Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Zábava Texty, tipy Kuriózní stížnosti Čechů

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Kuriózní stížnosti Čechů Email
Čtvrtek, 31. prosinec 2009 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 6756x
kuriozni_stiznost_maly.jpgO nás Češích je známo, že jsme věčně s něčím nespokojení a že se nám věčně něco nelíbí. Jsou ale různé velmi kuriozní stížnosti. Některé obzvláště "vypečené" jsou uvedeny na této stránce. Užijte si je. 

 

___

___

___

Kuriozní stížnosti Čechů

Kyselé pivo

V Provodově na Zlínsku místním chlapům nechutnalo pivo v hospodě. Šli si proto stěžovat na místí obecní úřad, aby s tím starosta něco udělal. Protože hospoda není obecní, na úřadě stížnost smetli ze stolu.


Hlasití kohouti a zvony

Lidé si často stěžují na hlasitého kohouta nebo zvony kostela. Jednu paní z Hvozdné u Zlína obtěžovalo ranní kohoutí buzení. Dokonce místnímu zastupitelstvu navrhla, jak problém řešit. "Mělo schválit obecní vyhlášku, která by v celé Hvozdné zakazovala chov kohoutů,“ popsal návrh starosta Hvozdné Miroslav Válek. Zastupitelé vyhlášku neschválili, paní si na ranní kokrhání bude muset zvyknout.

Úspěšnější byli obyvatelé Poličky na Vysočině, kteří si stěžovali na hlasité zvonění kapličky v sedm hodin ráno. Zastupitelstvo nakonec po mnoha stížnostech odhlasovalo, že zvony v kapličce budou zvonit jen v poledne a v sedm hodin večer. Protesty věřících, že ranní zvonění patří ke koloritu obce, nebyly vyslyšeny.


Vyhrožoval smrtí řidiči

Po internetu koluje nahrávka stížnosti zřejmě psychicky nemocného muže na brněnského řidiče tramvaje. Stěžovatel je ve svém okolí známý jako velký milovník tramvají, tráví s nimi každou volnou chvíli. Jeho nemoc se však někdy projevuje agresivitou.

Řidiči tramvají se s ním nejdřív kamarádili, ale postupně se mu kvůli záchvatům agresivity začali vyhýbat. Vše vyvrcholilo v listopadu 2004. Muž si stěžoval, že ho řidič vyhodil z tramvaje. Věta "U Semilassa poteče krev“ se stala nejen brněnskou legendou. Poslechněte si nahrávku.


Holubi znemožnili přistání letadla

Neobvyklou stížnost měl i majitel letiště nedaleko Chebu, když se na jeho pozemku konal údajně nepovolený závod poštovních holubů. Kvůli holubímu trusu nemohla letadla na dráze přistávat.Náhá prsa pobuřovala

Loni v létě museli policisté na Brněnsku vyřešit roztržku mezi návštěvníky vojkovického koupaliště. Jednoho muže pobuřovala nezahalená prsa opalující se dámy a stěžoval si u kolemjdoucí hlídce, že to pohoršuje přítomné děti. Strážníci se pokoušeli spor vyřešit domluvou, ale žena si horní díl plavek odmítala obléci. Spor se nakonec vyřešil tím, že si jedna ze znesvářených stran přestěhovala deku na druhou stranu koupaliště.


Klaus prý ovlivnil volby

Volby do Poslanecké sněmovny v roce 2006 prý rozhodl fakt, že v řadě volebních místností ve školách visí obrazy prezidenta Václava Klause, který byl tehdy čestným předsedou ODS. Proti výsledku voleb s tímto zdůvodněním protestoval u Nejvyššího soudu jeden ze stěžovatelů. Jeho protest soud zamítl stejně jako námitku, že se na volbách podepsala neexistence čistě moravské televize. Volební výsledky byly tedy platné.


Značená cesta byla příliš obtížná

S nezvyklou reklamací se musel potýkat i Klub Českých turistů. Jedna z turistek si klubu stěžovala, že červeně značená cesta vedoucí z Náměště podél řeky Oslavy na zříceninu hradu Lamberk je moc složitá. Trasa od divoké říčky prudce stoupá až ke zřícenině. "Žena naříkala, že v životě nešla tak obtížnou cestu," vzpomíná si Milan Pernica z klubu Českých turistů.

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny