Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy Vztahy obecně Mingle (married but single) vztah - spolu, přitom každý zvlášť, výhody a nevýhody mingle vztahu

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Mingle (married but single) vztah - spolu, přitom každý zvlášť, výhody a nevýhody mingle vztahu Email
Neděle, 22. duben 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1767x

 

mingle-married-but-single-vztah-spolu-pritom-kazdy-zvlast-vyhody-a-nevyhody-mingle-vztahuStyl „mingle" je stále populárnější - tento trend zřejmě odpovídá požadavkům dnešní doby. Je to rozhodnutí z rozumu, které mnoha lidem vyhovuje. A zároveň určitě nebrání tomu, aby se ti dva milovali něžně i vášnivě, zkrátka na plné pecky. Jistě víte, že výraz mingle pochází z anglické zkratky „married, but single", tedy něco jako „vdaná/ženatý, ale svobodní". Kritiků tohoto typu soužití je dost.

__

__

Nicméně z jejich argumentů má smysl pouze jediný - oddělené bydlení není vhodné pro páry, které mají děti (ty by měly žít v jedné domácnosti s tátou a mámou pohromadě). Jistě platí i to, že není vhodný pro každého - to by však dospělý člověk měl umět posoudit sám a nenutit se do něčeho, co nechce. Navíc toto řešení nemusí být trvalé - lze je pěstovat určitou dobu, dospět k němu, opustit je, jak je komu libo. Důležitá je však důvěra - bez té to moc nefunguje.

 

Mingle vztah - výhody

Plánování společného času umožňuje si ho opravdu užít. Nevidět se denně znamená těšit se na sebe a nemámit čas banalitami. Je více možností věnovat se koníčkům, přátelům, práci. Při setkání jste na sebe připraveni (nemáte tepláky, natáčky ve vlasech...). Vztah tak snadno nezevšední, nehrozí stereotyp.

 

Mingle vztah - nevýhody

Neprobouzíte se denně vedle partnera, neusínáte spolu. Musíte se do značné míry starat každý sám o sebe (vaření, praní, úklid). Držet si dvě domácnosti je finančně náročnější. Hrozí, že se vzájemně odcizíte, pokud tomu nebudete cíleně předcházet.

 

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny