Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Poradna Otázky a odpovědi Půjčka na pračku - jak se rozumně zadlužit?

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7308
Půjčka na pračku - jak se rozumně zadlužit? Email
Úterý, 20. březen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3063x
Koupili jsme si nové auto, na které jsme si ušetřili, ale pár týdnů nato se nám rozbila pračka. Nemáme teď bohužel žádné finanční rezervy. Myslíte, že by bylo rozumné vzít si půjčku a jaká by byla nejvhodnější? Vždycky jsme se snažili dluhům se vyhýbat a nikdy jsme si nepůjčovali. Děkuji, Zuzka
__
__


ODPOVĚĎ:

Vzít si půjčku na pračku, bez které se určitě neobejdete, není žádná zbytečnost či kratochvíle. Rozhodně bych vám doporučila zajít si do své banky, kde vaši finanční situaci znají a poradí vám. Je dokonce možné, že vám jako stávajícímu klientovi poskytnou půjčku velmi jednoduše a bez zbytečné administrativy.
Ve vašem případě mi připadá nejvhodnější neúčelová půjčka, která dokáže vyřešit takovéto nárazové situace. Můžete si ji vyřídit velmi jednoduše a bez ručitele. Nemusíte sdělovat, na co si peníze půjčujete, a navíc za poskytnutí ani správu neplatíte žádné poplatky. Platíte jen měsíční splátky.
Pokud nemáte s půjčováním žádné zkušenosti, doporučuji navštívit stránky www.rozumnezadluzeni.cz, kde si spočítáte, jestli si můžete půjčku dovolit splácet a jak zasáhne do vašeho rodinného rozpočtu. Na těchto stránkách také zjistíte velmi rychle a jednoduše, jaký typ půjčky je nejvhodnější pro vaše potřeby, najdete zde odpovědi na nejčastější otázky a přehlednou kalkulačku pro zjištění výše splátek.

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny