Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Peníze, finance, ekonomika

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Peníze, finance, ekonomika

Výše státního dluhu ČR, České republiky v Kč, dluh na 1 obyvatele

Email
Středa, 08. červen 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 13594x   

statni-dluh-ceske-republiky-hodnota.jpegČeská republika má v současnosti v porovnání s okolními zeměmi relativně nízký, ale prudce se zvyšující státní dluh. Současná výše dluhu činí okolo 39 % HDP (pro srovnání některé země EU mají až 120 % HDP, například Itálie). Dlužíme kolem 1,5 bilionu korun a je z větší části způsoben deficitními rozpočty vlády a dále pak převzetím části dluhu při dělení Československa.

___
Celý článek...
 

Změna banky a kodex mobility - definice, vysvětlení

Email
Úterý, 17. květen 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4458x   

kodex-mobility-definice-vysvetleni.jpgTypický rozhovor s nespokojeným bankovním klientem vypadá zhruba následovně: „Nesnáším svojí banku, na poplatcích mě odírá z kůže.“ – „Tak ji změň.“ – „To nemá cenu, je to všude stejný.“ – „To není pravda! Stačí pár kliků na internetu, ověř si to.“ – „Ale s tím by stejně bylo tolik lítání, že se to raději nechám, jak to je.“ Poznáváte se v nespokojeném klientovi? Tak byste měli vědět, že ani závěrečná replika není pravdivá! Existuje totiž kodex mobility.

___
___
Celý článek...
 

Kalkulačka online 2011 - daně, důchody, stavební spoření, půjčky, bydlení

Email
Úterý, 08. březen 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4172x   

kalkulacka-online-2011-dane-prispevky-duchody-pujcky.jpgNa webu penize.cz je několik okruhů, ve kterých si můžete realizovat online výpočty týkající se např. důchodů, státního příspěvku na stavební spoření, daní (např. daň z přidané hodnoty), můžete si také vypočítat kolik zaplatíte když zohledníte u půjčky RPSN, ad.

___
___

___
Celý článek...
 

Důchodová kalkulačka 2011 online, výpočet důchodu

Email
Středa, 07. červenec 2010 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 15980x   

duchodova-kalkulacka-2010-vypocet-duchodu.jpgUrčitě si říkáte: jak vysoký budu mít důchod? Částka, kterou budete pobírat se počítá z výdělku za posledních 30 let. Např. zpěvák Karel Gott bude mít důchod kolem 20.000 Kč, bývalý premiér Václav Špidla 100.000 Kč a třeba herec František Ringo Čech má důchod něco málo přes 12.000 Kč. I z těchto údajů se zdá být výhodou si na stáří něco našetřit, abyste neskončili v jedné ruce s chlebem a ve druhé se sklenicí vody.

___
___

Celý článek...
 

Jak ušetřit za benzín, naftu, LPG, palivo - 10 tipů, rad a triků

Email
Úterý, 29. červen 2010 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 8579x   

jak-usetrit-za-benzin-naftu-lpg-palivo.jpgStačí znát pár triků a každý měsíc vám zůstane až pár stovek v peněžence navíc. A ty se můžou hodit třeba na hezkou dovolenou. Jak to tedy udělat, abyste měli menší spotřebu paliva? Jaká pravidla dodržovat, co dělat? Tady je malá 'Vysoká škola úsporné jízdy'.

___
___

Celý článek...
 

Jak zjistit IBAN účtu, IBAN kalkulátor Mbank, Česká spořitelna, Komerční banka

Email
Úterý, 18. květen 2010 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 87102x   

jak-zjistit-iban-uctu_co-je-to-iban.jpgCo je to IBAN? Je to zkratka anglického International Bank Account Number. IBAN byl vytvořen v Evropské unii jako mezinárodní standard bankovních čísel účtů a slouží k jednoznačné identifikaci účtu klienta, bankovní instituce a země, ve které je veden účet klienta. IBAN má svoji pevně danou strukturu definovanou samostatně každou zemí.

 

___

___

Celý článek...
 

Číslo účtu pro dary na snížení státního dluhu

Email
Středa, 18. listopad 2009 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4873x   

cislo_uctu_na_dary_pro_snizeni_statniho_rozpoctu.jpgMožná vás stejně jako mě překvapila skutečnost, že můžeme my - tedy řadoví občané snížit výši státního dluhu. Jedním způsobem je to, že řádně budete platit daně a druhý způsob - že pošlete finanční dar. Na této stránce je číslo účtu, na které můžete poslat peníze. Dále je zde zmíněno jak velký je státní dluh a kolik každý z nás včetně nemluvňat dluží.

 

___

Celý článek...
 

Nákup v Polsku se vyplatí - ceny oblečení, potravin - příklady cen

Email
Úterý, 17. listopad 2009 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 57991x   

nakup_v_polsku_se_vyplati.jpgČeský sen se plní za polskými hranicemi. Češi tam objevili luxusní nákupní centra, která se neliší od těch tuzemských. Až na jedno - mnohé zboží je tu za směšné částky. Např. džíny koupíte v přepočtu za 90 Kč, kožené boty za 690 Kč, 2 litry coca-coly za 18 Kč a litr Mirindy za 9 Kč.

 

___

Celý článek...
 

Jak rychle vydělat peníze pomocí mobilu a emailu

Email
Pondělí, 02. listopad 2009 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 17110x   

jak_rychle_vydelat_penize_pomoci_mobilu_emailu.jpgVydělat si kolem 400-500 Kč měsíčně bez práce je určitě příjemné. Tuto šanci má od května 2009 každý majitel mobilního telefonu či emailové schránky, který bude souhlasit se zasíláním reklamních SMS, MMS či emailů. Maximálně dostanete 3 SMS nebo emaily denně. Za SMS obdržíte 2 Kč, za email 0,75 Kč.

 

___

Celý článek...
 

Skutečné náklady na dítě v různém věku a výživné, alimenty

Email
Úterý, 06. říjen 2009 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 13399x   
vyzivne_a_naklady_na_dite.jpgVýživné na dítě a náklady nejdou vždy ruku v ruce. Zákon říká, že má dítě právo se podílet na životní úrovni svého rodiče. Nezbývá se ale skutečností, jaké jsou skutečné náklady na dítě. Stránka zobrazuje graf, ve kterém je znázorněno, kolik stojí dítě v různém věku svého života. 

 

___

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Strana 5 z 8
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny