Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Vztahy

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Vztahy

I muži mají v hlavě ženy, na které už nikdy nezapomenou

Email
Pátek, 10. květen 2019 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3173x   

i-muzi-maji-v-hlave-zeny-na-ktere-uz-nikdy-nezapomenouCo je to za dívku či ženu, na kterou váš manžel nemůže zapomenout? V životě každého muže se najde žena, na kterou vždycky bude vzpomínat s něžností a láskou a s nepochopitelným smutkem. A to přitom může být už několik let šťastně ženat, milovat svou ženu a děti! Pojďme se podívat, co je to za dívky či ženy, na které manželé nejsou schopni zapomenout…

___

___

Celý článek...
 

Svoboda odmítnout, přestat a říci ne - ne vždy je nutné soutěžit

Email
Čtvrtek, 28. únor 2019 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2024x   

svoboda-odmitnout-prestat-a-rici-ne-ne-vzdy-je-nutne-soutezitPřestat s něčím má v naší mysli často negativní konotace. Během dospívání slyšíme věci jako “ti, co se vzdávají, nikdy nevyhrají a vítězové se nikdy nevzdávají”. Čeká se od nás, že u věcí vytrváme bez ohledu na to, jak je to těžké. Já mám raději tuhle variantu, kterou jsem někde zaslechl: “Ti, co se vzdávají, nikdy nevyhrají a vítězové se nikdy nevzdávají, ale ti, kteří nikdy nevyhrají a nikdy se nevzdávají, ti jsou idioti.”

___

___

Celý článek...
 

Jak se zbavit stresu a být rychle v pohodě - 14 tipů

Email
Čtvrtek, 28. únor 2019 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1932x   

jak-se-zbavit-stresu-a-byt-rychle-v-pohode-14-tipuZpůsoby jak se zbavit stresu jsou různé a jsou různě účinné. Každopádně bychom se měli s napětím umět pracovat a vědět jak se ho zbavit. Pomoci může např. něco dobrého na zub, masáž, horká vana, přemístění věcí v domácnosti, aromaterapie, tanec. Pomoci může třeba i ibiškový čaj, mnutí rukou, běh po schodech nebo úklid v domácnosti.

___

___

Celý článek...
 

Psychický blok vůči sobě a okolí aneb když se cítíte blbě - jak z toho ven?

Email
Čtvrtek, 28. únor 2019 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2226x   

psychicky-blok-vuci-sobe-a-okoli-aneb-kdyz-se-citite-blbe-jak-z-toho-venUzavřeli jste se sami do sebe. Pocit nepohodlí, pocit že nejste ve své kůži, sídlí daleko hlouběji, než se domníváte. Je pro vás těžké dopustit se jakékoli aktivity. Dokonce si i jenom číst nebo se dívat na film. Zdá se vám, že jste opravdu k smrti unaveni… dovolená je však za dveřmi. Jenomže po ní znovu „zhasnete“ a snažíte se vyhnout všemu, čemu se vyhnout dá.

___

___

Celý článek...
 

Nezapomeňte milovat sebe sama a nemyslete jen na ostatní - je to důležité

Email
Čtvrtek, 28. únor 2019 | Vložil: PhDr. Michaela Peterková (psycholog, psyx.cz) | Zobrazeno: 1586x   

nezapomente-milovat-sebe-sama-a-nemyslete-jen-na-ostatni-je-to-duleziteMiluj bližního svého. Jedno z deseti Božích přikázání, všem určitě velmi dobře známé. Bohužel je většina z nás podle tohoto přikázání vychována. Nazvala bych to přesněji „Miluj bližního svého na úkor sebe!“. Cožpak my sami nejsme sobě bližními? Jsme my ti, co jsou na posledním místě, až za všemi ostatními? A že těch bližních kolem sebe máte určitě spousty…

___

___

Celý článek...
 

Povídání o věčně nespokojených lidech - ubohých obětích života. Jak s nimi zacházet?

Email
Čtvrtek, 28. únor 2019 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1529x   

povidani-o-vecne-nespokojenych-lidech-ubohych-obetich-zivota-jak-s-nimi-zachazetŽivotní těžkosti nás zocelují. Nebo by alespoň měly… Má se za to, že člověk, který určitými těžkostmi prošel , se rozvíjí, získává nové poznatky a stává se „lepším“. Jsou však lidé, kteří se na svých problémech takříkajíc zaseknou: jsou ustavičně nespokojení, nešťastní a smutní, v jejich životě je vše jen špatné a je-li náhodou dobře, pak je to všechno dozajista nějaké nedorozumění a ve finále určitě bude všechno ještě horší.

___

___

Celý článek...
 

Jak se pozná nevěrná žena - 6 znaků chování

Email
Čtvrtek, 04. říjen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3288x   

Jak se pozná nevěrná žena, jak se chová nevěrná ženaKdyž jsou nevěrní muži, logicky musí být nevěrné i ženy. Ale jak se taková ženská nevěra pozná? Přítelkyně bude najednou více hlídat svůj mobilní telefon. Možná o vás bude mít přítelkyně paradoxně větší zájem a bude se ptát jak jste prožil den nebo kde jste byl (případně kde zítra (05.10.2018) budete ;). Může vypadat ustaraně, když přemýšlí a přitom se moc nesvěřuje (což není u žen typické). Může být popudlivá. Může mít kamaráda, se kterým tráví nepřiměřeně moc času.  A bude vám odpovídat nekonkrétně.

__

__

Celý článek...
 

V čem spočívá krása ženy - v kvalitě líčení nebo v kvalitě duše?

Email
Neděle, 30. září 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1668x   

 

Všechny ženy chtějí být hezké, aby je muži milovali. To je jasné. Nejasné je pouze to, proč tolik žen snících o upřímné lásce začíná podvodem. Vídám ženy, mladé a dospělé, každá je po svém krásná, každá má něco svého. A vidím, jak nechtějí přijmout svoji vlastní přirozenou přitažlivost, jak chtějí být ještě lepší, ještě krásnější, přičemž krásu chápou opravdu velice vyhraněně po svém.

___

___

Celý článek...
 

Rozvod manželství - děti, zásady co (ne)dělat, využití mediátora a mediace při/po rozvodu

Email
Neděle, 30. září 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1554x   

 

Rozvod - slovo ostré jako samurajský meč, které dokáže rodinu rozetnout na prvočinitele. Ruku v ruce s ním nastupují pocity obav, nejistoty, vykořenění a strach z budoucích dní. Dospělí se perou se svými emocemi, a často tak nedokážou citlivě vnímat pocity ostatních. Jenže na rozvod nebývají jen dva.

___

___

Celý článek...
 

Sňatek z rozumu - má šanci na úspěch?

Email
Středa, 27. červen 2018 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2836x   

snatek-z-rozumu-ma-sanci-na-uspechKdysi to bývalo tak samozřejmé, že se nad tím nikdo nepozastavoval. Dnes (05.06.2018) jsou rozumové vztahy taky běžné, ale přesto nesou cejch jakési podivnosti. Kdo tedy má rozhodovat o vstupu do manželství: srdce, nebo mozek? Někteří před oltář doplují na růžovém obláčku zamilovanosti a pravděpodobně si neumějí představit, že by jejich romantickou chvíli hyzdily tak přízemní pohnutky, jako jsou rozum, odpovědnost či plánování budoucnosti.

__

__

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 53
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny