Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy Pro dobrý vztah

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7305

Jsme na Facebooku

Staňte se fanouškem na facebooku
Denně info o nových článcích tohoto webu na facebooku!

Web běží na serveru:

WEDOS

Pro dobrý vztah

Prostě si jen tak užívat život aneb když s vámi nechce holka koukat na seriály s pizzou v ruce

Email
Čtvrtek, 28. únor 2019 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 70x   

 

Jsem ta, která s tebou bude blbnout na hřišti před domem. Usaď mě na houpačku a vyprávěj mi o svém životě, kde bydlíš, jaké máš nejlepší kamarády. Můžem se klouzat na dětské skluzavce. Můžem se projít kolem dokola. Můžem házet kamínky do rybníka. Můžem sednout do auta, pustit si muziku a jen tak jezdit.

___

___

Celý článek...
 

Inspirace pro spokojený vztah - doteky, chvála, sdílení společných chvilek

Email
Úterý, 02. leden 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 998x   

inspirace-pro-spokojeny-vztah-doteky-chvala-sdileni-spolecnych-chvilekOtevřené projevy náklonnosti a vyjadřování lásky předpovídají nižší riziko rozvodu. Jedním ze způsobů, jak vyjádřit lásku, je důvěrné, dlouhé a pevné objetí (je jedno kde - ve stoje, na lavičce v parku, v posteli), ve kterém se budeme cítit příjemně. Láskyplný tělesný vztah včetně mazlení, hlazení i líbání souvisí se zvýšenou hladinou hormonu oxytocinu, který je také znám jako hormon důvěry a lásky, a je důležitý, protože zmírňuje průběh stresové reakce a tím má zásadní přínos pro zdraví. 

__

__

Celý článek...
 

Jak mít klidné manželství bez hádek - 8 rad

Email
Pondělí, 27. březen 2017 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1705x   

jak-mit-klidne-manzelstvi-bez-hadek-8-radAť je to jak chce, časem v manželství může vzniknout napětí nebo nuda. Co ale dělat? A co napak nedělat? Jak odvrátit krizi? Hlavně nezapomínejte, že na vztahu musíte neustále pracovat. A věnovat se mu. Vztah nebo manželství je jako květina ... musí se zalévat. Když se tak neděje, uvadá nebo zvadne. Když pak přijde nový závan (nový člověk) do vztahu, může ten původní poškodit nebo nadobro zničit. Takže, starejte se o ten váš vztah, aby byl pevný. 

___

___

Celý článek...
 

Jak vylepšit vztah - 17 vět které nic nestojí a zahřejí u srdce

Email
Pondělí, 23. leden 2017 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1956x   

jak-vylepsit-vztah-17-vet-ktere-nic-nestoji-a-zahreji-u-srdceMožná už spadl váš vztah do stereotypu a nebo prostě jen tak chcete udělat svému miláčkovi nebo své lásce radost. Tato stránka nabízí 17 vět, kterými toho druhého dojmete nebo alespoň potěšíte. A nezapomeňte od slov přejít k činům. 

___

___

Celý článek...
 

Jak udělat přítelkyni, partnerku šťastnější nebo šťastnou - 11 tipů (pomoc v domácnosti, vyslechnutí, vlídnost, úcta, plnění přání)

Email
Čtvrtek, 08. prosinec 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1601x   

jak-udelat-pritelkyni-partnerku-stastnejsi-nebo-stastnou-11-tipu-pomoc-v-domacnosti-vyslechnuti-vlidost-ucta-plneni-praniŠťastné manželství budete mít jen tehdy, bude-li šťastný váš partner. Kouč Troy Stoneking přiznává, že během pětadvaceti let manželství pochopil, že maličkosti mají velký význam. „Nejsem žádný ideál, chyby dělám pořád, ale snažím se dělat všechno možné, jen abych byl dobrým manželem“, říká.

___

___

Celý článek...
 

Objímání a mazlení - jak prospívá tělu a psychice, vnímání ženami a muži

Email
Neděle, 25. září 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2362x   

objimani-a-mazleni-jak-prospiva-telu-a-psychice-vnimani-zenami-a-muzi-2Jestli existuje něco lepšího než čokoláda, pak je to rozhodně laskání, šimrání a rozmazlování. Jsme díky němu štástné a netloustneme po něm. Tak proč si ho nedopřáváme ještě o trochu víc? Nejspíš vás hned napadne jednoduchá odpověď. Mohou za to muži, které tulení a hlazení prostě nebaví. Stejně jako sledování romantických filmů. Jenže takhle jednoznačné to být nemusí!

___

___

Celý článek...
 

Jak udělat manželku šťastnější nebo šťastnou - 11 tipů (pomoc v domácnosti, vyslechnutí, vlídost, úcta, plnění přání)

Email
Neděle, 17. duben 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2145x   

jak-udelat-manzelku-stastnejsi-nebo-stastnou-11-tipu-pomoc-v-domacnosti-vyslechnuti-vlidost-ucta-plneni-praniŠťastné manželství budete mít jen tehdy, bude-li šťastný váš partner. Ideální stav asi je, když si řeknete: „nejsem žádný ideál, chyby dělám pořád, ale snažím se dělat všechno možné, jen abych byl dobrým manželem“. Jak ale na to? 

___

___

Celý článek...
 

Láska beze slov - jak projevují lásku ženy a jak muži, proč muži neříkají ´MILUJI TĚ´ a kdy jsou slova výhodou?

Email
Středa, 09. březen 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4857x   

laska-beze-slov-jak-projevuji-lasku-zeny-a-jak-muzi-proc-muzi-nerikaji-miluji-te-a-kdy-jsou-slova-vyhodouŽeny jsou příliš závislé na slovech, která ale muži ve svých vyznáních nepoužívají. Pro pány jsou totiž mnohem důležitější gesta a prožitky. Dárky, pohledy, doteky či vášeň při sexu jsou tím, co beze slov prozradí, zda nás ten dotyčný má úplně na háku, nebo po nás touží. A funguje to jak ve vztahu, tak v posteli. Pro muže nejvýznamnější roli sehrávají vizualita a představivost. Samotné ženské tělo v luxusním prádle je pro ně vrcholem erotičnosti.

___

___

Celý článek...
 

Proč muži neradi říkají ženám 'miluji Tě' - 3 důvody které je k tomu vedou

Email
Pondělí, 25. leden 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2155x   

proc-muzi-neradi-rikaji-zenam-miluji-te-3-duvody-ktere-je-k-tomu-vedouNe všichni muži vyznávají svým ženám lásku tím, že by jim "natvrdo" řekli, že je milují. Raději to dávají najevo různě jinak - svým chováním či dary. Text se zamýšlí nad tím, proč je tomu tak. Důvody mohou být minimálně 3 - stach z odmítnutí, obavy ze závazku a pocit výjimečnosti. Jak to myšleno?

___

___

Celý článek...
 

Nebuďte sobci aneb jak udělat lidem kolem vás radost drobnostmi nebo jim pomoci - 5 krátkých příběhů

Email
Pondělí, 30. listopad 2015 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1553x   

jak-udelat-lidem-kolem-vas-radost-drobnostmi-5-kratkych-pribehuNejlepším učitelem je život. Lidé kolem nás jsou odrazem našeho jednání. Podívejte se na několik malých příhod, které názorně ukazují, jak se lépe chovat k lidem. Příběhy se jmenují Jak se jmenuje uklízečka, Nenechte nikoho na dešti, Nezapomínejte na obsluhu, Dávejte když je to třeba a Když vám něco brání v cestě.

___

___

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Strana 1 z 7
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny