Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Vztahy

Lhaní - proč lidi lžou ostatním i sobě a proč se to musí umět :) Jak poznat lháře?

Email
Čtvrtek, 03. květen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1633x   

lhani-proc-lidi-lzou-ostatnim-i-sobe-a-proc-se-to-musi-umet--jak-poznat-lhare-2Víme to všichni. Lež má krátké nohy, a kdo lže, ten krade a do pekla se hrabe. A kdo lže, ten má dlouhý nos. Nebo měkký? No každopádně čas od času asi lžeme. Každý. Nejen okolí, ale i sami sobě. A děláme to dobrovbolně. A co víc, kolikrát ani neuvědomujeme. 

__

__

Celý článek...
 

Nejlepší sex v životě? Vliv má fáze cyklu ženy, místo, čas a fantazie plná hříšných myšlenek!

Email
Středa, 02. květen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1869x   

nejlepsi-sex-v-zivote-vliv-ma-faze-cyklu-zeny-misto-cas-a-fantazie-plna-hrisnych-myslenek-3Co myslíte, máte již ten nejlepší sex svého života za sebou, nebo vás to ještě čeká? To nikdy dopředu neodhadnete! Můžeme se ale společně podívat na to, co všechno je k němu zapotřebí. Vliv má nejen to kde se milujete, ale třeba i to, v jaké fázi cyklu je žena nebo zda dáte naplno průchod svým hříšným myšlenkám. Tak do toho ;)

__

__

Celý článek...
 

Manžel nebo partner je mamánek neboli MAMA BOY - jak to zvládnout, nezbláznit se a převychovat ho?

Email
Úterý, 01. květen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2643x   

manzel-nebo-partner-je-mamanek-neboli-mama-boy-jak-to-zvladnout-nezblaznit-se-a-prevychovat-ho-3Máte partnera, který i ve svých čtyřiceti letech jezdí neustále za maminkou, chodí se s ní radit, telefonuje jí každý den a sděluje jí, co prožil, a neustále vás s ní srovnává? Zřejmě jste si vzala za muže mamánka. A s takovým život opravdu není lehký. Fixace na maminku je totiž problém ... a bohužel ne tak vzácný.

__

__

Celý článek...
 

Energetičtí upíři a negativní lidé - jak je rozpoznat a včas utéci?

Email
Pondělí, 30. duben 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2594x   

energeticti-upiri-a-negativni-lide-jak-je-rozpoznat-a-vcas-uteciEnergetičtí „upíři“, to není nic nového pod sluncem, to je bohužel realita. Ale vytvořením ochranného pole se můžeme účinně bránit lidem, kteří nám životní energii, ať už vědomě nebo nevědomě, vysávají. Jde o částečnou ochranu, ke které musíme přidat pozitivní myšlení, nereagovat rozčileně a nikoho zbrkle neobviňovat, tím bychom jen přilévali oleje do ohně.

__

__

Celý článek...
 

Různá místa pro sex, milování - nejen v noci a nejen v ložnici, že?

Email
Středa, 25. duben 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1378x   

ruzna-mista-pro-sex-milovani-nejen-v-noci-a-nejen-v-loznici-zeOddávat se smyslným hrátkám lze kdekoli, nejen v okoukané ložnici. Záleží jen na odvaze páru, kde si vychutná jeden druhého. Postel zůstává pochopitelně na první příčce v žebříčku míst, kde lidé tonou v náruči citů a smyslnosti. Jakkoli je to příhodná a po staletí prověřená destinace lásky, mnozí ložnici přisuzují cejch stereotypu a nudy. V ložnici se přece miluje každý a mnozí výhradně v klasické misionářské pozici. Podobná šeď a rutina by dokázala zahubit nejeden vztah.

__

__

Celý článek...
 

Mingle (married but single) vztah - spolu, přitom každý zvlášť, výhody a nevýhody mingle vztahu

Email
Neděle, 22. duben 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1278x   

 

mingle-married-but-single-vztah-spolu-pritom-kazdy-zvlast-vyhody-a-nevyhody-mingle-vztahuStyl „mingle" je stále populárnější - tento trend zřejmě odpovídá požadavkům dnešní doby. Je to rozhodnutí z rozumu, které mnoha lidem vyhovuje. A zároveň určitě nebrání tomu, aby se ti dva milovali něžně i vášnivě, zkrátka na plné pecky. Jistě víte, že výraz mingle pochází z anglické zkratky „married, but single", tedy něco jako „vdaná/ženatý, ale svobodní". Kritiků tohoto typu soužití je dost.

__

__

Celý článek...
 

Rozvod manželství - mýty, fakta a omyly, kterým lidé často věří

Email
Neděle, 25. březen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1913x   

 

rozvod-manzelstvi-myty-fakta-a-omylyKolikrát jste už slyšela, že je lepší se rozejít než vystavovat děti napětí v nefunkčním manželství? Podle americké rozvodové mediátorky Debry MacLeodové jde ale o zažitou lež. A podobných vymluv je prý víc... Ne vždycky je nám ve vztahu dobře, někdy nás dusí ponorková nemoc, rozčiluje nás každý pohyb našeho protějšku. Jindy nám vadí nuda, nedostatek vášně nebo se do někoho zakoukáme. Je to ale skutečně důvod, proč rozbíjet jinak funkční rodinu? Jaké bývají argumenty, které si samy sobě nalháváme?

__

__

Celý článek...
 

Vztah s rozvedeným mužem - výhody, nevýhody; je na místě opatrnost?

Email
Čtvrtek, 04. leden 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1947x   

vztah-s-rozvedenym-muzem-vyhody-nevyhody-je-na-miste-opatrnostRozvedený. U řady žen tohle slovo ve spojení s mužem, kterého právě poznaly, spustí jakýsi vnitřní alarm. Je na místě mít trochu obavy, být ve střehu? Nebo je rozvedený muž spíš výhra? Co je na něm špatně, že mu manželství nevyšlo? Nezkrachuje i můj vztah s ním? To jsou otázky, které je napadají. Jak to tedy s rozvedenými muži je? Je třeba mít se před nimi na pozoru, nebo má vztah s nimi i výhody?

__

__

Celý článek...
 

Jak si zlepšit náladu a udělat den hezčí - 12 rad psychologa

Email
Středa, 03. leden 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2292x   

jak-si-zlepsit-naladu-a-udelat-den-hezci-12-rad-psychologa-2Jiří Hamerský: jako psycholog jsem se denně setkával s lidským utrpením. Ještě teď se mi vybavují konkrétní příběhy, při nichž bývalo na skupině hrobové ticho: Osudy týraných žen, kterým kdysi někdo zničil sebevědomí. Pacientek, které se léta nemohly vymanit z moci nepříjemných okolností. Lidí, kteří tolik toužili po ocenění a vlídném slovu. A aby se měli aspoň trochu lépe.

___

___

Celý článek...
 

Horoskop 2018 - všechna znamení (láska, práce, peníze, zdraví, rodina)

Email
Středa, 03. leden 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4378x   

Horosop 2018 všechna znamení - láska, práce, peníze, zdraví, rodina

Rok 2018 přinese mnoho zásadních životních změn. Dlouhodobě se Kozorohem pohybuje karmické Pluto a na podzim 2017 se k němu přidávají postupně Černá Luna a Saturn. V březnu se Mars přiblíží Saturnu a tím ho zaktivuje. Můžeme očekávat omezení a těžkosti v pracovní oblasti. Očekávejme nutné oběti, které budeme muset podstoupit. V dubnu „přeběhne“ planeta Mars přes Černou Lunu a Pluto.

__

__

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 2 z 53
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny