Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy Krize, rozchod, rozvod, vyživné Jak zvládnout důstojně rozchod a co nedělat - vyhrožovat sebevraždou, šikanovat, náhrada za partnera, spojit se s rodiči protějšku, násilí

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Jak zvládnout důstojně rozchod a co nedělat - vyhrožovat sebevraždou, šikanovat, náhrada za partnera, spojit se s rodiči protějšku, násilí Email
Čtvrtek, 15. říjen 2015 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3905x

jak-zvladnout-dustojne-rozchod-a-co-nedelat-nasili-vyhrozovani-sebevrazdou-sikanovat-nahrada-za-partnera-spojit-se-s-rodici-protejsku

Když se s vámi někdo rozejde, není to rozhodně důvod k radosti a oslavám. Ty chmury a smutek na člověka prostě padají jako trakaře. Nicméně i rozchod se dá přijmout na úrovni a nedělat scény. Sice se s vámi dotyčný právě rozchází, ale máte možnost mu ukázat, že jste osoba vyspělá, důstojná a rozumná.

___

___

Na druhou stranu se na nějakou rozumnou a vyspělou přetvářku můžete vykašlat a dát na odiv své aktuální pocity.

 

1. Rozbrečet se

To je asi první a základní reakce na skutečnost, že se s vámi někdo právě rozešel. Pár kapek slz je zcela v pořádku a dalo by se říci, že i na místě. Pokud však začnete úpět jak šakal, budete se zalykat a ze všech otvorů v obličeji vám budou vytékat hleny a podobný sliz, můžete si blahopřát. Rozchod jste nezvládli.

 

2. Násilí

Je to jednoduché. Pokud jste muž, sedíte se svou partnerkou v restauraci na romantické večeři a ona vám oznámí, že se s vámi rozchází, prostě vyskočíte ze židle a jednu jí natáhnete. Jestliže informaci o rozchodu proznese znovu, znovu ji pošlete k zemi. Jakmile dovečeříte, zaplatíte a sám odejdete domů, přičemž cestou napadnete vhodnou slabší osobu.

Jestliže jste žena, pravděpodobně nemáte sílu na to svého partnera napadnout. V tom případě ho u stolu v restauraci, kdy vám oznámí, že se s vámi rozchází, můžete zastřelit pistolí. Velmi elegantní způsob, jak nezvládnout rozchod.

 

3. Vyhrožovat sebevraždou

Neklamná známka toho, že jste rozchod nezvládli, je, když svému čerstvému expartnerovi oznámíte, že pokud se s vámi rozejde, tak se zabijete. Velmi elegantní.

 

4. Rozchod neakceptovat

"No ale já se s tebou opravdu rozcházím" "Ale jdi ty truhlíku""No ale já se s tebou opravdu rozcházím" "Ale jdi ty truhlíku"
www.redbookmag.com
„Ty se se mnou rozcházíš? Aha. No já s tebou ne. Tak už buď zticha a jez. Za hoďku nám jede autobus domů.“ Prostě a jednoduše rozchod nepřijmout a nadále setrvat s dotyčným/ou ve vztahu. Co na tom, že on(a) už s vámi ve vztahu není. Hlavní je, že vy s ní(m) ano.

 

5. Porozchodová šikana

To je ale roztomilé štěňátko. Nezapomeňte jí ho po rozchodu unést.To je ale roztomilé štěňátko. Nezapomeňte jí ho po rozchodu unést.
Ačkoliv jste se při rozchodu chovali rozumně, máte plné právo na porozchodovou šikanu. Svému expartnerovi posílejte nenávistné sms zprávy, pomlouvejte ho, kudy chodíte a můžete mu i unést psa nebo poškrábat auto dvoukorunou. Těch možností je spoustu.

 

6. Zkuste to uhrát na těhotenství

Bezprostřední reakce po rozchodu bývá většinou ta, že se vám to nelíbí a chcete ve vztahu i nadále setrvat. K tomu samozřejmě existují různé páky. Jednou z nich je předstírat těhotenství. Pokud jste žena, tak oznamte partnerovi, že se s vámi nemůže rozejít, protože jste těhotná. O pár měsíců si možná ten vztah prodloužíte. Pokud jste muž, oznamte partnerece, že se s vámi nemůže rozejít, neboť je těhotná. Zde si vztah bohužel již neprodloužíte.

 

7. Okamžitě si najdete náhradu

Rozešla se s vámi? Najděte si co nejdříve za ní náhradu a děsně jí to natřete.Rozešla se s vámi? Najděte si co nejdříve za ní náhradu a děsně jí to natřete.
Abyste to svému bývalému partnerovi děsně natřeli, sáhnete po prvním zoufalci, který se namane. Panečku. To bude čubrnět, až dvě hodiny po rozchodu dáte na facebook fotku se svou novou lásečkou. Oči si určitě vypláče. Dobře mu tak.

 

8. Spojíte se s jeho (její) matkou

Ve válce a lásce je všechno dovoleno. Až vás odkopne, upalujte si pobrečet na rameno jeho (její) matce a vysvětlete jí, že je potřeba, aby vše napravila. Aby to tak nenechala. Je potřeba říci, že v tomto případě jste rozchod nezvládli velmi ukázkově.Související článek:

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny