Dobré odpoledne, dnes je pondělí 26.2.2024, svátek slaví Dorota, zítra Alexandr.

Sex budoucnosti - jaké bude sexuální chování třeba v roce 2015?

sex_budoucnosti.jpgJak myslíte, že se bude vyvíjet lidské sexuální chování v dalších letech? Myslíte, že bude stejné jako v minulosti? Je to už moc dávno, ale kdysi prý muži zvali ženy na shlédnutí domácí sbírky motýlů (což mně připadá docela vtipné, ne však reálné), dneska by takové chování již bylo klišé. A co když to co je teď bude za pár let úplně jinak a budeme se třeba chodit bavit do 3D místností nebo něčeho podobného? Kdo vyloučí, že třeba jednou budou virtuální parnteři a sex třeba nabyde zcela jiné podoby? Kdo ví. Tato stránka nastiňuje možné sexuální chování v budoucnosti.
___
___

 

1. varianta

Video zabije dostaveníčka v setmělých kavárnách. Už nyní získávají online seznamky stále větší prostor, dá se proto předpokládat, že ti, kteří se seznámí prostřednictvím internetu, se poprvé uvidí přes webkameru. Video nelže na rozdíl od fotek, i proto jej lidé budou preferovat. Proč by ztráceli čas, když mohou nejdříve se svým protějškem poklábosit doma u počítače. Případně u mobilu, na nichž budou videorande také probíhat.

2. varianta

Sexuální hračky dospějí. Nebudou to plastikové nepodarky, ale luxusní dárky, které se muži už nebudou stydět dávat ženám společně s čokoládovými kolekcemi a pedikúrou. V nové generaci erotických pomůcek bude kladen důraz na funkčnost, ale i na design, bez toho už to nepůjde.


Ostatně první náznaky už jsou i nyní. Existuje například tzv. OhMiBod, což není nic jiného než zvukem ovládaný vibrátor, který se při použití jednoduše připojí k iPodu. Právě věci budou hrát v sexu příští generace prim. Nebudeme totiž řešit, koho si vezmeme do postele, ale co. Počet vynálezů propojujících populární věci se sexem rapidně vzroste.


Lidé postupně ztratí ostych k mechanickým pomůckám, budou v našich ložnicích stále běžnější. Milenci budou častěji experimentovat, prolamovat více tabu.

3. varianta

Vztahy dostanou novou dimenzi. Kytky už se příliš nosit nebudou. Natož pozvánky na sbírku motýlů, těm odzvonilo už dávno. Možná tak na sbírku mobilů, ale ani to nebude to pravé ořechové. Kdepak, partneři se budou obluzovat textovkami, svádět vás prostřednictvím videa a možná se ani nepotkají. Společný život prožijí pouze virtuální.


Už nyní se stalo, že se v online prostředí hry Second Life seznámil pár a sezdal se. Jenže právě pouze v tom prostředí, v reálném světě tyto kroky dvojici teprve čekají. Pokud k nim vůbec dojde a dvojice na ně bude mít chuť. No jo, Američané, ti jsou prostě divní, řeknete si, ale vždyť i vy máte spoustu přátel pouze virtuálních. Nebo snad ne?


Linie mezi virtuálním světem a tím reálným postupně mizí, nebo přinejmenším bledne. Spousta lidí už žije dvojím životem, jedním skutečným, jiným pak online. Za pár let budou mít svou virtuální identitu téměř všichni. Kyberprostor bude zaplněn podobně jako demografické mapy vyspělého světa. Tuto identitu budeme vnímat podobně jako současné freemaily.


Zdroj:
magazin.cz