Dobré dopoledne, dnes je středa 24.7.2024, svátek slaví Kristýna, zítra Jakub.

Test spánku online zdarma - nespavost, apnoe, narkolepsie, hypersomnie

test-spanku-online-zdarma-nespavost-apnoe-narkolepsie-hypersomnie

test-spanku-online-zdarma-nespavost-apnoe-narkolepsie-hypersomnie
Spíte špatně? Probouzíte se v noci? Setkali jste se už někdy s pojmy insomnie (nespavost), spánková apnoe (přechodné výpadky dýchání ve spánku), narkolepsie (patologické náhlé usínání na nejrůznějších místech), hypersomnie (zvýšená spavost) aj.). Udělejte si online test vytvořený psycholožkou s letitou praxí, který rozsáhle hodnotí subjektivní i objektivní předpoklady ke zdravému spánku a hledá souvislosti případných problémů se spaním.
___
___


Čas na vyplnění testu není omezený, ale snažte se pracovat svižně a nad jednotlivými větami příliš dlouho nepřemýšlejte. To, co vás napadne jako první, je obvykle ta správná odpověď. K vyplnění testu si vyhraďte asi 15-20 min. Odpovídejte podle reality, ne podle svých přání. Výsledek testu má sloužit vám, ne naopak.

Test je určen pro dospělou populaci (od 18 let). Výsledek testu je k dispozici okamžitě, test je plně online. Vyhodnocení je velmi rozsáhlé a podrobné. Poskytuje informace o všech zjištěných skutečnostech a v případě zjištění nějakých problémů obsahuje i doporučení, jak tyto problémy řešit. SOMNI - online psychologický test spánku

Test spánku SOMNI komplexně zkoumá a hodnotí váš spánek. Zaměřuje se na nejběžnější poruchy spánku, rozsáhle hodnotí předpoklady ke zdravému spánku a hledá souvislosti případných problémů se spaním. Součástí podrobného vyhodnocení jsou i doporučení, jak řešit případně zjištěné potíže.
Rozsah testu: 70 otázek, vyhodnocení a doporučení na 2-3 strany A4


! TEST JE V DOBĚ OD ČTVRTKA 13.06.2013 DO NEDĚLE 16.06.2013 18:00 ZDARMA !

 

TEST SPÁNKU ZDE

 

test-spanku-online-zdarma-nespavost-apnoe-narkolepsie-hypersomnie-2

test-spanku-online-zdarma-nespavost-apnoe-narkolepsie-hypersomnie-2