Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Zábava

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7308

Zábava

Sexuální příručka 1984 - jak to viděly naše babičky aneb sex jako hřích

Email
Pondělí, 28. duben 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5600x   

sexualni prirucka 1894Naše babičky braly sex a nahotu úplně jinak než my. Sex byl skoro hřích a mělo na něj být pohlíženo jako na něco negativního, skoro nepříjemného. O tom ostatně pojednává docela zajímavý úryvek ze sexuální příručky z roku 1894. Asi buďme rádi, že tato doba je dávno minulá, že?

___

___

Celý článek...
 

Běžný den pracujícího 70letého důchodce v roce 2045 - ČR

Email
Čtvrtek, 06. březen 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5138x   

bezny-den-pracujiciho-70letecho-duchodce-rok-2045-CRJsou dvě hodiny v noci. Budí mě ta proklatá prostata. Snad zase nezakopnu o práh, jako včera. Ve 4.00 už nemůžu zabrat a tak vstávám, holt biorytmus sedmdesátiletého je fakt už někde jinde. Česká republika – rok 2045: Běžný pracovní den 70 letého zaměstnance. Naštěstí jsem si v 6.15 vzpomněl, že musím do práce, beru berle a belhám se na vlak.

___
___

Celý článek...
 

Vtipný slovník křížovkáře - anoda, aurora, gaskoněc, flašinet, hadr

Email
Středa, 05. březen 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5026x   

vtipny-slovnik-krizovkare-anoda-aurora-gaskonec-flasinet-hadrPatříte mezi milovníky křížovek? Jistě znáte stručné definice klasických křížovkářských pojmů, jako je například anoda, aurora, gaskoněc, glašinet, hadr ad. To bychom ale nebyli my Češi, abychom si ze všeho neudělali nějakým způsobem srandu. Z toho důvodu nabízím k počtení speciální vysvětlení některých křížovkářských pojmů.

___

___

Celý článek...
 

Hasičky Ořechov - erotický nástěnný kalendář - cena, objednávky, ukázky

Email
Úterý, 31. prosinec 2013 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 6993x   

hasicky-orechov-eroticky-kalendar-2013-cena-cena-objednavkaHasičky z Ořechova nafotily erotický kalendář pro rok 2013. Důvodem byla snaha nejen o propagaci, ale především bylo důvodem sehnat peníze na hasičské vybavení. Jedná se o nástěnný, 13 stránkový kalendář velikosti A3 (42×29,7 cm). Uvnitř najdete 4 společné fotky a 8 fotek s jednotlivými hasičkami.
___
___

Celý článek...
 

Jak se žije podle reklam

Email
Sobota, 12. říjen 2013 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2891x   

jak-se-zije-podle-reklamyBudí mě ten nový mobil od Vodafonu za 7 Kč. Je to tedy v mých rukou, jestli vstanu, nebo ne. Rozhoduji se pro tu první možnost, takže po vykonání potřeby na tak čistém záchodě, že by se z něj dalo jíst, protože je umytý Domestosem, díky němuž miliony bakterií zemřely, se ocitám v koupelně. Tam nemám strach o své zuby, neboť používám Colgate - kartáček zubařů. Snídám samozřejmě sušenky BeBe, aby mi nechyběla energie, k tomu popíjím Granko, neboť ráno dělá den.

___

___

Celý článek...
 

Jak zvládnout návštěvu záchodu TOITOI psychicky i fyzicky - 11 vtipných rad

Email
Čtvrtek, 05. září 2013 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4434x   

jak-zvladnout-navstevu-zachodu-toitoi-psychicky-i-fyzicky-11-vtipnych-radNávštěva toalety TOITOI je jako adrenalinem nabitá scéna v akčním filmu. Jakmile uděláte sebemenší chybu, jste doslova v haj... (no však víte). Existují však po generace předávaná pravidla, která vás mohou provést všemi nebezpečnými momenty při použití toalety TOITOI.

___

___

Celý článek...
 

Nejvtipnější hlášky a konverzace operátorů helplinek v ČR

Email
Pátek, 31. květen 2013 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 8132x   

nejvtipnejsi-hlasky-a-konverzace-operatoru-helplinek-v-crMiliony a miliony telefonátů každoročně vyřídí operátoři helplinek bank, pojišťoven, elektrárenských nebo telefonních společností. Stránka nabízí nejvtipnější kuriózní oznámení, hlášky a přeřeky, kterých se dopustili jak operátoři, tak zákazníci.

___

___

Celý článek...
 

Vtipné obrázky a fotografie - děti, zvířata, počítače, cedule, ženy, jídlo

Email
Pátek, 04. leden 2013 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 17181x   
vtipne-obrazky-a-fotografie-deti-zvirata-pocitace-cedule-zenyV druhé polovině roku 2012 jsem shromáždil 628 vtipných obrázků a fotografií. Vzhledem k tomu, že končí prosinec a tím se otevírá další pololetí, dnes fotografie zveřejňuji a za půl roku (na konci června 2013) udělám totéž. Všem vám přeji, abyste si fotky, obrázky a komiksy užili a doufám, že se vám budou líbit stejně jako mně.
___
___

Celý článek...
 

Pražák na Moravě - 10 rad jak přežít a nebýt v šoku

Email
Úterý, 11. prosinec 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4978x   
prazak-na-morave-10-rad-jak-prezit-a-nebyt-v-sokuPražák náhodně či programově se vyskytující na Moravě může svého pobytu záhy litovat. Pokud neví co a jak, snadno se dopustí přehmatu, za který později tvrdě zaplatí. Máme s tím v redakci svoje bohaté zkušenosti a byla by škoda, se o ně nepodělit. Čtěte a šiřte naše pražácké evangelium.
___
___

Celý článek...
 

Největší omyly v předpovědích vizionářů

Email
Neděle, 16. září 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3523x   

nejvetsi-omyly-v-predpovedich-vizionaruKaždý se můžem v životě někdy mýlit a šlápnout vedle. I "velké mozky" jsou jen lidi a někdy se pořádně seknou. Mám pro vás několik perliček, které jsem objevil. Některé hlášky jsou opravdu těžce "mimo mísu" a se dokonce stal pravý opak.

___
___

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Strana 2 z 8
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny