Příjemnou noc, dnes je úterý 27.2.2024, svátek slaví Alexandr, zítra Lumír.

Vadí zvětšení rtů při jídle, pití, mluvení, mimice a líbání?

Zvažuji operaci zvětšení rtů. Ráda bych se zeptala, jaká je cena za zvětšení rtů a zda rty nevadí při běžných činnostech nebo nejsou nějak znecitlivěné - např. při jídle, pití, mluvení, mimice a líbání? Děkuji, Hanka

___
___


ODPOVĚĎ:

Zvětšení rtů je v ordinacích plastické chirurgie i korektivní dermatologie velmi žádaný zákrok. Plné rty jsou symbolem krásy, zdraví a smyslnosti. Převratnou novinkou estetické medicíny je trvalá výplň ke zvětšení objemu rtů Permalip. Její největší výhodou je, že při nespokojenosti nebo potížích ji lze kdykoli lehce odstranit. Aplikace je naprosto bezpečná a rty vypadají po zákroku přirozeně.

Díky pružnému silikonovému implantátu jsou absolutně symetrické. Zkušený lékař může tento typ ošetření kombinovat i se vstřebatelnýrni výplněmi k domodelování tvaru kontur rtů. Měkký a pružný váleček nezmění tvar rtů, jen zvětší jejich plnost a objem. Nijak vás nebude omezovat při jídle, pití, mluvení, mimice rtů či líbání.

Permalip většinou volí klientky, které mají již vyzkoušené zvětšení rtů pomocí vstřebatelných gelů kyseliny hyaluronové, zvětšené rty chtějí, ale unavuje je zákrok pravidelně opakovat.

Cena za zvětšení rtů (permalip) je 19.000 Kč za jeden ret.