Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7015

Jsme na Facebooku

Staňte se fanouškem na facebooku
Denně info o nových článcích tohoto webu na facebooku!

Web běží na serveru:

WEDOS

Vztahy

Různá místa pro sex, milování - nejen v noci a nejen v ložnici, že?

Email
Čtvrtek, 26. duben 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 18x   

ruzna-mista-pro-sex-milovani-nejen-v-noci-a-nejen-v-loznici-zeOddávat se smyslným hrátkám lze kdekoli, nejen v okoukané ložnici. Záleží jen na odvaze páru, kde si vychutná jeden druhého. Postel zůstává pochopitelně na první příčce v žebříčku míst, kde lidé tonou v náruči citů a smyslnosti. Jakkoli je to příhodná a po staletí prověřená destinace lásky, mnozí ložnici přisuzují cejch stereotypu a nudy. V ložnici se přece miluje každý a mnozí výhradně v klasické misionářské pozici. Podobná šeď a rutina by dokázala zahubit nejeden vztah.

__

__

Celý článek...
 

Mingle (married but single) vztah - spolu, přitom každý zvlášť, výhody a nevýhody mingle vztahu

Email
Pondělí, 23. duben 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 244x   

 

mingle-married-but-single-vztah-spolu-pritom-kazdy-zvlast-vyhody-a-nevyhody-mingle-vztahuStyl „mingle" je stále populárnější - tento trend zřejmě odpovídá požadavkům dnešní doby. Je to rozhodnutí z rozumu, které mnoha lidem vyhovuje. A zároveň určitě nebrání tomu, aby se ti dva milovali něžně i vášnivě, zkrátka na plné pecky. Jistě víte, že výraz mingle pochází z anglické zkratky „married, but single", tedy něco jako „vdaná/ženatý, ale svobodní". Kritiků tohoto typu soužití je dost.

__

__

Celý článek...
 

Rozvod manželství - mýty, fakta a omyly, kterým lidé často věří

Email
Pondělí, 26. březen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 612x   

 

rozvod-manzelstvi-myty-fakta-a-omylyKolikrát jste už slyšela, že je lepší se rozejít než vystavovat děti napětí v nefunkčním manželství? Podle americké rozvodové mediátorky Debry MacLeodové jde ale o zažitou lež. A podobných vymluv je prý víc... Ne vždycky je nám ve vztahu dobře, někdy nás dusí ponorková nemoc, rozčiluje nás každý pohyb našeho protějšku. Jindy nám vadí nuda, nedostatek vášně nebo se do někoho zakoukáme. Je to ale skutečně důvod, proč rozbíjet jinak funkční rodinu? Jaké bývají argumenty, které si samy sobě nalháváme?

__

__

Celý článek...
 

Vztah s rozvedeným mužem - výhody, nevýhody; je na místě opatrnost?

Email
Pátek, 05. leden 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 796x   

vztah-s-rozvedenym-muzem-vyhody-nevyhody-je-na-miste-opatrnostRozvedený. U řady žen tohle slovo ve spojení s mužem, kterého právě poznaly, spustí jakýsi vnitřní alarm. Je na místě mít trochu obavy, být ve střehu? Nebo je rozvedený muž spíš výhra? Co je na něm špatně, že mu manželství nevyšlo? Nezkrachuje i můj vztah s ním? To jsou otázky, které je napadají. Jak to tedy s rozvedenými muži je? Je třeba mít se před nimi na pozoru, nebo má vztah s nimi i výhody?

__

__

Celý článek...
 

Jak si zlepšit náladu a udělat den hezčí - 12 rad psychologa

Email
Čtvrtek, 04. leden 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 975x   

jak-si-zlepsit-naladu-a-udelat-den-hezci-12-rad-psychologa-2Jiří Hamerský: jako psycholog jsem se denně setkával s lidským utrpením. Ještě teď se mi vybavují konkrétní příběhy, při nichž bývalo na skupině hrobové ticho: Osudy týraných žen, kterým kdysi někdo zničil sebevědomí. Pacientek, které se léta nemohly vymanit z moci nepříjemných okolností. Lidí, kteří tolik toužili po ocenění a vlídném slovu. A aby se měli aspoň trochu lépe.

___

___

Celý článek...
 

Horoskop 2018 - všechna znamení (láska, práce, peníze, zdraví, rodina)

Email
Čtvrtek, 04. leden 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1960x   

Horosop 2018 všechna znamení - láska, práce, peníze, zdraví, rodina

Rok 2018 přinese mnoho zásadních životních změn. Dlouhodobě se Kozorohem pohybuje karmické Pluto a na podzim 2017 se k němu přidávají postupně Černá Luna a Saturn. V březnu se Mars přiblíží Saturnu a tím ho zaktivuje. Můžeme očekávat omezení a těžkosti v pracovní oblasti. Očekávejme nutné oběti, které budeme muset podstoupit. V dubnu „přeběhne“ planeta Mars přes Černou Lunu a Pluto.

__

__

Celý článek...
 

Inspirace pro spokojený vztah - doteky, chvála, sdílení společných chvilek

Email
Úterý, 02. leden 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 487x   

inspirace-pro-spokojeny-vztah-doteky-chvala-sdileni-spolecnych-chvilekOtevřené projevy náklonnosti a vyjadřování lásky předpovídají nižší riziko rozvodu. Jedním ze způsobů, jak vyjádřit lásku, je důvěrné, dlouhé a pevné objetí (je jedno kde - ve stoje, na lavičce v parku, v posteli), ve kterém se budeme cítit příjemně. Láskyplný tělesný vztah včetně mazlení, hlazení i líbání souvisí se zvýšenou hladinou hormonu oxytocinu, který je také znám jako hormon důvěry a lásky, a je důležitý, protože zmírňuje průběh stresové reakce a tím má zásadní přínos pro zdraví. 

__

__

Celý článek...
 

Horoskop na celý rok 2018 - RYBY (láska, práce, peníze, zdraví, rodina)

Email
Neděle, 31. prosinec 2017 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2518x   

horoskop-na-cely-rok-2018-ryby-laska-prace-penize-zdravi-rodinaČerná Luna se přesunula na podzim 2017 do oblasti přátel a společenství, kde bude působit do srpna 2018. Černá Luna Vám změní pracovní prostředí a spolupracovníky. Můžete se přesunout na jiné pracovní místo nebo se přestěhovat. Černá Luna může přinést nevhodné přátelé, z jiné společnosti, kde se nebudete cítit dobře. Můžete změnit společnost, zemi, kamarády a přátelé. Můžete o někoho přijít, ztratit, ukončit vztahy, abyste připravili svůj život na nové vztahy, příliv nových lidí do života, změna lidí v určitém společenství.

__

__

Celý článek...
 

Horoskop na celý rok 2018 - VODNÁŘ (láska, práce, peníze, zdraví, rodina)

Email
Sobota, 30. prosinec 2017 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1388x   

horoskop-na-cely-rok-2018-vodnar-laska-prace-penize-zdravi-rodinaNa podzim 2017 se Jupiter přesunul do znamení Štíra, kde bude působit celý rok. Tento přesun ovlivní pozitivně životní posun v pracovní a oblasti kariéry. Pozornost nyní bude věnována povolání, kariéře, společenskému postavení i vaší pověsti. Máte se snažit postoupit ve všech těchto oblastech. Snaha by měla být korunována úspěchem. Dbejte na to, abyste nebyli arogantní, nic nepřeháněli, nesnažili se být dominantní.

__

__

Celý článek...
 

Horoskop na celý rok 2018 - KOZOROH (láska, práce, peníze, zdraví, rodina)

Email
Pátek, 29. prosinec 2017 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1516x   

 

horoskop-na-cely-rok-2018-kozoroh-laska-prace-penize-zdravi-rodinaČerná Luna se přesunula na podzim 2017 do Kozoroha, kde bude působit do srpna 2018. Černá Luna bude působit ve vlastním znamení Kozoroha. Přináší silné emoce, pocity z minulých životů. Vnese psychické zmatky, které budete nuceni řešit. Člověk si může připadat jako „obětní beránek vzniklých situací“. Budete muset bojovat o svůj úspěch. Životné zkoušky pod vlivem Černé Luny velmi ovlivní vnitřní proměnu.

__

__

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 52
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny