Příjemnou noc, dnes je úterý 18.6.2024, svátek slaví Milan, zítra Leoš.

Milenky podle znamení zvěrokruhu - která je stydlivá, která sexuální bohyně a která myslí na skupinový sex?

milenky-podle-znameni-zverokruhu-ktera-je-stydliva-ktera-sexualni-bohyne-a-ktera-mysli-na-skupinovy-sex

milenky-podle-znameni-zverokruhu-ktera-je-stydliva-ktera-sexualni-bohyne-a-ktera-mysli-na-skupinovy-sex
Máme 12 znamení zvěrokruhu a tím i 12 druhů milenek. Jak se ženy vyžívají v mileneckém vztahu? Která je bohyně myslící na orgasmus, která stydlivka vyžívající se v dlouhé předehře a která myslí na skupinový sex? Začtěte se.

___

___

Milenka ve znamení beran

Beranku sex baví, v erotických hrátkách je vášnivá, aktivní a vynalézavá. Ráda zkouší nové věci, nebrání se ani sexu na veřejnosti. Žena v Beranu je v posteli dominantní, muže chce mít pod sebou, touží ho ovládat. Myslí spíše na sebe. Na dlouhé předehry si nepotrpí, než se nadějete, máte kalhoty dole.

 

Milenka ve znamení býk

Žena v Býku sex miluje a vyžaduje ho často, je-li zamilovaná. Má ráda dlouhé a něžné milování, je romantická a neuvěřitelně smyslná. Umělkyně ve svádění. Tělo partnera s oblibou zkoumá jazykem. Nesnáší drsný sex a nerada experimentuje. Milostná hra s Býčicí dovede muži vyrazit dech. Náročná milenka.

 

Milenka ve znamení blíženec

Na Blíženkyni platí dlouhé předehry a erotické hry, milování si chce naplno užít, nevadí jí ani rychlovka. Ráda mění polohy, je nápaditá, všechno musí vyzkoušet. Muže dokáže při sexu šokovat, je plná překvapení. Něžná i dračice. Ženy narozené v Blížencích mívají sklon k bisexualitě, některé i k sadismu.

 

Milenka ve znamení rak

Žena ve znamení Raka je jemná a citlivá, miluje mazlení a neustálé dotyky. Hrubost ji odpuzuje, má strach z brutality, v představách se jí však zabývá. Najde-li skutečnou něhu, udělá pro muže cokoliv. Mistrovsky mu to umí udělat rukou. Račice nejradši leží pod ním, v extázi křičí rozkoší a při orgasmu pláče.

 

Milenka ve znamení  lev

Lvice sex zbožňuje. Není snadné ji uspokojit, sebevědomá a dominantní je i v posteli. Přítulná kočka i šelma. Má ráda něžné komplimenty, ale i trošku tvrdosti, surovost odmítá. Vzrušuje ji představa přistižení při sexu. Pro ženu ve Lvu je orgasmus důležitý, umí dát najevo, na co má chuť. Výstřední praktiky nevyhledává.

 

Milenka ve znamení panna

Žena narozená v Panně potřebuje procítěné předehry, něhu a romantiku. Experimenty ani erotické pomůcky ji nelákají. Partnerovi v lecčems vyhoví, těší ji činit ho šťastným, vytyčí mu však přesnou hranici. Uspokojí se při misionářské poloze, vyhovuje jí i pozice 69. Některé Panny si dopřávají sex ve třech.

 

Milenka ve znamení váhy

Váha vnímá sex jako umění. Vyžaduje dlouhou předehru, dokonalé prostředí a lichotky. Nespěchá, milování si chce vychutnat. V posteli je hravá a nápaditá, nelze jí upřít smysl pro dramatičnost. Když se jí zmocní touha, dává to znát. Ženy ve znamení Vah vzrušují erotické masáže a penis mezi ňadry.

 

Milenka ve znamení štír

Žena ve Štíru miluje živočišný sex. Požitkářka bez zábran. Jako milenka bývá náročná, od partnera očekává sexuální výdrž. Je aktivní a vášnivá, rozpálí vás už svými slovy. Na sex se Štírkou nikdy nezapomenete. Dělá ji šťastnou, když muž sténá rozkoší. Bohyně orálního sexu. Nezřídka okusí i lesbickou lásku.

 

Milenka ve znamení střelec

Střelkyni sex baví, s oblibou zkouší nové věci, nesnáší stereotyp. Vydává se na lov, aby uspokojila své choutky. Jde rovnou na věc, v předehře se příliš nevyžívá. V posteli nezná stud, za každou cenu chce dosáhnout orgasmu. Žena narozená ve Střelci se ráda miluje v přírodě. Inklinuje ke skupinovému sexu.

 

Milenka ve znamení kozoroh

Žena v Kozorohu má ráda dlouhý sex a časté milování. Bez předehry se klidně obejde, romantika jí nic neříká. Je vášnivá a přístupná všemu, co dosud neznala, pokud ji to tedy těší. Má ráda orální sex a několik orgasmů za sebou. Je-li náležitě vzrušená, snese i tvrdší způsob milování, nebrání se poutům.

 

Milenka ve znamení vodnář

Vodnářka hledá něhu a porozumění, lásku si mnohdy idealizuje. Je obdařena hravou fantazií, užívá si nové polohy a sex na netradičních místech. Žena ve znamení Vodnáře miluje předehry, neustále vymýšlí, jak by mohla partnera vzrušovat, drsnější praktiky odmítá. Problém jí nedělá ani sex se ženou.

 

Milenka ve znamení  ryby

Pro ženu v Rybách je souznění duší přednější než fyzický akt. Vychutnává si předehry a zbožňuje orální sex. Ráda zkouší erotické pomůcky, baví ji experimentovat. Je poddajná, v posteli se snaží vyjít partnerovi maximálně vstříc. Herečka. Křičí a sténá, je přesvědčená, že to stupňuje mužovo vzrušení.