Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy Psychologie, vztahy mezi lidmi Automobil hodně řekne o majiteli, jeho povaze, chování k sobě a ostatním lidem

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Automobil hodně řekne o majiteli, jeho povaze, chování k sobě a ostatním lidem Email
Pátek, 08. srpen 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 6493x
automobil_prozradi_povahu_majitele.jpgPodle typu auta a stylu řízení se můžeme dozvědět spoustu důležitých informací o povaze a založení člověka. Pokud se chcete více dozvědět o povaze člověka, všimněte si jeho automobilu - barvy, typu, čistoty kapoty a interiéru a v neposlední řadě i stylu řízení a případné agresivity na silnici.
___
___

Čím silnější automobil, tím lepší?

Pamatujte si, že především pro muže je auto součástí image. Zatímco ženy při jeho koupi kladou důraz na design a bezpečí, pánové zpravidla potřebují uspokojit své ego. Nedivme se tedy, že pokud to finanční situace dovolí, většina z nich vybere luxusní silný stroj, který je bude reprezentovat. Přiměřená dávka ješitnosti není na škodu. Problém nastává ve chvíli, kdy váš partner zachází do extrému. Pokud chce za každou cenu drahý nepraktický vůz vhodný maximálně na závodní dráhu, může si tím kompenzovat malé sebevědomí a pocity méněcennosti. Také to svědčí o sebestřednosti a touze pochlubit se obsahem své peněženky. 

 

Barva vozidla odhalí temperament osobnosti

Výrazné barvy jako červená nebo černá si pořizují dynamičtí, průbojní a odvážní jedinci, kteří rozhodně nechtějí splynout s davem. Většinou se vyznačují agresivnějším stylem jízdy. Ve vztahu půjde o vůdčí typy, kteří se neradi podřizují a nechtějí dělat kompromisy. Naopak zemitější tóny jako hnědá, béžová či zelená a odstíny modré svědčí o mírnější a přizpůsobivější povaze. 

 

Podvozek a karosérie jsou jako boty majitele vozu

Podvozek je zdánlivě nepodstatná část auta, ale o majiteli vozu mnohé vypovídá. Dá se přirovnat k botám - špinavý a zanedbaný podvozek nebo karosérie na jinak krásném třeba i luxusním autě je jako okopané tenisky zkombinované se skvěle padnoucím oblekem. Může to svědčit o povrchnosti, nedůslednosti a neschopnosti dotáhnout věci do konce. 

 

Rychlost mají rádi dobrodruzi, kteří mohou být nevyzrálí

Jezdí váš vyvolený nebo vyvolená jako o závod? Pak mu v žilách koluje krev dobrodruha, který nemá rád stereotyp a nechce se příliš vázat. Také to poukazuje na duševní nezralost a potřebu se předvádět. 

 

Riskování značí nezodpovědnost

Nepřiměřená rychlost bývá spojena s nebezpečným riskováním. V tomto případě už nejde jen o touhu po adrenalinu, ale též o nezodpovědnost, která není nejlepším základem partnerského soužití. Pokud váš protějšek jezdí nesmyslně rychle a není to zapotřebí, ohrožuje sebe, vás pokud jedete ve vozidle s ním a především pak ostatní osoby (ve vozidlech, chodce, cyklisty, matky s kočárky, ...).

 

Bezohlednost svědčí o sobectví (egoismu)
Na partnerovo nebo partnerčino bezohledné či vulgární jednání vůči jiným řidičům si dejte velký pozor. Stejně hrubě by se jednou mohl nebo mohla chovat k vám. Zvažte, zda není lepší včas zařadit zpátečku.

 

Nepustí vás partner za volant, i když máte zájem o řízení vozidla?
Pokud vás protějšek nevidí rád za volantem a neustále upozorňuje na vaše řidičské nedostatky, narazila jste na dominantního muže (vzácněji ženu) s mentorskými až pedantskými sklony. Podobné tendence bude mít pravděpodobně i v jiných oblastech partnerského života.

 


Zdroj:
dokonalezeny.cz

 

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny