Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Zdraví, životní styl

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Zdraví, životní styl

Plastika, plastické operace zdarma hrazené zdravotní pojišťovnou - prsa, víčka, uši, nos, jizvy, kožní výrůstky

Email
Čtvrtek, 03. březen 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4768x   

 

plastika-plasticka-operace-zdarma-hrazene-zdravotni-pojistovnou-prsa-vicka-usi-nos-jizvy-kozni-vyrustkyNěkteré plastické operace vám uhradí zdravotní pojišťovny. Jen musíte mít tu správnou diagnózu a navštívit to správné středisko. Zajistit si a doslova vyběhat estetický zákrok, který zaplatí pojišťovna, není úplně jednoduchá záležitost. Například proto, že některé estetické kliniky nemají s pojišťovnami o úhradách z povinného pojištění sepsané smlouvy. To byste si tedy měli zjistit jako první.

___

___

Celý článek...
 

Oblečení a zdraví ženy - tanga, bokovky, krátká sukně, těsné džíny, vysoké podpatky, těžká kabelka

Email
Středa, 02. březen 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2154x   

 

obleceni-a-zdravi-zeny-tanga-bokovky-kratka-sukne-tesne-dziny-vysoke-podpatky-tezka-kabelkaTaké rády nosíte kalhoty s nízkým sedlem bez ohledu na to, že vám táhne na záda? A ve vysokých podpatcích chodíte, i když jdete jen vynést koš? Správně, žena má být krásná. Tak jen pár rad, jak nosit parádu, aby nám neuškodila.

___

___

Celý článek...
 

Nebezpečí, rizika hormonální antikoncepce - prevence, komplikace užívání, hrozí i smrt?

Email
Neděle, 28. únor 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1688x   

 

nebezpeci-rizika-hormonalni-antikoncepce-prevence-komplikace-uzivani-hrozi-i-smrt-3Nedávno proběhla v médiích diskuse o bezpečnosti hormonální antikoncepce. Vědecké studie varují, že po ní mohou i mladé zdravé ženy zemřít na mrtvici. Jaký je názor odborníků a co si myslí ženy samotné? Na skutečnost, že především pro ženy, které trpí poruchami srážlivosti krve, můžou pilulky znamenat smrtelné nebezpečí kvůli embolii, upozorňují už léta neurologové.

___

___

Celý článek...
 

Angína - vyšetření, léčba, bylinky, prevence, vliv mrazu při léčbě

Email
Čtvrtek, 25. únor 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4754x   

angina-vysetreni-lecba-bylinky-prevence-vliv-mrazu-pri-lecbeBolelo vás už někdy v krku tak, že jste nemohli polknout ani sliny? I takhle může vypadat angína. Jak ji bude léčit lékař a čím ji zažene třeba bylinkář? Co má vliv na angínu a jaká je prevence, abyste ji vůbec nedostali? Pomůže Priesnitzův zábal? To a další informace se dozvíte v této stránce. 

___

___

Celý článek...
 

Prevence virových infekcí u dětí a dospělých - vliv stravy, spánku, sexu, přehnané hygieny

Email
Úterý, 23. únor 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1396x   

prevence-virovych-infekci-u-deti-a-dospelych-vliv-stravy-spanku-sexu-prehnane-hygienyObdobí podzimních plískanic a zimních mrazů je synonymum pro sezónu chřipek a nachlazení. Poradíme vám, co můžete udělat pro to, abyste se před nemocí chránili. Úvodem si musíme na rovinu říct, že nachlazení není žádná tragédie. Je normální, že nějakou tu rýmičku člověk chytí dvakrát až čtyřikrát za sezónu, a dítě dokonce ještě častěji. Nicméně ani tak bychom neměli zapomínat na pravidla prevence a posilování imunity, aby riziko nachlazení - i nebezpečnější chřipky - bylo co nejnižší.

___

___

Celý článek...
 

Chrom a zdraví - účinky, přírodní zdroje, vliv na hubnutí, kdy škodí a kdy prospívá tělu

Email
Úterý, 16. únor 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4418x   

chrom-a-zdravi-ucinky-prirodni-zdroje-vliv-na-hubnuti-kdy-skodi-a-kdy-prospiva-teluI když je chrom asi nejznámější jako prostředek napomáhající redukci váhy, protože snižuje chuť na sladké, plní i další, mnohem důležitější zdravotní funkce. Ale pokud jíte podle zásad zdravé výživy, nemusíte se ničeho bát, chrom by vám neměl chybět!

___

___

Celý článek...
 

Včelí produkty a zdraví - med, propolis, mateří kašička

Email
Neděle, 14. únor 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2341x   

vceli-produkty-a-zdravi-med-propolis-materi-kasickaMed se často podává jako první pomoc při nemocech dýchacích cest. Užívá se jak samotný, tak v kombinaci s bylinkovými čaji, cibulí, česnekem, lékořicí, zázvorem, citronem, ale i teplým mlékem. Lidé často jedí med i preventivně, zejména proti nemocem z nachlazení a zánětům horních cest  dýchacích.

___

___

Celý článek...
 

Zánět močového měchýře čili cystitida u žen - příčina, příznaky, komplikace, léčba

Email
Čtvrtek, 11. únor 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1993x   

zanet-mocoveho-mechyre-cili-cystitida-u-zen-pricina-priznaky-komplikace-lecbaZánět močového měchýře neboli cystitida dovede pěkně potrápit. Alespoň jednou v životě cystitidou onemocní každá druhá žena. Jak se projevuje, jak se léčí a můžeme tomuto nepříjemnému onemocnění předejít? Zánět močového měchýře samozřejmě postihuje i muže. Mnohonásobně větší „šanci“ ale mají ženy - už jen z toho prostého důvodu, že ženské pohlavní uspořádání cystitidě podstatně více „nahrává“.

___

___

Celý článek...
 

Nespavost u starých lidí, seniorů - příčiny, co dělat a čemu se vyhnout, vliv nikotinu a alkoholu

Email
Neděle, 07. únor 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2311x   

nespavost-u-starych-lidi-senioru-priciny-co-delat-a-cemu-se-vyhnoutNespavost bývá záležitostí starší generace. Co je ještě v normě a s čím už by senior měl navštívit odborníka? Ten obrázek určitě znáte: babička krájí v kuchyni na stole domácí nudle, děda leží na pohovce s novinami a klidně pochrupává. V noci pro změnu spí babička a děda nemůže zamhouřit oko. Nebo babička nespí ani v noci.

___

___

Celý článek...
 

Kašel u dětí - léčba, samoléčba, kdy se obrátit na lékaře?

Email
Středa, 03. únor 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1647x   

kasel-u-deti-lecba-samolecba-kdy-se-obratit-na-lekareKašel je jedním z nejobvyklejších příznaků běžných dětských onemocnění dýchacích cest a také nejčastéjším důvodem, proč rodiče s dětmi navštěvují lékaře. Je to důležitý reflex, který pomáhá chránit dýchací cesty, odstraňovat hlen a jiné nečistoty a udržovat dýchací cesty průchozí. Nejčastěji se jedná o virová onemocnění horních cest dýchacích. V tomto případě není obzvlášť u starších dětí nutné ihned navštívit ordinaci lékaře.

___

___

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 45
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny