Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Poradna Otázky a odpovědi Manžel se ptá jaký byl sex a jestli jsem měla orgasmus - nechci se o tom bavit, jak to vysvětlit?

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7308
Manžel se ptá jaký byl sex a jestli jsem měla orgasmus - nechci se o tom bavit, jak to vysvětlit? Email
Sobota, 31. říjen 2015 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1783x

 

Manžel se ptá jaký byl sex a jestli jsem měla orgamus - nechci se o tom bavit, jak to vysvětlit? Můj manžel po milování vyžaduje, abych mu líčila jak se mi akt líbil a zda se mu podařilo dovést mě k orgazmu. Překvapuje mě, že ani po třech dětech ho neomrzelo být "nadsamcem", a ještě k tomu potřebuje moje potvrzení. Jak mu mám vysvětlit, že na podobné rozhovory nemám po celodenní dřině náladu, přestože se mi milování s ním líbí? Jak ho mám odmítnout? Petra

___

___

ODPOVĚĎ:

 

Mám radost, že i po letech po vás manžel stále touží a vám se milování s ním líbí. Možná byste se divila, ale udržet v dlouhodobém vztahu oboustranně spokojený sexuální život není vůbec jednoduché a mnoha dvojicím se to nepovede. Takže gratuluji vám oběma . Jinak si myslím, že máte doma úplně normálního přiměřeně ného chlapa, který chce pochválit. Ocenění za sexuální výkon je pro většinu mužů mnohem důležitější než pochvala za natřený plot nebo přibitý hřebík . Když vám to nebude moc vadit, chvalte svého muže i nadále, jak to s vámi v posteli hezky umí. Uděláte mu radost, nic vás to nebude stát a určitě nebudete lhát.


Na dotaz odpověděla MUDr. Hana Fifková - sexuolog, Praha

 

 

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny