Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Texty

Netradiční, neobvyklé jméno pro dítě – 100 tipů

Email
Čtvrtek, 24. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 340736x   
netradicni_jmeno_novorozenec.jpg Rodiče dokážou svým dětem někdy dát opravdu netradiční jméno, s jehož vyslovením mohou mít potíže nejen jeho spolužáci v mateřských školkách. A co potom teprve matrikářky, které mají jméno zapsat. "Vzpomínám si, že asi před osmi lety rodiče chtěli dceru pojmenovat Winona.

Původ jména význam jména

 

 

Celý článek...
 

Jaké jméno dát dítěti? Hitparáda jmen v ČR

Email
Pondělí, 21. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 9964x   
tradicni_jmena_novorozenec.jpg Jaké jméno dát dítěti po narození? Touto otázkou se zabývají ročně miliony párů na Zeměkouli. Tato stránka nabízí přehled nejčastějších jmen, dávaných rodiči v České republice. Může vám být inspirací a nebo také ne. Někdo volí klasická jména, jiný podle filmových idolů nebo zpěváků. A jaké jméno si zvolíte vy? Klasické nebo originální?
___
___
Celý článek...
 

Bezplatné zvýšení návštěvnosti internetových stránek – 10 tipů, návod

Email
Neděle, 20. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 22216x   
internet_10_tipu_jak_zvysit_sledovanost_webu.jpg Nové návštěvníky lze s trochou úsilí získat i úplně zadarmo. A proto jsem si pro vás připravil deset tipů, které se mi osvědčily při propagaci svých serverů. Záměrně zde vynechám problematiku SEO (optimalizace stránek pro vyhledávače), o které toho bylo už mnoho napsáno. Přesto se však některé tipy mohou se SEO prolínat.

 

___
___
Celý článek...
 

SEO učebnice online ke stažení

Email
Neděle, 20. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 7535x   

internet_seo.jpgVyhledávače nevidí internetové stránky stejným způsobem jako člověk. Chcete-li být ve výsledcích hledání výše než vaše konkurence, a tak si zvýšit návštěvnost, musíte to vzít v potaz. Souhrnu technik, kterými lze zatraktivnit internetovou stránku pro vyhledávače, se říká SEO (optimalizace pro vyhledávače).

___
___
___
Celý článek...
 

Jak zvýšit sledovanost stránek webu za peníze – tipy, rady, návody

Email
Neděle, 20. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5964x   

internet_penize_do_navstevnosti.jpg Návštěvnost webu se dá zvýšit řadou způsobů. Pokud však chcete, aby na web přicházeli návštěvníci, kteří se opravdu zajímají o informace poskytnuté webem, pročtěte si několik málo rad na této stránce. Na rozdíl od grafického provedení není návštěvnost na webu na první pohled okamžitě vidět. Proto se řada firem spokojí s tím, že "jsou na webu", aniž by se hlouběji zamysleli nad užitkem, který jim to přináší. Web s minimální návštěvností užitečný být nemůže a prostředky vynaložené na jeho tvorbu a údržbu by se rozhodně daly vynaložit účelněji.

___
___
Celý článek...
 

Jak zdarma zvýšit návštěvnost, sledovanost internetových stránek – tipy, rady, návod

Email
Neděle, 20. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 23292x   

internet_jak_zvysit_navstevnost_zdarma.jpg Jednoho dne jsem si říkal, že se podívám na internet, co se píše o zvýšení návštěvnosti webu. Otevřel jsem asi 15 internetových stránek – u některých byl obsah pochybný, ale u některých byl přínosem. Některé klíčové body jsem přepsal a jsou k přečtení zde.

___
___
Celý článek...
 

Časté typografické chyby - dělení slov, uvozovky, pomlčky, spojovníky, apostrofy, závorky

Email
Sobota, 19. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 33199x   

ruzne_typografie.jpg Ač si to velmi často neuvědomujeme, děláme typografické chyby. Neumíme např. používat správně pomlčky a spojovníky, nevíme zda můžeme na konci řádku nechat předložku. Vůbec nejčastěji vídám v psaném textu a na internetu chyby v mezerách kolem závorek nebo chyby v používání spojovníků. Naopak vcelku málokdy nám dělá problém psaní data a času. Všemi těmito záležitostmi se zabývá právě typografie.

 

Celý článek...
 

Slovník cizích slov, pojmů a jmen online - vyhledávání zdarma

Email
Sobota, 19. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 17513x   

slovnik_cizich_slov_online.jpgNebaví vás už vyhledávat cizí slova v papírových slovnících? Konkrétní slovo vyhledáte tak, že je zadáte na kterékoliv stránce webu do vehledávacího políčka vlevo, vyberete "cizí slova" a kliknete na hledej. Slovo se do jedné sekundy vyhledá v nové stránce. K vyhledávání je využito webu abz.cz.

 

Nízký tarif elektřiny ČEZ, EON, cena

Email
Sobota, 19. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 50924x   

nizky_tarif_elektriny_elektricke_energie_eon_cez.jpgZajímá vás, kdy je zapnutý noční proud? Zjistíte to celkem snadno a to tím, že se jednak podíváte na kód na vašem HDO přístroji, který máte v rozvodné krabici (u elektroměru) a následně vyhledáte časy a dny na internetových odkazech, které jsou zde. 

___

___

Celý článek...
 

Osvobození od regulačních poplatků - 10 situací kdy u lékaře neplatíte

Email
Čtvrtek, 17. leden 2008 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 12339x   

ekonomika_neplaceni_poplatku.jpgNa poplatky si pacienti zvykají a je kolem nich zatím pořád dost zmatků. Nejvíce otázek se týká toho, kdy u lékaře platit, protože jde o klinické vyšetření, a kdy nikoli? MF DNES vám přináší přehled situací, kdy za vyšetření, recept, a dokonce ani za pobyt v nemocnici poplatky hradit nemusíte.

___
___
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 171 172 173 174 175 176 177 178 Další > Konec >>

Strana 175 z 178
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny