Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy Singles, seznamování, svádění Jak a kde se seznámit - co třeba diskotéka (článek pro muže)

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Jak a kde se seznámit - co třeba diskotéka (článek pro muže) Email
Neděle, 07. prosinec 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 8475x
jak_kde_seznamit_seznameni_diskoteka.jpgTěžký vzduch, svůdná těla a atmosféra doslova nabitá energií a erotikou. DJ cosi vrní do mikrofonu, v reproduktorech se objevují hudební pecky aktuální i minulé doby. Tak takto vypadá obraz diskotéky v plném proudu. Právě diskotéka je místo, kde i nepříliš zkušení svůdci mohou dosáhnout výborných výsledků, seznámení na diskotéce je mezi mladými lidmi běžné a přirozené.

 

___

Jste na místní diskotéce, koncertě či na jiném místě, kde hraje živá kapela nebo DJ, a všude kolem všichni vrtí zadkem a podupávají nohama. Vidíte nádhernou brunetku, která se očividně dostává do varu. Je to šance.

Cíle

Cokoliv od získání telefonního čísla až po svedení.

Příležitosti

Tohle prostředí je pro svádění jedno z nejlepších, pokud vás příliš neznervózňuje množství lidí a hlasitá hudba. Tanec je jedna z nejsvůdnějších věcí, které se ženou můžete dělat, a pokud to rozjedete, fyzická přitažlivost a touha spolu s atmosférou udělají své. Proč myslíte, že si tolik náboženství zasedlo na tanec? Často je považován za jednu ze smyslností, které vám zabrání ve vstupu do ráje. Je to erotické. Zakázané. A je to taky skvělý způsob, jak zbořit její počáteční zábrany a být trochu víc familiární.

Nebezpečí

Některé z populárních diskoték bývají hlasité a velmi hlučené. Pak je obtížnější se ženou flirtovat. Nejspíše ji nejprve budete potřebovat z diskotéky dostat pryč, nebo alespoň přejít do nějaké tišší části, abyste na ní mohli použít něco ze své přitažlivosti a sváděcích technik, aniž byste si museli navzájem křičet do ucha. Případně ji budete muset dostat od jejích přátel, pokud doufáte v to, že ji svedete. S největší pravděpodobností totiž přišla do klubu s přáteli.

Zde je pro vás několik varování: S tancem to moc nepřehánějte. Nesahejte na ni, dokud vám nedá najevo, že jí vaše dotyky nevadí. Nedotýkejte se žádných intimních částí jejího těla, jako jsou zadek, klín nebo prsa, dokud tam ona sama vaše ruce nepoloží. Většina mužů zajde na diskotéce příliš daleko. Pamatujte však, že parket je stále veřejné místo, na kterém vám žena nedovolí strčit ruku do jejích kalhot nebo pod sukni. Dokud jste uvnitř budovy, měli byste věci nechat zajít jen k líbání. Pokud se chcete přesunout k vám domů, musíte jí dát důvod, aby chtěla víc, než od vás může dostat tam, kde se právě nacházíte. Jinými slovy, musíte ji dostat až tak daleko, aby si uvědomila, že to, co chce, tady nemůže získat, a že s vámi potřebuje být o samotě.

Postup svádění na diskotéce

Diskotéka je jedna z nejjednodušších míst na balení žen, protože už máte všechny nástroje, které k přistoupení k ženě potřebujete. Nemusíte používat žádnou zvláštní seznamovací větu, stačí jen: „Hej, pojď si zatancovat!“

Mnoho mužů používá tu starou větu: „Co si myslíš o DJovi (kapele, hudbě)?“. Lepší je ale být kreativní a provokativní. Na tuhle otázku už za večer mohla odpovídat 10x.

Raději na ni místo toho zkuste na koncertě něco takového: „Ahoj, viděl jsem, že se ti líbí ta muzika. Jestli se chceš stát společnicí kapely, můžeš se přihlásit ke mně.“ A ona se vás pravděpodobně zeptá, „A ty k nim patříš?“ Řeknete jí: „Ne, ale pořád mě přemlouvají, abych si s nimi vyrazil. Je to vážně trapné. Takže jsem jim řekl, že pomůžu najít nějaké společnice pro zábavu.“

Ještě jednou zopakuji hlavní myšlenku svádění – škádlení je tou nejúčinnější metodou, jak dosáhnete úspěchu. Musíte si věřit! Nečekejte u toalet, protože budete působit uboze. Najděte si nějaký trik, abyste se k ní dostali.

Detaily

Tohle je případ, kdy je pro vás parťák nezbytný. Jen velmi málo žen jde tancovat samo, takže budete potřebovat nějaký doprovod.

Dále byste se měli naučit nějaký taneční styl. Nejde o to, abyste se předváděli všem okolo, ale nesmíte na parketu jenom stát a pohupovat se s nešťastným výrazem ve tváři. Budete-li něco umět, zvedne to vaše sebevědomí. Ženy to navíc velmi zaujme. Rády jít se nechají vést vaším stylem. Navíc budete lepší než 90 % ostatních mužů, kteří o tanci nevědí vůbec nic. 

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny