Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Zábava Texty, tipy 10 důvodů proč chodit se zdravotní sestřičkou

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
10 důvodů proč chodit se zdravotní sestřičkou Email
Neděle, 06. červenec 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4956x

10-duvodu-proc-chodit-se-zdravotni-sestrickou

Pánové - sexuální fantazie stranou, opravdu byste si měli najít zdravotní sestru. Jsou to totiž superhrdinky mezi ženami, teď zjistíte proč. Hodně vydrží, zná anatomii, není líná, neřeší jak vypadáte, má sexy uniformu, vypadá dobře s minimem snahy, je od rány, pomůže vám s opicí a má i mnoho dalších výhod. Tak co? :-)

___

___

1. Není z cukru

To, co zdravotní sestra zažije každý druhý den v práci, by vydalo na slušný horor. Krev a jiné tělní tekutiny, zlobiví pacienti, občas smrt. Nebude vás peskovat nebo štvát kvůli pitomostem. A umí mluvit klidným hlasem, i když je naštvaná. Což se jen tak nevidí.

 

2. Zná lidskou anatomii

Což se hodí, když přijdete s blbým nápadem v posteli, který z vás udělá invalidu na celý týden. Rozmluví vám to. A když už, dá vás do kupy. A mimochodem, pokud jste na to oba zaměření, ví, kde je prostata. Že ano…

 

3. Není líná

Je zvyklá kmitat při denních i nočních službách. I když je v našich nemocnicích podle Česká asociace sester málo těchto laskavých andělů, lenost se v tomto oboru na pracovišti netoleruje. Je zvyklá starat se o ostatní, ale nedělejte z ní služku, to si vážně nezaslouží.

 

4. Moc neřeší, jak vypadáte

Protože v práci viděla lidská těla všech tvarů, velikostí i stáří. Povrchnost v tomto směru od sestřičky v naprosté většině případů nehrozí. A také podle informací od naší plzeňské sesterské informátorky viděly všechny myslitelné penisy, takže ji vážně nic nepřekvapí. V dobrém i špatném slova směru.

 

5. Pošle vás k těm nejlepším doktorům

Protože má kontakty, reference, zkušenosti. A zvlášť když spolu chodíte/žijete, nepošle vás k nějakému řezníkovi.

 

6. Má sexy uniformu

Jo. Pohled na sestřičku, které pod uniformou prosvítá spodní prádlo, dokáže chlapa omráčit asi jako rána do hlavy bouracím kladivem. Pokud není divný a není třeba na letušky…

 

7. Dbá na prevenci

Říznete se a říkáte si, že je to v pohodě? Máte nějaký pupínek nebo skrvnu na kůži? Bolí vás zuby a myslíte si, že je to tlakem? Sestřička-partnerka vás prohlédne a šupem odešle k lékaři. Protože ví, jak mohou dopadnout lékařské problémy, které zanedbáváte a na které muži tak často a rádi kašlou. Také ví, co a jak a nehoní vás na vyšetření zbytečně.

 

8. Pomůže vám s opicí

Když se ožerete jako dobytek a je vám blbě, ví, co skutečně zabere. Případně vám může odborně dát zavodňovací infuzi, abyste neleželi dva dny v deliriu.

 

9. Je od rány

Pokud hledáte sebevědomou a dospělou partnerku, která se nenechá komandovat povely „sedni“ nebo „lehni“, jste na správné adrese. Nenechá si kálet na hlavu, protože tak by nepřežila ani praxi, natož ostré nasazení.

 

10. Je upravená s minimem snahy

Pořád má čisté ruce a vkusně upravené neštětkózní nehty. Ví, jak vypadat dobře i bez malování, takže pořád víte, co máte doma. Poklad.

 

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny