Dobré ráno, dnes je neděle 4.6.2023, svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav.

Warning: getimagesize(https://www.zbynekmlcoch.cz/images/stahovaci_pasek.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.zbynekmlcoch.cz/www/plugins/content/smartresizer/smartresizer.php on line 525

Jak zabránit ztrátě či upadení poklice z kola automobilu - návod

jak_neztratit_poklici_na_pneumatiku_navod.jpgTaky jste si už pokládali otázku, jak zabránit upadení poklice z vašeho auta? Denně na vozovkách upadnou majitelům stovky poklic. A zbytečně. Pokud máte koupenou sadu 4 disků a jeden ztratíte, je to problém, protože můžete koupit sadu novou. A záležitost to není levná - za 4 poklice dáte nejméně 250 Kč. Text radí, jak poklici neztratit.

 

___

stahovaci_pasek.jpgRada je více než jednoduchá. Použijte stahovací pásek, který používají běžně elektrikáři na kabely. Stahovací pásky mají hned několik výhod pro tento účel.

  • Jsou tenké,
  • velmi pevné a
  • nenápadné.

Pokud máte poklici stříbrnou (to má asi 99% lidí v ČR), tak použijte bílý pásek. Jednoduše poklici nasaďte správně (tak aby ve výřezu byl ventilek) a pak disk kola automobilu spojte páskem jednoduše tak, že kolem disku a příčky poklice pásek stáhnete, zbytek pásku odstříhnete, aby nepřečuhoval. Stačí nainstalovat na 2 místech a mohu vám zaručit, že poklice nespadne.

Když budete potřebovat měnit kola nebo se dostat pod poklici, jednoduše pásek přecvaknete. Jeho hodnota je několik haléřů, takže tratní nebudete.