Dobrý večer, dnes je sobota 22.6.2024, svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka.

Mužský idol aneb po jakém muži ženy touží

po_jakem_muzi_zeny_touzi.jpgTento článek velmi vtipně popisuje naprosto nejzákladnější idol žen. Muž, kterého by si žena vážila, ale současně on sám neztratil svou důstojnost a nebyl podpantoflákem.
Jestli čekáte návod, který z vás přes noc udělá skvělého chlapa, tak ani nečtěte dál. Byli byste zbytečně zklamaní. Tohle čtení vás nenaučí drsně se chovat, pořádně prdět, ani vypít víc piv. Nebudu to totiž mluvit o pravém muži z pohledu chlapů, ale podívám se trošku pod pokličku ženské touhy a fantazie.

Nejdůležitější, ženami požadovaná vlastnost správného muže, je sebevědomí. Všechny ženy chtějí sebevědomé muže. Kdyby si holky mohly skočit pro chlapa do obchodu, tak by se asi popraly o sebevědomé, chytré a vtipné muže, kteří mají charisma a osobnost. Než by však zaplatily, tak by si je nejprve vzaly domů na zkušební dobu, aby otestovaly jestli umějí naslouchat, poradit si v obtížných chvílích, být něžní a zároveň i chlapsky drsní. V měsíční zkušební době by jim ideální chlap vařil, nosil květiny a chodil s nimi do divadla. Večer by je u televize něžně laskal a hladil, nebo by poslouchal jejich problémy. V noci by usínaly na jeho silných pažích, v láskyplném objetí.

A co by se s ideálním mužem stalo za měsíc? To co s každým hodným chlapem, který kdy zkusil splnit ženě všechna přání. Vrátily by ho do obchodu, nebo ho opustily kvůli jinému, který by si dělal co chce, občas by na ně zakřičel, pustil si fotbal a otevřel pivko, zatímco ony by si utíkaly na něj stěžovat kamarádce.

Zdá se vám to přitažené za vlasy? Ale kdepak, taková je realita. Správný chlap prostě nedělá všecko co si žena přeje. Hodného hlupáčka si žádná vážit nebude. Nechci tím říct, že máte být na ženu hrubí, to v žádném případě. Jen byste jí neměli plnit všecky její rozmary.

Správný chlap je podobný tomu, kterého by si ženy podvědomě chtěly koupit v pomyslném obchodě. Jen to má jeden malý háček. Žádná z těch ideálních vlastností nesmí být extrémní. Nejlepší je všeho s mírou.

Když se tohle naučíte, tak se stanete tím pravým chlapem, který je sebevědomý, milý, ale i chlapsky tvrdý a rázný. Stanete se osobností, která má svoji cenu a dokáže si prosadit svoje.

vztahy_idealni_muz_pivo.jpg A já utíkám s kamarádem na pivo, které jsem včera odřekl kvůli romantické večeři. Přítelkyně mi sice cosi vykládá o tom, že si zase uděláme společný večer, ať to pivo zruším, že jí udělám radost. Ale, však víte... :-D
 
 

Zdroj:
www.gark.net