Dobré odpoledne, dnes je pondělí 26.2.2024, svátek slaví Dorota, zítra Alexandr.

Pestrý sex je kořením vztahu aneb z hodné holky dračicí

sexualni_dracice.gifNeustále se všude řeší, co platí na něžnější pohlaví, jak partnerky dovést k orgasmu, najít jejich G-bod a plno dalších témat. A trochu se tak zapomíná na muže, kteří také chtějí od partnerky zájem a snahu. Tak tedy - jakou ženou by pánové opravdu nepohrdli?
___ 
___ 

 

1. Jednou holčička, podruhé vášnivka!

Stereotypní přístup k sexu, kdy se ona chová pokaždé stejně, je docela nudný. Potom není divu, že partner začne pomýšlet na to, jaká by v posteli mohla být jeho kolegyně, servírka z restaurace nebo sousedka. Pokud žena bude jako chameleon a dokáže mu, že v jednom balení se skrývá spousta překvapení, jen tak ho neomrzí.


 
2. Nebere sex až tak vážně...

Pro milování jsme prostě byli předurčeni od samého počátku. Je nám vlastní stejně jako potřeba jíst, pít a dýchat. Bez něj by neexistoval nikdo z nás, ale přesto máme tendence z něj občas dělat něco děsně vážného a intimního. Omyl!  
Pokud k němu budeme mít takový postoj a příliš se soustředíme na precizní provedení, dřív nebo později se zaručeně stane nějaká malá nehoda nebo trapas a o to víc se z toho potom budeme hroutit. Ideální je, pokud slečna bude brát sex spontánně jako skvělé uvolnění, požitek a taky zábavu.


 
3. Nestydí se ukázat, jak moc se jí to líbí!

Většina kluků jistě potvrdí, že není nic tragičtějšího než sex s holkou, jejíž veškěrá aktivita skončí tím, že dá milostivě kolena od sebe. A samozřejmě dál nevydá ani hlásku. Což neznamená, že musí ječet s takovou intenzitou, při níž vypadávají okenní tabulky. Nejsme zase v pavilonu opic, ale nám by taky jistě nebylo příjemné, kdyby náš miláček ani nehlesl. Vrtalo by nám hlavou, jestli vůbec něco cítí, líbí se mu to s námi, jsme pro něj dostatečně přitažlivé...? Takže stud stranou a hezky si zavzdychat a zasténat!


 
4. Klidně se sama hladí...

Vizuální podněty jsou pro muže stejně důležité jako to, co cítí, že s ním provádíme. Zaručeně se mu bude třeba líbit, když se podívá nahoru ve chvíli, kdy se jazykem věnuje vašemu klínu a vy se slastně prohnutá v zádech jako kočka hladíte po těle...


 
5. Nechce to jen v posteli!

Jistě, milování ve voňavé postýlce plné měkkých polštářů je úžasné a pohodlné, ale zároveň je klasikou, která sice neurazí, ale také nepřekvapí. Odvážnější holka se ho nebojí svést na neobvyklém místě. Navíc takový sex u obou probudí trochu těch "animálních" pudů a může z toho být záležitost, na kterou se bude ještě hodně dlouho vzpomínat. Možná jen pozor na hrubší povrchy (koberce, plážový písek i kamínky, roští v lese apod.) a sedřená záda…


 
6. Sama navrhne oživení

Nikde není psáno, že s novými nápady nebo erotickými pomůckami má přicházet výhradně on. Pokud si žena není jistá pozitivní reakcí nebo jen na tohle není stavěná, může to nejdřív "hodit" na imaginární kamarádku, která si pro přítele připravila nějaké rajcovní překvápko. Podle míry jeho zaujetí se dá poznat, jestli by něco podobného ve vašem podání partner uvítal s nadšením.


 
7. Neomezuje se na tmu!

Asi minimum slečen a žen je opravdu spokojeno se svým tělem, ale většinou si klademe přehnané nároky. Potom partnera nudíme svými mindráky v domnění, že nám je náš drahý bude vyvracet a řekne, jak jsme krásné. Přitom jen na své nedostatky zbytečně upozorňujeme a ani netušíme, jak moc muže tyhle řeči otravují.