Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy Singles, seznamování, svádění Začátek vztahu je plný euforie, ale pozor na chyby (článek pro muže)

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Začátek vztahu je plný euforie, ale pozor na chyby (článek pro muže) Email
Úterý, 02. prosinec 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 11188x
zacatek_vztahu.jpgMáte za sebou první políbení své nové dívky a všechno se zdá být úžasné. Váš mozek je plný endorfinu a tak děláte věci, které by vás většinou ani nenapadly. Bohužel se může stát, že toto opojení se stane vašemu vztahu osudným.
___
___

První dny vztahu jsou plné endorfinů a euforie - ale pozor

Během prvního týdne se s dívkou více sbližujete a poznáváte (u vztahů na dálku to samo sebou neplatí). Pokud jste na první schůzce ze sebe dělali někoho, kým nejste, tak teď na to doplatíte. Dívka si všimne vaší změny a ta jí nebude líbit.

V tomto období neztroskotá téměř žádný vztah. Ale právě nyní se vytváří základy. A chyby v nich se projeví dříve či později. Pokud nebudou pevné, tak se brzo vše sesype.

Na první pohled poznáte, kdo je ve vztahu dominantní. Zezačátku to bude nejspíše žena, ovšem čím více kluk vyzrává, tím více tato úloha bude spočívat na něm. Z vlastních zkušeností doporučuji, aby muž byl tím mírně dominantnějším. Ženy se muži přizpůsobí snadněji než muž ženě. V další fázi vztahu se tato úloha může vyrovnat. Nikdy by se však neměla obrátit.

Samozřejmě nevylučuji výjimky, ale většinou to bývá tak, že když ženě něco navrhnete, tak buď odpoví, že ne (např. že nepůjde na bowling, protože to neumí) nebo že je jí to jedno (tak to bývá ve většině případů). Málokdy odpoví ano. Její nerozhodnou odpověď berte jako souhlas. Už se jí na to nevyptávejte.

Absolutně nejhorší věc, kterou můžete udělat je, že se ženy zeptáte, kam by chtěla jít. Buď odpoví, že neví a nebo vás začne testovat a vybere si 50km vzdálené místo, kam se chtěla podívat už odmala. To není dobré, protože při odmítnutí se urazí, při přikývnutí si z vás začne dělat pejska a při neurčité odpovědi si v duchu řekne, že jste příliš slabý na to, abyste ji odmítl. Plnit jí sny se zkrátka do tohoto období nehodí. Na to přijde řada později. Od muže se čeká kreativita a aby něco zajímavého vymyslel. Něco, na co se hezky vzpomíná a co se vám bude vybavovat jako krásné kino na plátně.

Pokuste si v první části vztahu udržet v rámci možností čistou mysl. Zkoumejte svého protějška. Dívejte se, jak reaguje na vaše chyby. Přijímá je, nebo si z nich dělá legraci? Jakmile se u ní vyskytne sklon k něčemu, co vás vyloženě odpuzuje, tak není na škodu se nad tím zamyslet. Lepší dříve než později.

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny