Dobrý večer, dnes je pátek 12.7.2024, svátek slaví Bořek, zítra Markéta.

Psychologický test, výběr dveří - co o vás volba vypovídá?

 

psychologicky-test-vyberte-si-jedny-dvere-co-o-vas-vyber-vypovida

psychologicky-test-vyberte-si-jedny-dvere-co-o-vas-vyber-vypovida
Sebepoznání je hlavní podmínkou seberozvoje. Člověk nemůže rozumět jinému člověku, dokud se nenaučí rozumět sám sobě. Tento velmi zajímavý test se během krátké doby stačil stát středem zájmu uživatelů Internetu. Těch, kteří by rádi nahlédli za závěs skrývající jejich budoucnost.

___

___

Jediné, co musíte, je prohlédnout si dveře, nabízející nejrůznější cesty. Vyberte si bez velkého rozmýšlení ty, které se vám zamlouvají nejvíc. Cesta, kterou tak odhalíte, vám může něco napovědět o tajemstvích vašeho Já a pomoci sodpověďmi na otázky, které vás už dávno trápí.

Nejprve si zvolte dveře a za nimi cestu, která se vám nejvíc líbí. 

psychologicky-test-vyberte-si-jedny-dvere-co-o-vas-vyber-vypovida

psychologicky-test-vyberte-si-jedny-dvere-co-o-vas-vyber-vypovida
 

 

Pokud jste zvolili dveře č. 1:

Zvolili jste cestu svobody. Důležité jsou pro vás nezávislost a volný prostor. Jste tvůrci svého života. Než dojdete k nějakému závěru, obvykle posuzujete všemožné varianty řešení problému. Jste houževnatí a vytrvale usilujete o dosažení stanoveného cíle.Umíte rozumě využívat času a radovat se ze života.

 

Pokud jste zvolili dveře č. 2:

Vaše cestička je vaším osobním malým světem, kde není místo pro ty, co tam nemají co dělat. Cítíte se dobře sami se sebou. Cestujete a různých akcí se zúčastníte takě nejraději sami. Nepotřebujete chůvu ani nikoho, s kým byste mohli rozmlouvat. Své blízké a přátele máte upřímně rádi, ale čas od času potřebujete svůj soukromý osobní prostor stejně nezbytně, jako doušek vody.

 

Pokud jste zvolili dveře č. 3:

Čeká na vás moře barev a pozitivní nálady. Svůj život si neumíte představit bez vášně, krásy a dobrodružství. Nevíte, co je nuda. Jste věčným žákem a držíte se zásady, že člověk se má učit po celý život. Jste velmi zvídaví a doslova vše ve vás budí moře otázek.

 

Pokud jste zvolili dveře č. 4:

Podle toho, jakou cestu jste volili, čeká na vás spousta úchvatných zážitků a událostí. Na svou budoucnost myslíte prakticky neustále a věčně chcete zkoušet něco nového. Možná jste poněkud impulsivní a ukvapení a málo přemýšlíte o možných důsledcích svého jednání. Jste svého druhu narušitel pravidel, avšak lidi kolem vás okouzluje vaše charizma a nadšení pro silné zážitky. Nikdo ani nepípne o tom, že snad utrácíte zbytečně čas.

 

Pokud jste zvolili dveře č. 5:

Vaše dveře jsou otevřeny všem dokořán. Důležité pro vás jsou klid a mír a přirozená krása. Více než cíl vás přitahuje cesta k němu. Plujete s proudem a snažíte se za každou cenu zachovat rovnováhu. Jste mistrem vyhýbání se dramatům.

 

Pokud jste zvolili dveře č. 6:

Zvolili jste cestu míru a pokoje. Samota, ticho a obezřetnost jsou vaši věrní průvodci na cestě životem. Staré přátelství hodnotíte výš než každé nové. Jste skutečným hledačem pravdy. Stále hledáte smysl života. Po celý svůj život jste otevřeni novým znalostem. Jste do jisté míry mysliteli a filosofy.