Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy Pro dobrý vztah Co muži očekávají a chtějí ve vztahu, aby byli spokojení a nechtěli z něj odejít

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Co muži očekávají a chtějí ve vztahu, aby byli spokojení a nechtěli z něj odejít Email
Úterý, 20. říjen 2015 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3174x

co-muzi-ocekavaji-a-chteji-ve-vztahu-aby-byli-spokojeni-a-nechteli-z-nej-odejitKonečně by už někdo měl říct, co ve skutečnosti moc, moc, ale opravdu moc chtějí chlapi! Otevřte jakýkoli life-stylový časopis pro ženy. Určitě v něm najdete článek typu „Co ženy očekávají od vztahu a jak toho dosáhnout“. Existuje bohužel mnohem míň publikací, kde své potřeby ve vztazích mohou ventilovat muži. Takže tady je sedm věcí, které většina mužů skutečně ve vztahu chce.

___

___

1. Cítit se jako tvůj hrdina

Nechceme být váš Clark Kent. Chceme být váš Superman! Chceme, abyste nás viděly, jak létáme mezi mrakodrapy a chytáme střely v letu. Chceme vás vzít do náručí a ukázat vám celý svět. Nebo abyste se tak aspoň cítily. Víme, že to všechno je tak jako tak náš úkol, ale nic se nevyrovná pocitu, když v tebe žena věří, když tě má za neporazitelného! Když nám dokážete dát pocit, že jsme neporazitelní, my vás dokážeme přesvědčit, že jste nejkrásnější na světě.

 

2. Podpora

Nedávno se objevila nová trendy trička pro dámy. S nápisem „V každém případě mě miluj“. Přesně taková trička by se měla dělat i pro muže. Když cpeme talíře do myčky, plácáme hlouposti před vašimi kamarády a necháváme zvednuté prkýnko na záchodě, neříkejte si v duchu prosím vás, že jste nám přece už tisíckrát řekly, že nás máte rády tak či onak… a že tedy přežijete i tohle. Uvnitř každého chlapa totiž žije chlapeček, který občas prostě zapomene, že už je muž… A každý chlapeček občas šlápne vedle, ne snad proto, že je zlý, ale protože je zvídavý a taky se dost těžko soustřeďuje.

Bezvýhradná podpora ženy – to je to, co z chlapce dělá chlapa jak se patří. Jenom tehdy, když nás budete brát takové, jací jsme, se budeme snažit stát se ještě lepšími.

 

3. Být informován

Strašně moc žen neodhalí před mužem své city, protože nechtějí narušit jistou dosaženou rovnováhu. Nebo prostě proto, že se bojí. Jenomže když se nevyjádříte, my nic nevíme. Nevíme o vás všechno, celou pravdu. Dovolujete nám poznat jenom jakousi reprezentativní část, místo toho, abyste nám řekly všechno.

Partnerství ale roste a nabírá sílu tím, že starosti se překonávají společně. Měly byste vědět, že pokaždé, když něco nedopovíte do konce, stavíte zeď uvnitř posvátného prostoru vzájemného vztahu. Určitě nechceme, abyste nás zahrnovaly nekončící slovní záplavou. Ale věřte nebo ne, skutečně chceme vědět, jaké jste doopravdy.


4. Parádní sex

Existuje sex. A pak existuje skvělý sex. Takový, který vás úplně zbaví zraku a zároveň zostří vaše smysly a city a vám se zdá, že jste jediní v celém vesmíru. Řekněme si na rovinu: Muži se podívají rádi. Jsou jako veverky. Rádi se kouknou na něco zajímavého. Ale je rozdíl mezi „všimnout si“ a „chtít něco lepšího“. Skvělý sex přiměje muže, aby si pomyslel. „Hm, tahle je pěkná, ale tu, co mám, tu bych nikdy ani za svět nevyměnil za něco jiného“.

Zaslepující sex není obyčejný sex. Je to zcela unikátní spojení s někým, kdo nás nutí snít o něm nebo si v práci vymyslet nemoc, abychom s ním mohli strávit celý den v posteli a věnovat se milování. Je to takový druh blízkosti, který už s nikým jiným prostě není možný.

 

5. Slovo na „K“

Komunikace. Bez ní je každý vztah zbudován na písku. Rádi bychom mluvili napřímo. Rovnou. Náznaky nechápeme. Chceme, aby všechno bylo maximálně jasné. Víme, že když věci vysvětlujete vy, není to to samé, jako když o nich mluvíme my. Nechcete, abychom jen myli nádobí. Chcete, abychom ho chtěli mýt. Dobře, chápeme. OK, tak nám to ale řekněte! Vysvětlete nám, jaký typ komunikace máme dodržovat.

Pro mnohé z nás komunikace evidentně není oblíbeným předmětem. Potřebujeme návod. Obecně řečeno, muži se zpravidla řídí logikou a ženy city. Půjdete-li vstříc naší logice, budeme hledat klíč k vašim citům.

 

6. "Potit se"

Nic pro nás není víc sexy než sportovat spolu s partnerkou. Sledovat, jak se potíte a jak makáte na svém těle nás motivuje, abychom o sebe víc dbali. Chceme vás vidět reálné. To neznamená nahé. Když společně sportujeme, mění to životní styl. Ne že jen spolu mluvíme. Něco spolu děláme. A to je sexy.

 

7. Mít svůj vlastní život

Mohli bychom o tom i mlčet, protože vysvětlit tohle někomu, koho milujete, fakt není jednoduché… Ale my skutečně potřebujeme svůj vlastní život. Doopravdy. Chceme, abyste ho měly i vy. Abyste měly svoje kamarády, svoje záliby, svoje zájmy. Jasně, že vás chceme podporovat ve všem, do čeho se pustíte, že chceme být součástí všeho, co je pro vás důležité. Ale chceme taky, abyste si zachovaly svou individualitu.

Protože když nemáte nic jenom svého, stojí naše vztahy jen na jedné noze. Kromě toho fakt, že máte svůj vlastní život, nás motivuje k tomu, abychom měli svůj vlastní. Víte co, zapomeňte na nohy… Pojďme své vztahy radši posadit na kola. Jedno pánské a druhé dámské. No a společně… jedem!

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny