Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy Pro dobrý vztah Počet milenců a partnerů - přiznat nebo zatloukat?

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Počet milenců a partnerů - přiznat nebo zatloukat? Email
Středa, 13. srpen 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 10743x
pocet_sexualnich_partneru_rict_nebo_nerict.jpgŘíct současnému partnerovi počet předchozích vztahů nebo milenců a milenek? Velmi ošemetná věc. Asi by na pravdu reagoval každý odlišně. Je těžké odpovědět, ale záleží to na vás, co chcete říct a co ne.
___
___

Muž a počet sexuálních partnerek - odpověď muže

Prásknout nebo neprásknout na sebe počet sexuálních objektů, se kterými jsem měl sex? Je potřeba být v této oblasti opatrní. Pokud řeknete vysoké číslo, můžete vypadat jako promiskuitník. Pokud řeknete číslo malé, může mít partnerka pocit, že je o vás malý zájem nebo že máte málo sexuálních zkušeností, tedy že nebudete dobrým partnerem v posteli.

Každopádně jak u mužů, tak u žen platí, přiznejte co chcete. Lhát není potřeba. Pokud nechcete přiznat kolik "zářezů" máte, prostě se partnerce omluvte a řekněte, že si to chcete nechat jako tajemství. Je to neutrální, ale možná by vám to méně ublížilo než říct pravdu, ať už je jakákoliv.

 

Žena a počet sexuálních partnerů - odpověď ženy

Říct či neříct současnému příteli pravdu o všech svých milencích? Nemám náhodou ubrat? Přidat? Nebo raději úplně mlčet? Nahraďte slovíčko „mám“ slůvkem „chci“, a odpověď pro vás najedou bude jednoznačná.

Řekněte tedy jen to co chcete. Neexistuje žádné správně, jak se ve vztahu máme chovat, co máme říkat či na co se máme ptát. Je to o citu.

Prostě cítíme to tak, že to říct chceme, nebo to říct nechceme? Připadá nám to jako dobrý nápad, nebo ne? Chceme si nést důsledky, které z položené či nepoložené otázky budou plynout, nebo si je nést nechceme? Takže zajímají mě jeho předešlé partnerky nebo nezajímají? Jakmile ke svému rozhodnutí použijete nějaké „mám“, řídíte se vlastně nějakou vnější normou, nějakým obecným „správně“. Ale jak můžete vědět, že tohle „správně“ bude funkční zrovna pro vás?

 

A co říkají statistiky k průměrnému počtu sexuálních partnerů v České republice?

Zatímco český muž souloží od narození do smrti průměrně s 8,1 ženami, u českých žen se průměrný počet sexuálních partnerů ustálil na čísle 6,6.

Tyto výzkumy však bývají zatíženy závažnou chybou. Vycházejí z anonymních dotazníků. Jejich údaje si nelze ověřit. Každý si může vymýšlet, co chce.

Sexuologové proto upozorňují, že ve skutečnosti bude počet sexuálních partnerů a partnerek o něco větší. Muži i ženy někdy nevěru vytěsní z vědomí. Jako by na ni zapomněli. Časem by mohli téměř přísahat, že se nikdy nic takového nestalo.

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny