Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy Vztahy obecně Nejlepší seznamka je internet, určitě neslouží jen pro ztroskotance

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7308
Nejlepší seznamka je internet, určitě neslouží jen pro ztroskotance Email
Pátek, 22. červenec 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5875x
internetova-seznamka-zoufalci.jpgPřipadá vám, že se přes počítač seznamují jen zoufalci a životní ztroskotanci? Vzhledem k tomu, že se na internetových seznamkách dává dohromady jeden pár ze čtyř, to ale není tak úplně pravda. A tvrdí vám vaši známí, že se na internetu neseznámili. Hodně lidí se za to stydí a nepřiznají pravdu. Vymýšlí si pak různá místa, kde se jako více či méně náhodně seznmili, ale pravda je mezi nimi a internetem.
___
___

Na internetu se seznámilo 25% párů

Každý čtvrtý pár se v posledních dvou letech seznámil na internetu. Z průzkumů vychází, že z 20 protějšků se zájemcům zalíbí jeden. Ale tím se málokdo nechá odradit. Na internetu dnes hledají lidé lásku častěji než v práci, ve škole nebo v baru. Podle newyorských sociologů se jen za poslední dva roky z nově vzniklých párů čtvrtina seznámila přes počítač.

Pozor na velkou nabídku - vybrat ale nepřebrat

Seznamování přes internet má své minusy. Psychologové vidí problém v tom, že jakmile máme k dispozici velký počet potenciálních partnerů, méně klademe důraz na kvalitu. Zní to paradoxně, ale podle studie z Tchaj-wanu, zveřejněné na serveru novinky.cz, končí lidé s nejvíce nabídkami na rande často s nevhodným protějškem. Přesně podle pořekadla "tak dlouho vybíral, až přebral." Prostě si v tom množství mužů či žen nestačíme všimnout důležitých vlastností a orientujeme se maximálně podle výšky postavy nebo barvy vlasů. A to je pro nový vztah trochu málo. Pokud se tomu chcete vyhnout, nezbývá než bedlivě číst profily a hlídat si to důležité - společné zájmy a dobré vlastnosti.
 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny