Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Počítače a internet

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Počítače a internet

Google kalendář - klávesové zkratky, funkce, nastavení

Email
Úterý, 18. listopad 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2664x   

klavesove-zkratky-google-kalendarMožná stejně jako já patříte k milovníkům internetové aplikace Google kalendář. Je to fantastická věc, díky které si můžete v počítači, tabletu, mobilu synchrozinovat aktuální plány. Google kalendář má tu výhodu, že je možné nastavit si tzv. upozornění, takže u důležitých událostí dostanete SMS na mobil, abyste něco udělali. Má také různá nastavení - např. barevné odlišení plánů, opakovaná upozornění (např. narozeniny) apod. Dnes na mě nečekaně vyskočila tabulka klávesových zkratek a protože jsem vůbec nevěděl, že je Google kalenář má, tak je sem dávám k dispozici i ostatním. 

___

Celý článek...
 

Jak napsat zavináč, copyright, promile, větší než, menší než ad.

Email
Čtvrtek, 18. září 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 15702x   

jak-napsat-zavinac-copyright-promile-vetsi-nez-mensi-nez-adV tabulkách najdete neobvyklé jednoznakové symboly, které ne každý ví, jak je správně napsat. Pro HMTL weby existují pro tyto znaky speciální kódy. Pokud je jen potřebujete "opsat", jednoduše si jej označte myší, zkopírujte a vložte pak do své práce. Dají se napsat i přes kombinaci ALT + nějaké číslo, to zde najdete pro nejpoužívanější znaky.

___
___

Celý článek...
 

Rady, návody - www.radytady.cz - stovky tipů, návodů a doporučení pro zdraví, domácnost a zahradu

Email
Sobota, 28. červen 2014 | Vložil: Ing. Antonín Neoral - redaktor | Zobrazeno: 61631x   

www.rady-navody.cz-rady-tipy-doporuceni-zdravi-domacnost-vareni-zahradaNa českém webu vznikl zcela nový web, který má za cíl v nejrůznějších situacích lidi informovat o tom, jak si rychle, snadno a velmi levně pomoci. Web obsahuje 1520 rad (ke dni 27.5.2014) z oblastí bydlení a domácnosti, vaření, zdraví a hobby (zvířata, zahrada). Web byl spuštěn 1.4.2013. Veškeré texty do něj ukládá MUDr. Zbyněk Mlčoch (jde o jeho 9. internetový projekt), technicky web "postavil" Petr Coufal a programátorské práce na webu uskutečnil Bc. Filip Bartmann.

___

___

Celý článek...
 

Příznaky, projevy nemocí, chorob a syndromů - web www.priznaky-projevy.cz

Email
Pátek, 27. červen 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 20262x   
priznaky-projevy-nemoci-chorob-syndromu-www.priznaky-projevy.cz-29.2.2012 byl zprovozněn nový web, který se věnuje pouze příznakům a projevům onemocnění, chorob a syndromů. V současné době web obsahuje 895 nemocí a každý den přibývá 1 nová nemoc. Na tvorbě webu spolupracují MUDr. Zbyněk Mlčoch (neurolog); MUDr. Michal Šnajdr (praktický lékař); MUDr. Kateřina Pištorová (praktická lékařka); MUC. Eva Pivoňková (studentka Lékařské fakulty UP v Olomouci); Monika Proxová, Dis. (zdravotní sestra neurochirurgické JIP Fakultní nemocnice v Olomouci).

___
___

Celý článek...
 

Převod youtube videa, videoklipu do MP3 zdarma, youtube MP3 konvertor

Email
Čtvrtek, 19. červen 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 11750x   

prevod-youtube-videa-videoklipu-do-mp3-zdarma-youtube-mp3-konvertorUrčitě se vám to už stalo. Slyšeli jste hezkou písničku na Youtube.com a chtěji jste si ji převést a uložit do formátu MP3. Jak na to? Je to velmi jednoduché. Na Internetu je online aplikce v jednom webu, který převod z youtube do MP3 ovládá. Stačí kliknout na níže uvedený odkaz, vložit odkaz videa z youtube a web sám nabídne MP3 soubor ke stažení. 

___

___

Celý článek...
 

Kvalitní levný hosting Wedos - zvládne jakýkoliv web od 25 Kč/měsíc, akce - sleva 33%

Email
Pondělí, 14. duben 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 1801x   

kvalitni-levny-hosting-wedos-zvladne-jakykoliv-web-od-25-kcmesic-akce-sleva-33-procentTento web (www.zbynekmlcoch.cz) obsahuje 5032 stránek. Náš další velký web www.bezplatna-pravni-poradna.cz obsahuje 18.897 stránek (statistiky z 15.4.2014). Jde o weby, které jsou velkou zátěží pro jakýkoliv hosting. S tímto problémem jsme naráželi v historii opakovaně na skutečnost, že hostingy naše weby těžko zvládaly. Bylo to jen do doby, než jsme poznali firmu Wedos. Jejich přístup je individuální, mají 24hodinový helpdesk a je možné se na ně spolehnout. Za to jim děkujeme. Pokud máte i Vy malý nebo velký web, zkuste ho Wedosu také svěřit.

___

___

Celý článek...
 

Online webkamera Brno Malinovského náměstí

Email
Neděle, 13. duben 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4810x   

Online webkamera Brno Malinovského náměstí, (640 x 480 px) - dnes   

 

Co je to ultrabook - rozdíl proti notebooku, vlastnosti ultrabooku

Email
Čtvrtek, 27. březen 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 8098x   

Do dnešního dne jsem nevěděl co je to ultrabook. Naštěstí se mi dostal do rukou šikovný článek, kde je to vysvětleno: Ultrabookem se myslí ultratenký, ultralehký, ultravýkonný notebook, který vydrží na baterie aspoň 5 hodin, z režimu spánku se zapne do 7 sekund, v režimu spánku je online, takže aktualizuje data a má stylový vzhled. To jdou rozdíly proti notebooku.

___

___

Celý článek...
 

Hubnutí přes internet

Email
Sobota, 26. říjen 2013 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2123x   

hubnuti-pres-internet-iva-malkovaNekonečný internetový svět nabízí řešení jakéhokoli problému. Včetně toho, jak se poprat s nadváhou. Zkušenější internetoví surfaři dobře vědí, že internet je dobrý sluha, pokud přistupujeme k jeho obsahu s rozumem. Ne všechno, co se zde nabízí, je skutečně kvalitní, protože prodejci a poskytovatelé služeb často hřeší na to, že komunikace s potencioálním klientem se odehrává virtuálně.

___

___

Celý článek...
 

Jak hledat ve vyhledávači Google - postup, rady, tipy

Email
Úterý, 24. září 2013 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5143x   

jak-hledat-ve-vyhledavaci-google-postup-rady-tipy-2Nezobrazuje se výsledcích vyhledávání to, co jste hledali? Zobrazuje se vám mnoho odkazů, které jste nechtěli vůbec vidět nebo nesouvisí s tím, co skutečně hledáte? Víte jak zefektivnit, zpřesnit a zacílit hledání ve vyhledávání Google? Zde je několik základních tipů a triků, které vám pomohou pokaždé najít přesně to, co hledáte.

___

___

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Strana 2 z 8
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny