Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7305

Jsme na Facebooku

Staňte se fanouškem na facebooku
Denně info o nových článcích tohoto webu na facebooku!

Web běží na serveru:

WEDOS

Vztahy

Jak se pozná nevěrná žena - 6 znaků chování

Email
Čtvrtek, 04. říjen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1035x   

Jak se pozná nevěrná žena, jak se chová nevěrná ženaKdyž jsou nevěrní muži, logicky musí být nevěrné i ženy. Ale jak se taková ženská nevěra pozná? Přítelkyně bude najednou více hlídat svůj mobilní telefon. Možná o vás bude mít přítelkyně paradoxně větší zájem a bude se ptát jak jste prožil den nebo kde jste byl (případně kde zítra (05.10.2018) budete ;). Může vypadat ustaraně, když přemýšlí a přitom se moc nesvěřuje (což není u žen typické). Může být popudlivá. Může mít kamaráda, se kterým tráví nepřiměřeně moc času.  A bude vám odpovídat nekonkrétně.

__

__

Celý článek...
 

Rozvod manželství - děti, zásady co (ne)dělat, využití mediátora a mediace při/po rozvodu

Email
Pondělí, 01. říjen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 228x   

 

Rozvod - slovo ostré jako samurajský meč, které dokáže rodinu rozetnout na prvočinitele. Ruku v ruce s ním nastupují pocity obav, nejistoty, vykořenění a strach z budoucích dní. Dospělí se perou se svými emocemi, a často tak nedokážou citlivě vnímat pocity ostatních. Jenže na rozvod nebývají jen dva.

___

___

Celý článek...
 

V čem spočívá krása ženy - v kvalitě líčení nebo v kvalitě duše?

Email
Pondělí, 01. říjen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 310x   

 

Všechny ženy chtějí být hezké, aby je muži milovali. To je jasné. Nejasné je pouze to, proč tolik žen snících o upřímné lásce začíná podvodem. Vídám ženy, mladé a dospělé, každá je po svém krásná, každá má něco svého. A vidím, jak nechtějí přijmout svoji vlastní přirozenou přitažlivost, jak chtějí být ještě lepší, ještě krásnější, přičemž krásu chápou opravdu velice vyhraněně po svém.

___

___

Celý článek...
 

Sňatek z rozumu - má šanci na úspěch?

Email
Středa, 27. červen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 810x   

snatek-z-rozumu-ma-sanci-na-uspechKdysi to bývalo tak samozřejmé, že se nad tím nikdo nepozastavoval. Dnes (05.06.2018) jsou rozumové vztahy taky běžné, ale přesto nesou cejch jakési podivnosti. Kdo tedy má rozhodovat o vstupu do manželství: srdce, nebo mozek? Někteří před oltář doplují na růžovém obláčku zamilovanosti a pravděpodobně si neumějí představit, že by jejich romantickou chvíli hyzdily tak přízemní pohnutky, jako jsou rozum, odpovědnost či plánování budoucnosti.

__

__

Celý článek...
 

Lhaní - proč lidi lžou ostatním i sobě a proč se to musí umět :) Jak poznat lháře?

Email
Pátek, 04. květen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 844x   

lhani-proc-lidi-lzou-ostatnim-i-sobe-a-proc-se-to-musi-umet--jak-poznat-lhare-2Víme to všichni. Lež má krátké nohy, a kdo lže, ten krade a do pekla se hrabe. A kdo lže, ten má dlouhý nos. Nebo měkký? No každopádně čas od času asi lžeme. Každý. Nejen okolí, ale i sami sobě. A děláme to dobrovbolně. A co víc, kolikrát ani neuvědomujeme. 

__

__

Celý článek...
 

Nejlepší sex v životě? Vliv má fáze cyklu ženy, místo, čas a fantazie plná hříšných myšlenek!

Email
Čtvrtek, 03. květen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 907x   

nejlepsi-sex-v-zivote-vliv-ma-faze-cyklu-zeny-misto-cas-a-fantazie-plna-hrisnych-myslenek-3Co myslíte, máte již ten nejlepší sex svého života za sebou, nebo vás to ještě čeká? To nikdy dopředu neodhadnete! Můžeme se ale společně podívat na to, co všechno je k němu zapotřebí. Vliv má nejen to kde se milujete, ale třeba i to, v jaké fázi cyklu je žena nebo zda dáte naplno průchod svým hříšným myšlenkám. Tak do toho ;)

__

__

Celý článek...
 

Manžel nebo partner je mamánek neboli MAMA BOY - jak to zvládnout, nezbláznit se a převychovat ho?

Email
Středa, 02. květen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 696x   

manzel-nebo-partner-je-mamanek-neboli-mama-boy-jak-to-zvladnout-nezblaznit-se-a-prevychovat-ho-3Máte partnera, který i ve svých čtyřiceti letech jezdí neustále za maminkou, chodí se s ní radit, telefonuje jí každý den a sděluje jí, co prožil, a neustále vás s ní srovnává? Zřejmě jste si vzala za muže mamánka. A s takovým život opravdu není lehký. Fixace na maminku je totiž problém ... a bohužel ne tak vzácný.

__

__

Celý článek...
 

Energetičtí upíři a negativní lidé - jak je rozpoznat a včas utéci?

Email
Úterý, 01. květen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1293x   

energeticti-upiri-a-negativni-lide-jak-je-rozpoznat-a-vcas-uteciEnergetičtí „upíři“, to není nic nového pod sluncem, to je bohužel realita. Ale vytvořením ochranného pole se můžeme účinně bránit lidem, kteří nám životní energii, ať už vědomě nebo nevědomě, vysávají. Jde o částečnou ochranu, ke které musíme přidat pozitivní myšlení, nereagovat rozčileně a nikoho zbrkle neobviňovat, tím bychom jen přilévali oleje do ohně.

__

__

Celý článek...
 

Různá místa pro sex, milování - nejen v noci a nejen v ložnici, že?

Email
Čtvrtek, 26. duben 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 695x   

ruzna-mista-pro-sex-milovani-nejen-v-noci-a-nejen-v-loznici-zeOddávat se smyslným hrátkám lze kdekoli, nejen v okoukané ložnici. Záleží jen na odvaze páru, kde si vychutná jeden druhého. Postel zůstává pochopitelně na první příčce v žebříčku míst, kde lidé tonou v náruči citů a smyslnosti. Jakkoli je to příhodná a po staletí prověřená destinace lásky, mnozí ložnici přisuzují cejch stereotypu a nudy. V ložnici se přece miluje každý a mnozí výhradně v klasické misionářské pozici. Podobná šeď a rutina by dokázala zahubit nejeden vztah.

__

__

Celý článek...
 

Mingle (married but single) vztah - spolu, přitom každý zvlášť, výhody a nevýhody mingle vztahu

Email
Pondělí, 23. duben 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 665x   

 

mingle-married-but-single-vztah-spolu-pritom-kazdy-zvlast-vyhody-a-nevyhody-mingle-vztahuStyl „mingle" je stále populárnější - tento trend zřejmě odpovídá požadavkům dnešní doby. Je to rozhodnutí z rozumu, které mnoha lidem vyhovuje. A zároveň určitě nebrání tomu, aby se ti dva milovali něžně i vášnivě, zkrátka na plné pecky. Jistě víte, že výraz mingle pochází z anglické zkratky „married, but single", tedy něco jako „vdaná/ženatý, ale svobodní". Kritiků tohoto typu soužití je dost.

__

__

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 53
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny