Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Peníze, finance, ekonomika

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Peníze, finance, ekonomika

Životní pojištění - ano nebo ne? Kolik stojí životní pojištění měsíčně, ročně

Email
Úterý, 22. květen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 6069x   

zivotni-pojisteni-kolik-stoji-zivotni-pojisteni-mesicne-rocneAť už do rodinného rozpočtu přinášíte více peněz vy, nebo váš partner, jednu důležitou věc byste měli nést společně: životní pojištění. Kdo jej nemá, nepřímo ohrožuje své děti. Má snad dům nebo auto větší hodnotu než lidský život? Málokdo by odpověděl kladně. Podle míry pojištění to však vypadá, že si to mnoho českých rodin myslí.

___
___

Celý článek...
 

Kam uschovat zlato, značení zlatých cihel, ověření pravosti, karátů

Email
Pondělí, 21. květen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5322x   
kam-schovat-zlato-znaceni-zlatych-cihel-informace-2Rozhodli jste se investovat finance do zlata? Velmi citlivou otázkou je uskladnění zlata. Existuje několik velmi jednoduchých způsobů. Zlaté pravidlo uskladnění říká, že pokud do zlata ukládáte více než 10% svého majetku, vždy je lepší jej mít na dvou místech. Ale kde zlato uschovat? Doma, v bance, u prodejce nebo jinde?
___
___

Celý článek...
 

Výhodné bankovní účty za babku - srovnání Fio bank, mBank, Air bank, Zuno

Email
Neděle, 20. květen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 7407x   
vyhodne-bankovni-ucty-za-babku-srovnani-fio-bank-mbank-air-bank-zunoNové banky a lákavé nabídky na českém trhu pomalu dávají věci do pohybu. Účet zdarma, transparentnost, on-line založení i správa, a především jednoduchost. To nejsou jen reklamní hesla bankovních účtů této doby. Z čeho můžete vybírat a jak si vybrat a nepřebrat? Stačí-li vám korunový účet, karta, on-line banking a pár výběrů z bankomatu měsíčně, můžete mít účet zdarma.
___
___

Celý článek...
 

Životní pojištění a denní dávky od pojišťovny v pracovní neschopnosti

Email
Úterý, 15. květen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3065x   
Chtěla bych uzavřít životní pojištění a slyšela jsem, že může pokrýt i nepříznivou finanční situaci v případě delší pracovní neschopnosti. Jak to v praxi funguje? Děkuji, Alena
___
___

Celý článek...
 

Finanční gramotnost v praxi aneb zodpovědný přístup k dluhům

Email
Úterý, 15. květen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2834x   
financni-gramotnost-v-praxi-aneb-zodpovedny-pristup-k-dluhumÚvěry jsou už dlouho nedílnou součástí našeho života. Odpovědné zadlužování už tak samozřejmou součástí života u řad lidí není. Důsledky nezodpovědného chování jsou často velmi vážné a mohou negativním způsobem ovlivnit naše životy. A jak tomu všemu předejít?
___
___

Celý článek...
 

Rozdíl mezi kreditní a debetní kartou, výhody, nevýhody, informace

Email
Neděle, 13. květen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 10311x   
rozdil-mezi-kreditni-a-debetni-kartou-vyhody-nevyhody-informaceHodně zajlmavý byznys pro banky, hodně nebezpečná záležltost pro držitele který kreditku neumlsprávně používat. Jak se vyhnout ročnlmu úroku který se blíží 30%, a využít kladů kredltnlch karet. jako jsou bonusy za platby, slevy u obchodníků nebo bezúročné období? Ruku na srdce: už jenom rozlišení mezi kreditní a debetní kartou dělá mnohým problém. Přitom rozdíl je naprosto zásadní.
___
___

Celý článek...
 

Refinancování hypotéky - postup, výhody, nevýhody, poplatky, příklad

Email
Sobota, 12. květen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5681x   
refinancovani-hypoteky-poplatky-vyhody-nevyhody-prikladRefiancování hypotéky je splacení již existujícího hypotečního úvěru u jedné banky novým hypotečním úvěrem od jiné banky. Při změně hypoteční banky je nejdůležitější správné načasování a dobré informace. Letos a napřesrok budou končit tří a pětileté fixace klientům hypotečních bank, kteří si brali úvěry v období velkého hypotečního boomu. Mnozí by možná chtěli lepší podmínky, a tak je napadne, zda by nebylo výhodnější úvěr refinancovat u jiné banky.
___
___

Celý článek...
 

Upíří efekt reklamy, marketingu - co je to, vysvětlení, definice

Email
Čtvrtek, 05. duben 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 9809x   

upiri-efekt-reklamy-marketingu-co-je-to-vysvetleni-definiceUpíří efekt. Velice často se hovoří o využívání humoru v reklamě, nebo využívání erotických sexuálních motivů. Je to samozřejmě zajímavé, vzbudí to pozornost, ale na druhé straně pozor – zde může nastoupit to, čemu říkáme upíří efekt. To je, že lidé si pamatují reklamu, líbí se jim, ale nespojí si ji s tím produktem, nebo s tou konkrétní inzerovanou značkou nebo produktem. Takže vlastně ten humor, nebo ta erotika nám vysaje to vlastní sdělení. Pak lidé vlastně neví, co vlastně reklama inzerovala .

____

___

Celý článek...
 

Jak zvládnout půjčky aneb výpočet rozumného zadlužení online

Email
Čtvrtek, 22. březen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4047x   
jak-zvladnout-zadluzeni-rozumne-zadluzeni-online-kalkulacka-onlineŘíká se, že jsou na tom Češi s finanční gramotnoství velmi špatně. Nepřiměřeně a bez rozmyslu se zadlužují (často na několika místech najednou), což v závěru může vést k tomu, že nestíhají pak splátky splácet. Důvodem může být například to, že jeden z manželů nebo partnerů přijde o práci a je na problém "zaděláno". Jak se přiměřeně zadlužit? Pomůže Vám online kalkulačka.
___
___

Celý článek...
 

Kolik stojí volání a placené SMS na číslo začínající 900, 906, 905, 908, 909, 976

Email
Neděle, 08. leden 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 24786x   
kolik-stoji-volani-placene-sms-na-cislo-zacinajici-909-906-905-908-909-976Informace o ceně volání není vždy účastníkům podána jasně nebo není zřetelně publikována, je například poskytnuta až na konci dlouhé hlásky, kde se opakují stále tytéž informace a běžný účastník proto do konce hlásky nevyčká. ČTÚ proto účastníkům doporučuje, aby informacím o ceně věnovali maximální pozornost a v případě, že zjistí, že cena za volání je pro ně nepřijatelná, tak hovor neuskutečňovali.
___
___

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

Strana 3 z 8
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny