Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy Sex, milování

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Sex, milování

Sex budoucnosti - jaké bude sexuální chování třeba v roce 2015?

Email
Čtvrtek, 07. únor 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5940x   
sex_budoucnosti.jpgJak myslíte, že se bude vyvíjet lidské sexuální chování v dalších letech? Myslíte, že bude stejné jako v minulosti? Je to už moc dávno, ale kdysi prý muži zvali ženy na shlédnutí domácí sbírky motýlů (což mně připadá docela vtipné, ne však reálné), dneska by takové chování již bylo klišé. A co když to co je teď bude za pár let úplně jinak a budeme se třeba chodit bavit do 3D místností nebo něčeho podobného? Kdo vyloučí, že třeba jednou budou virtuální parnteři a sex třeba nabyde zcela jiné podoby? Kdo ví. Tato stránka nastiňuje možné sexuální chování v budoucnosti.
___
___
Celý článek...
 

Příznaky pohlavních chorob, jednotlivé nemoci, prevence

Email
Neděle, 27. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 58506x   
pohlavni_choroby_ochrana.jpgMilování nepřináší jen samé příjemné zážitky. Je spojeno i s rizikem nákazy pohlavně přenosnými chorobami. Jsou to infekce, kterými se můžeš nakazit při pohlavním styku s jinou osobou. Kdo by si chtěl kazit příjemné chvíle myšlenkami na ně. Chvilka neopatrnosti však může později pořádně mrzet.
___
___
Celý článek...
 

Děti a sex, mluvte s dětmi o sexu bez ostychu

Email
Neděle, 27. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 7260x   
rodice_s_detmi_mluvi_o_sexu.jpgVšichni uznávají důležitost sexuální výchovy, nelze však se spolehnout jen na to, co se děti dozvědí ve škole na hodinách rodinné výchovy. Často si z nich totiž odnášejí víc otázek než odpovědí. Důvodem bývá ostych před spolužáky nebo nejistota v používání určité terminologie. Přichází čas, abyste vstoupili na scénu vy, rodiče. Jakkoliv je to nepříjemné, pravdou je, že za sexuální výchovu dětí nesete zodpovědnost. Doplňováním a rozšiřováním toho, co se vaše dítě dozvědělo ve škole, mu můžete pomoci dělat v budoucnu v oblasti sexu správná rozhodnutí.
___
___
Celý článek...
 

Neplodnost, potíže s početím aneb jak otěhotnět? Tipy, rady, triky.

Email
Neděle, 27. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 32416x   
koncepce.jpgStále nemůžete otěhotnět, ačkoliv po tom velmi toužíte? Nevěšte hlavu, před 35. rokem věku se nemusíte moc znepokojovat, protože na otěhotnění ještě máte dost času. Pokud jste ale starší, vyhledejte raději pomoc lékaře.
___
___
Celý článek...
 

Hormonální antikoncepce - 20 omylů, mýtů a polopravd

Email
Neděle, 27. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 91763x   
sex_antikoncepcni_pilulky.jpgStránka se zabývá některými mýty a polopravdami o antikoncepci. Najdete zde informace o působení na zdraví ženy, informace o oddalování menstrauce, co rakovina a HA, jak působí HA na křečové žíly. Věnuje se tomu, zda antikoncepční pilulky (nebo jiné formy HA) ovlivňují hladinu cholesterolu, bolesti hlavy, hmotnost, deprese, chuť na sex, menstruační cyklus, zda tlumí antibiotika účinek HA a další.
 
___
___ 
___ 
Celý článek...
 

Harmonický sexuální život - 3 zásadní zkušenosti dvojic

Email
Neděle, 27. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 9105x   

harmonicky-sexualni-zivot-3-zasadni-zkusenosti-dvojicMožná se domníváte, že by váš sex potřeboval vzpruhu. Věříte, že jiní lidé se milují častěji než vy, jejich ložnicové radovánky trvají déle a v posteli více experimentují. Ale jak je to doopravdy? Vážně si ostatní v posteli užívají víc než vy?

___

 

Celý článek...
 

Sexuální sny a fantazie ženy, sex na netradičních místech

Email
Neděle, 27. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 8954x   

sexualni-sny-a-fantazie-zeny-sex-na-netradicnich-mistechSexuální sny a fantazie se týkají mužů i žen. O čem sní muži a co se naopak zdá ženám? Jak to mají ženy ve vztahu s lesbickým sexem? A jak daleko je od snů k jejich realizaci v životě? Začtěte se, zasněte se :) 

___ 

___ 

Celý článek...
 

Sex na neobvyklých místech (milování na netradičních místech) – tipy

Email
Neděle, 27. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 13258x   
sex-na-neobvyklych-mistech-milovani-na-netradicnich-mistech-tipyJistě, milování ve voňavé postýlce plné měkkých polštářů je úžasné a pohodlné, ale zároveň je klasikou, která sice neurazí, ale také nepřekvapí. Odvážnější holka se ho nebojí svést na neobvyklém místě. Navíc takový sex u obou probudí trochu těch "animálních" pudů a může z toho být záležitost, na kterou se bude ještě hodně dlouho vzpomínat. Možná jen pozor na hrubší povrchy (koberce, plážový písek i kamínky, roští v lese apod.) a sedřená záda…
___

 

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 4 z 4
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny