Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Zamyšlení

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Zamyšlení

Děkujeme, že jste s námi ... už 10 let :-)

Email
Pondělí, 07. únor 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3784x   
zbynekmlcoch.cz-10-let.jpgWeb zbynekmlcoch.cz je s vámi již 10 let :-) Děkujeme za vaši přízeň a vysokou návštěvnost i na ostatních našich webech - bezplatné právní poradny online , mých starostech , psychotestech online , kuřákově plíci a alkoholikovi.
___
___

Celý článek...
 

Průměrné platy lékařů v ČR 2010, 2011 - platové tabulky

Email
Středa, 08. prosinec 2010 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 47926x   

prumerne-platy-lekaru-v-cr.jpgCELKOVÝ průměrný plat lékaře se skutečně pohybuje v poměrně vysokých relacích, vzhledem k vnímání "obyčejného českého člověka". ALE - jedná se o příjem počítaný se všemi přesčasy, tzn. službami a dalšími příplatky. Tabulkový plat je natolik tragický, že se průměřné hodinové ohodnocení lékaře absolventa pohybuje kolem 100 Kč, s přibývajícími léty a atestacemi se zvedne někam ke 200,- Kč za hodinu.

___
___

Celý článek...
 

Příběh věcí aneb proč se necítíme být šťastní a máme toxické mateřské mléko

Email
Sobota, 03. červenec 2010 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4793x   
pribeh-veci.jpgMilí návštěvníci webu, dnes jsem se díval na jedno video, které mne velmi zaujalo. Dozvíte se v něm nejen mnoho zajímavých informací o tom, jak vznikají věci a jak složitý a náročný (na lidi a přírodu) je výrobní proces, jak si ničíme přírodu, ale také proč mají ženy jedovaté mateřské mléko (chudáčci mrňousci, že?) a jak naprosto zásadně nás ovlivňuje reklama (mimochodem věděli jste, že člověk dnešní doby vidí za 1 rok více reklam než člověk v roce 1950 za celý život?). Video má 20 minut, ale pomůže vám vysvětlit mnoho zajímavých otázek, kdy jste odpovědi jen tušili. Užijte si to.
___
___

Celý článek...
 

Recenze LCD GSM guard - bezdrátového bezpečnostního systému s různými čidly

Email
Čtvrtek, 27. květen 2010 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 12431x   
lcd-gsm-guard_recenze.jpegČas od času napíšu nějakou recenzi na služby nebo zboží. Rozhodl jsem se, že si pořídím domů k ochraně majetku bezpečnostní systém LCD GSM guard alarm. Alarm mi zakoupila matka. Na tomto alarmu je mi sympatických hned několik věcí. Např. princip plovoucího kódu, možnost připojení velkého množství čidel rozdělení sledovaných prostorů na zóny, jednoduchá bezdrátová instalace, apod. Článek není napsán pro komerční účely, jedná se o mé osobní zkušenosti s alarmem.
___
___

Celý článek...
 

Praha očima Moraváka aneb jak Prahu vidím já

Email
Sobota, 15. květen 2010 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 6546x   
praha_mala.jpgJsou tomu 2 dny co jsem se vtátil z Prahy (dnes je 15.5.2010, v Praze jsem byl 10.-13.5.2010). Poslední má návštěva tohoto města se uskutečnila naposledy před dvěma roky. Tentokrát jsem si Prahu pořádně vychutnal, navštívil spoustu míst a zpět do Olomouce jel se spoustou pozitivních i negativních pocitů. Jak tedy vidím Prahu já? Jestli vás to zajímá, tak čtěte dále :-)
___
___

Celý článek...
 

Kapesní zloděj bude v budoucnosti zřejmě prodělečné řemeslo

Email
Pátek, 13. listopad 2009 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3841x   

kapesni_zlodej_prodelecne_remeslo.jpegTento článek nemá ani tolik pojednávat o kapesních zlodějích jako spíš o skutečnosti, že stále méně a méně přicházíme do styku s běžnými penězy a to díky internetovému bankovnictví a platbou platební kartou. Vzniká jakýsi virtuální svět peněz, který se neustále zvětšuje a expanduje.

___

Celý článek...
 

Provident půjčka - navýšení až 83%. Přemýšlejte, než si půjčíte.

Email
Sobota, 05. září 2009 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 11103x   

provident_pujcka_novodoba_lichva.jpgStejně jako já jste asi i vy viděli reklamu na půjčku firmy Provident. Krásná reklama, která na každého působí příjemně - pohledná upravená žena říká, že má každý svůj příběh a že pokud potřebujete půjčit, není to problém. Nedalo mi to a když mi přišel vtíravý leták i domů, trošku jsem začal přemýšlet proč je firma Provident tak aktivní ...

___

Celý článek...
 

Co žena očekává od muže - galantnost, věrnost, sympatie

Email
Neděle, 23. srpen 2009 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 11000x   
co_zena_ocekava_chce_od_muze.jpgV srpnu 2009 nám přišel zajímavý email od 25leté Zdenky, která popisuje jak si představuje muže svých snů. Zdůrazňuje vlastnosti jako je galantnost, žádá ochranu před okolím, když se bude cítit v nebezpečí, příjemnou vůni partnera a přiměřeně sympatické vzezření. Přeje si, aby byl partner věrný a aby nebyl vtěrný. Počtěte si sami ...

 

___

___

Celý článek...
 

Ubytování, penzion Čtyřlístek v Adršpašských skalách, Teplicích nad Metují - recenze

Email
Neděle, 28. červen 2009 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 7003x   

penzion_ubytovani_ctyrlistek_skaly.jpgV rámci pobytu v adršpašských skalách jsem využil pobytu v lůžkovém zařízení jménem Čtyřlístek. Rád bych stručně poreferoval o tomto ubytovacím zařízení. Dnes si tak trošku zahraju na hodnotitele ubytování a rád bych se zaměřil na ubytovací zařízení Čtyřlístek v Teplici nad MetujíJedná se o dobře lokalizované místo, které je od adršpašských skal asi 5-6 kilometrů. Je zde velké parkoviště, takže zaparkovat kde máte.

___

Celý článek...
 

Pokusy doktora Mengeleho na lidech a dvojčatech, Osvětim a Josef Mengele

Email
Sobota, 23. květen 2009 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 78466x   
MUDr., PHDr. Josef MengeleNení tomu tak dávno, co jsem se díval v televizi na povídání mého oblíbeného moudrého doktora Koukolíka, který mluvil o dvojčatech. Zmínil se i o pokusech Dr. Mengeleho na lidech. Protože jsem také lékař, zajímalo mne, co zajímavého se na internetu dočtu .... a dočetl.

 

__

___

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 12
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny