Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Vztahy

Inspirace pro spokojený vztah - doteky, chvála, sdílení společných chvilek

Email
Úterý, 02. leden 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1625x   

inspirace-pro-spokojeny-vztah-doteky-chvala-sdileni-spolecnych-chvilekOtevřené projevy náklonnosti a vyjadřování lásky předpovídají nižší riziko rozvodu. Jedním ze způsobů, jak vyjádřit lásku, je důvěrné, dlouhé a pevné objetí (je jedno kde - ve stoje, na lavičce v parku, v posteli), ve kterém se budeme cítit příjemně. Láskyplný tělesný vztah včetně mazlení, hlazení i líbání souvisí se zvýšenou hladinou hormonu oxytocinu, který je také znám jako hormon důvěry a lásky, a je důležitý, protože zmírňuje průběh stresové reakce a tím má zásadní přínos pro zdraví. 

__

__

Celý článek...
 

Horoskop na celý rok 2018 - RYBY (láska, práce, peníze, zdraví, rodina)

Email
Sobota, 30. prosinec 2017 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5852x   

horoskop-na-cely-rok-2018-ryby-laska-prace-penize-zdravi-rodinaČerná Luna se přesunula na podzim 2017 do oblasti přátel a společenství, kde bude působit do srpna 2018. Černá Luna Vám změní pracovní prostředí a spolupracovníky. Můžete se přesunout na jiné pracovní místo nebo se přestěhovat. Černá Luna může přinést nevhodné přátelé, z jiné společnosti, kde se nebudete cítit dobře. Můžete změnit společnost, zemi, kamarády a přátelé. Můžete o někoho přijít, ztratit, ukončit vztahy, abyste připravili svůj život na nové vztahy, příliv nových lidí do života, změna lidí v určitém společenství.

__

__

Celý článek...
 

Horoskop na celý rok 2018 - VODNÁŘ (láska, práce, peníze, zdraví, rodina)

Email
Pátek, 29. prosinec 2017 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4298x   

horoskop-na-cely-rok-2018-vodnar-laska-prace-penize-zdravi-rodinaNa podzim 2017 se Jupiter přesunul do znamení Štíra, kde bude působit celý rok. Tento přesun ovlivní pozitivně životní posun v pracovní a oblasti kariéry. Pozornost nyní bude věnována povolání, kariéře, společenskému postavení i vaší pověsti. Máte se snažit postoupit ve všech těchto oblastech. Snaha by měla být korunována úspěchem. Dbejte na to, abyste nebyli arogantní, nic nepřeháněli, nesnažili se být dominantní.

__

__

Celý článek...
 

Horoskop na celý rok 2018 - KOZOROH (láska, práce, peníze, zdraví, rodina)

Email
Čtvrtek, 28. prosinec 2017 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4173x   

 

horoskop-na-cely-rok-2018-kozoroh-laska-prace-penize-zdravi-rodinaČerná Luna se přesunula na podzim 2017 do Kozoroha, kde bude působit do srpna 2018. Černá Luna bude působit ve vlastním znamení Kozoroha. Přináší silné emoce, pocity z minulých životů. Vnese psychické zmatky, které budete nuceni řešit. Člověk si může připadat jako „obětní beránek vzniklých situací“. Budete muset bojovat o svůj úspěch. Životné zkoušky pod vlivem Černé Luny velmi ovlivní vnitřní proměnu.

__

__

Celý článek...
 

Horoskop na celý rok 2018 - STŘELEC (láska, práce, peníze, zdraví, rodina)

Email
Středa, 27. prosinec 2017 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4368x   

 

horoskop-na-cely-rok-2018-strelec-laska-prace-penize-zdravi-rodinaČerná Luna se na podzim přesune ze Střelce do znamení Kozorohu. Střelcům přinese nepříjemnosti s penězi, majetkem ale i s hodnotou vlastní osoby. Černá Luna se Saturnem přinese situace, kdy si máte dát do pořádku finance a majetek, nenechat se nikým a ničím omezovat a nevydávat peníze tam, kde je to zcela zbytečné. Budete prožívat situace podobné jako v roce 2009. 8/2018 se Černá Luna opět přesune.

__

__

Celý článek...
 

Horoskop na celý rok 2018 - ŠTÍR (láska, práce, peníze, zdraví, rodina)

Email
Úterý, 26. prosinec 2017 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5563x   

horoskop-na-cely-rok-2018-stir-laska-prace-penize-zdravi-rodinaJupiter, planeta štěstí a rozmachu, se přesunula na podzim 2017 do vlastního znamení Štíra a zde bude rok působit. Díky Jupiteru zažijete zásadní životní změny, které povedou k jejich posunu. Zkvalitní se Vám život. Jupiter odebere veškeré situace, díky kterým byste se nemohli rozvinout. Nevhodná práce, partner nebo bydlení. Jaro očekávejte nejprve ukončení některých situací a poté začnete cítit přiliv energie Jupiteru. Zde se opakují životní posuny jako v roce 2006.

__

__

Celý článek...
 

Co vadí ženám na mužích? - 10 top věcí

Email
Pondělí, 25. prosinec 2017 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1789x   

co-vadi-zenam-na-muzich-10-top-veci

Svého partnera milujete, ale občas to vypadá, jako by byl skutečně z jiné planety! Stačí pár minut a dokáže vás vytočit k nepříčetnosti. Jak se mu to daří? Vybrali jsme pro vás deset nejčastějších situací, které dokážou ženy rozžhavit do běla.

__

__

Celý článek...
 

Horoskop na celý rok 2018 - VÁHY (láska, práce, peníze, zdraví, rodina)

Email
Pondělí, 25. prosinec 2017 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4237x   

 

horoskop-na-cely-rok-2018-vahy-laska-prace-penize-zdravi-rodinaOd konce října, celý listopad a začátek prosince 2017, se nezastavíte. Planeta aktivity Mars se v tuto dobu pohybuje znamením Vah, a to ovlivní vaše pracovní vytížení. Černá Luna se na podzim přesune do oblasti domova, pracovního zázemí a žen v rodině. Pocítíte touhu se přesunout, pokud bydlíte ne zcela podle svých představ. Můžete uvažovat o změně práce, nebo pracovního zázemí.

__

__

Celý článek...
 

Horoskop na celý rok 2018 - PANNA (láska, práce, peníze, zdraví, rodina)

Email
Neděle, 24. prosinec 2017 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5774x   

horoskop-na-cely-rok-2018-panna-laska-prace-penize-zdravi-rodinaJupiter se na podzim 2017 přesunul do znamení Štíra. Tento přesun pozitivně ovlivní oblast komunikace, pohybu a cestování, psaného a mluveného slova, učení, rozšiřování vědomostí a vzdělávání. Jupiter bude přát vyjednávání na úřadech, zlepší sourozenecké vztahy a ovlivní zlepšení kvality dopravního prostředku jakým je např. auto. Zde se opakují životní posuny jako v roce 2006. Černá Luna se přesunula na podzim 2017 do Kozoroha, kde bude působit do srpna 2018.

__

__

Celý článek...
 

Horoskop na celý rok 2018 - LEV (láska, práce, peníze, zdraví, rodina)

Email
Čtvrtek, 21. prosinec 2017 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 7180x   

horoskop-na-cely-rok-2018-lev-laska-prace-penize-zdravi-rodinaPlanetka Ceres působí dlouhodobě ve znamení Lva. Lvi dostanou zabrat, a to až do 7/2018. Ceres se bude dlouhodobě pohybovat tam a zpět. Lvíčky čeká perné období, během kterého budou muset podat maximální výkony, díky nimž se posunou vpřed. Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, od podzimu 2017 celý rok působí v oblasti bydlení, pracovního zázemí a zdraví. Jupiterův přesun ovlivní vaše bydlení a pracovní zázemí.

__

__

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 53
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny