Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy Krize, rozchod, rozvod, vyživné Návod jak se vyrovnat z rozchodem, krachem vztahu - tipy, rady, doporučení

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7308
Návod jak se vyrovnat z rozchodem, krachem vztahu - tipy, rady, doporučení Email
Úterý, 11. únor 2014 | Vložil: Ing. Antonín Neoral - redaktor | Zobrazeno: 4999x

navod-jak-se-vyrovnat-z-rozchodem-krachem-vztahu-tipy-rady-doporuceniRozchod není vůbec příjemná věc, člověk se najednou ocitne jakoby ve vzduchoprázdnu, zhroutí se mu všechny dosavadní hodnoty a potácí se od ničeho k ničemu. Následující tipy by ve vás měly opět probudit touhu k životu. Jako hlavní rada je netopit se v rozchodu, ale žít dál. Lehce se to řekne, hůře se to dělá. Ale jde to.

___

___

Vyházejte fotky

Zapomeňte na to, že budete celé noci ronit slzy nad vaší společnou fotkou. Těchto relikvií se rychle zbavte. A opovažte se číst zamilované dopisy nebo esemesky, které jste od svého miláčka v minulosti dostali!

 

Provětrejte se

Neseďte doma a jděte ven. Pokud nechcete, aby ostatni viděli vaše oči zarudlé od pláče, klidně si vezměte slunečni brýle. Pohyb na čerstvém vzduchu rozproudí krev a pomůže odplavit škodliviny z těla.

 

Věnujte se koníčkům

Rádi jste chodili do divadla a partner to nesnášel? Teď můžete jít! Využijte toho, že už u sebe nemáte brzdu. Naučte se vnímat i pozitivní stránky toho, že jste nyní sami.

 

Všechno si pište

Honi se vám hlavou nevyřčené myšlenky, napadají vás až teď geniální obraty a argumenty, které jste partnerovi při poslední debatě neřekli? Všechny tyto věci napište na papír, nenechte je jen tak uniknout.


Nehladovte

Lidé se zlomeným srdcem nemají příliš chuť vysedávat nad plným taliřem, ale kručící žaludek depresi ještě prohloubí. V krizi se doporučují hlavně ryby a zelenina. Tyto pochutiny obsahují látky, které úspěšně bojují s vyčerpaností a depresemi.

 

navod-jak-se-vyrovnat-z-rozchodem-krachem-vztahu-tipy-rady-doporuceni-2Obvolejte kamarády

Zavolejte svým kamarádům a vyrazte s nimi na nákup, na vodu nebo třeba na bowling. Můžete si jim postěžovat, ale hlavně se budete cítit lépe a o to jde.

 

Vyrazte na dovolenou

Možná si říkáte, že na zábavu teď nemáte ani pomyšleni, ale jděte do toho. Jeďte třeba někam, kam jste vždy toužili jet, ale partner o tom nechtěl ani slyšet. Splňte si sen. Poznáte nové končiny, nové lidi a třeba i novou lásku.

 

Dejte tělu zabrat

Při cvičeni se vylučuje endorfin, tedy stejný hormon, který tělo produkuje při orgasmu. Běhejte, jezděte na kole, plavte, klidně až do úplného vyčerpáni. Tím ze sebe dostanete i nahormaděný vztek.

 

Zacněte studovat

Nejhorší je pocit, že váš život skončil. Bojujte s tím. Chtěli jste se naučit francouzsky? Nebo třeba řídit lod'? Teď máte možnost. Rozšíříte si obzory, namáháním mozkových závitů přijdete najiné myšlenky.

 

Nezapomeňte na čokoládu

Kupte si kvalitni čokoládu s vysokým podílem kakaa, která je bohatá na látky působící proti rakovině, stárnutí a řadě dalších neduhů. Nebojte se, že po ni přiberete. Jednou nebo dvakrát se nic nestane.

 Související článek:
 • Protějšek s Tebou je jen dokud s Tebou chce být a nic ho k tomu nedonutí - realita vztahů
 •  
  Share on Myspace
  Chci se zeptat, diskutovat...
  Dům bylinek
  BIOPOTRAVINY ESHOP
  ---------------------------------------
  Přidat odkaz
  Bezplatná právní poradna

  Psychotesty online

  Alkoholik

  Kuřákova plíce

  Moje starosti

  Příznaky a projevy nemocí

  Bylinky pro všechny