Příjemnou noc, dnes je pátek 12.7.2024, svátek slaví Bořek, zítra Markéta.

Věty které by partnerka nebo manželka neměla svému milému říkat

jake-vety-by-v-partnerstvi-manzelstvi-nemely-zaznit.jpgJiž v minulosti jsme psali o větách, které by neměly mezi partnery nebo v rámci manželství zaznít. Dnes v tom pokračujeme. Takže jakým větám se raději vyhnout, abyste měli doma klid a nepopouzeli toho druhého k hádkám? Devět nevhodných frází uvádíme v tomto článku.
___
___

Proč jsem si, já hloupá, nevzala Pepu Vomáčku!

To je podpásový úder. A navíc zbytečná úvaha. Pepu Vomáčku jste si prostě nevzala a tečka. Možná je to tak dobře. Pepa teď váží sto deset kilogramů. Co horšího, většinu výplaty si prolije hrdlem. A to by se vám asi nelíbilo, že ne?Můj tatínek vždycky všechno v domácnosti spravil, zato ty by sis šroubovákem akorát tak vypíchl oko.

Zkuste si představit, jak byste přijala z manželových úst větu: Moje maminka vždycky tak výborně vařila, zato ty tvoje blafy jsou jako ze zlého snu.Ty jseš úplně stejnej jako ta tvoje děsná matka!

Žádný zákon neukládá, abyste tchyni uctívala jako bohyni. Považujete ji za čarodějnici? Nechte si to pro sebe. Tchyni už nezměníte a ve vaší domácnosti by to způsobilo zlou krev.Ne, moje nové botičky vůbec nebyly drahé, stály sotva tři tisíce.

I v tomto případě platí: zatloukat, zatloukat, zatloukat. Klid v domácnosti za to přece stojí. Cenu nových věcí je dobré dělit alespoň dvěma. Anebo ještě lépe nepřiznat, že oděvy, obuv či doplňky jsou nové, a to například slovy: "Ty popleto, cožpak sis nevšiml, že ty střevíčky nosím už třetím rokem? Vy muži jste skutečně neobyčejně roztržití."


Nelži mi, že nemám velkej zadek, stejně dobře vím, že mám!

Když to řeknete podesáté a on vás podesáté ubezpečí, že velký zadek nemáte, a vy mu plačtivě odpovíte, že máte, skutečně už riskujete, že popadne bundu a uteče do hospody. Zachovejte klid. Kdyby se mu váš zadek nelíbil, poohlédl by se přece po jiném.


Pojď se mnou nakupovat, bude legrace.

Nebude. Muži většinou nenávidí nakupování. Umřel by nudou. Jediná možnost by byla zaparkovat ho v baru obchodního centra a k večeru si ho, značně podroušeného, vyzvednout. Raději ho s sebou neberte vůbec. Bude se sám doma dívat na dokumentární filmy nebo na fotbal a bude šťastný.Nehledej ty tepláky, včera jsem je vyhodila.

Proboha, tohle nikdy nepřiznávejte! Muži na svých osobních věcech podivuhodně a nepochopitelně lpí, i kdyby byly sebepříšernější. Tepláky vypadaly jako hadr na podlahu, nemohla jste se na ně už dívat, do popelnice patřily dobrých několik let. Díky bohu, že tam konečně jsou. Nepřiznávat se. Časem na ně zapomene.Co kdybychom vzali moji maminku s sebou na dovolenou?

To by asi těžce snášel. Dost na tom, že celkem trpělivě snáší její pravidelné návštěvy a celkem trpělivě snáší, že se za ní každý týden jezdí. Važte si toho a nepokoušejte osud. Společná dovolená by mohla skončit pohromou.Karlovi to včera slušelo!

Možná jste si to stokrát pomyslela a možná to Karlovi vskutku slušelo. Nicméně i kdyby vypadal jako Tom Cruise, nahlas to nevyslovujte. Váš partner si to okamžitě přeloží do své řeči a vyjde mu: "Něco má s Karlem nebo s ním možná už spala!"Od zítřka začneme žít zdravě.

To neříkejte ani náhodou, muži jsou na to alergičtí. Žít zdravě pro ně znamená téměř totéž jako nežít vůbec.