Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Zdraví, životní styl Masáže, jejich využití a účinky - energetická, medová, bambusová masáž, lymfodrenáž

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Masáže, jejich využití a účinky - energetická, medová, bambusová masáž, lymfodrenáž Email
Čtvrtek, 21. leden 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1775x

masaze-jejich-vyuziti-a-ucinky-energeticka-medova-bambusova-masaz-lymfodrenazBolí vás záda? Jste unavení a toužíte po odpočinku? Pak se objednejte na masáž! Zbaví vás stresu, uleví od bolesti a dodá vám energii. Procedur, které se využívají jako prostředek fyzické a duševní relaxace, při kterých se uvolňují ztuhlé svaly, zlepšuje se prokrvení a látková výměna, urychluje rekonvalescence a odbourává se únava a stres, je celá řada. Vyzkoušet můžete i různé zpevňující, anticelulitidní a omlazující procedury, jejichž cílem je zlepšit vzhled těla, zformovat křivky a vyhladit kůži. Nejdůležitější je vybrat si tu pravou.

___

___

Lymfodrenáž

Lymfatické masáže jsou velmi příjemný způsob, jak podpořit správnou funkci lymfatického systému a proudění lymfy. Masáže zlepšují samočisticí schopnost organizmu, podporují detoxikaci a obranyschopnost, odstraňují celulitidu, zmírňují únavu, odstraňují otoky či syndrom těžkých nohou apod.

 

Energetické masáže

Pokud se cítíte napjatí, vyčerpaní, plní úzkosti a máte různé potíže související se stresem, pak si zajděte na energizujrci masaz - např. ájurvédskou, thajskou, aroma masáž, masáž tchuej-na. Tento typ masáží uvolní ztuhlé svaly a klouby, působí na nervový systém, na dýchání i krevní oběh. Zmírňuje stres, úzkost, odstraňuje napětí a dodávají energii.

 

Bambusová masáž

„Bamboo“ masáž v sobě zahrnuje prvky několika různých masáží. Je ideální v boji proti ztuhlým svalům, pomáhá proti celulitidě, pozitivně ovlivňuje regeneraci pohybového aparátu. Masáž se provádí nahřátými bambusovými tyčemi různých velikostí.

 

masaze-jejich-vyuziti-a-ucinky-energeticka-medova-bambusova-masaz-lymfodrenaz-2Medová masáž

Při této masáži se využívá léčivé síly včelího medu. Masáž prokrvuje, dodává energii, pomáhá při stresu a podporuje činnost jednotlivých orgánů těla. Navíc obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organizmu a ulevuje tak od řady problémů.

 

Kam zajít na masáž?

Masáže nabízejí relaxační a wellness centra, kosmetické salony, sportovní a spa kluby i lázeňská zařízení. Vyzkoušejte: např.
Soul Spa, www.soulspa.cz ;
centrum Tawan, www.tawan.cz ;
lázně Velichovky, www.velichovky.cz .

 

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny