Dobrý večer, dnes je pátek 12.7.2024, svátek slaví Bořek, zítra Markéta.

Masáže, jejich využití a účinky - energetická, medová, bambusová masáž, lymfodrenáž

masaze-jejich-vyuziti-a-ucinky-energeticka-medova-bambusova-masaz-lymfodrenaz

masaze-jejich-vyuziti-a-ucinky-energeticka-medova-bambusova-masaz-lymfodrenaz
Bolí vás záda? Jste unavení a toužíte po odpočinku? Pak se objednejte na masáž! Zbaví vás stresu, uleví od bolesti a dodá vám energii. Procedur, které se využívají jako prostředek fyzické a duševní relaxace, při kterých se uvolňují ztuhlé svaly, zlepšuje se prokrvení a látková výměna, urychluje rekonvalescence a odbourává se únava a stres, je celá řada. Vyzkoušet můžete i různé zpevňující, anticelulitidní a omlazující procedury, jejichž cílem je zlepšit vzhled těla, zformovat křivky a vyhladit kůži. Nejdůležitější je vybrat si tu pravou.

___

___

Lymfodrenáž

Lymfatické masáže jsou velmi příjemný způsob, jak podpořit správnou funkci lymfatického systému a proudění lymfy. Masáže zlepšují samočisticí schopnost organizmu, podporují detoxikaci a obranyschopnost, odstraňují celulitidu, zmírňují únavu, odstraňují otoky či syndrom těžkých nohou apod.

 

Energetické masáže

Pokud se cítíte napjatí, vyčerpaní, plní úzkosti a máte různé potíže související se stresem, pak si zajděte na energizujrci masaz - např. ájurvédskou, thajskou, aroma masáž, masáž tchuej-na. Tento typ masáží uvolní ztuhlé svaly a klouby, působí na nervový systém, na dýchání i krevní oběh. Zmírňuje stres, úzkost, odstraňuje napětí a dodávají energii.

 

Bambusová masáž

„Bamboo“ masáž v sobě zahrnuje prvky několika různých masáží. Je ideální v boji proti ztuhlým svalům, pomáhá proti celulitidě, pozitivně ovlivňuje regeneraci pohybového aparátu. Masáž se provádí nahřátými bambusovými tyčemi různých velikostí.

 

masaze-jejich-vyuziti-a-ucinky-energeticka-medova-bambusova-masaz-lymfodrenaz-2
masaze-jejich-vyuziti-a-ucinky-energeticka-medova-bambusova-masaz-lymfodrenaz-2
Medová masáž

Při této masáži se využívá léčivé síly včelího medu. Masáž prokrvuje, dodává energii, pomáhá při stresu a podporuje činnost jednotlivých orgánů těla. Navíc obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organizmu a ulevuje tak od řady problémů.

 

Kam zajít na masáž?

Masáže nabízejí relaxační a wellness centra, kosmetické salony, sportovní a spa kluby i lázeňská zařízení. Vyzkoušejte: např.
Soul Spa, www.soulspa.cz ;
centrum Tawan, www.tawan.cz ;
lázně Velichovky, www.velichovky.cz .