Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Dovolená, zájezdy

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Dovolená

Základní italské fráze a důležitá, nejdůležitější slovíčka - pozdravy, otázky, představení se, nákup, restaurace,

Email
Pátek, 27. květen 2016 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 8204x   

zakladni-italske-fraze-a-dulezita-nejdulezitejsi-slovicka-pozdravy-otazky-predstaveni-se-nakup-restaurace-Itálie je krásná země plná slunce, dobrého jídla a povětšinou příjemných lidí. Chceme-li ji však navštívit, budeme potřebovat alespoň základní fráze jako jsou pozdravy, v pokročilejší debatě bychom se měli umět představit nebo si objednat jídlo v restauraci či zboží v obchodě. Základní fráze a nejdůležitější slovíčka poskytuje tato stránka. 

___

___

Celý článek...
 

Italské zvyky, tradice a Italská povaha lidí - čemu se můžeme přiučit?

Email
Neděle, 31. květen 2015 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 8654x   

italske-zvyky-tradice-a-italska-povaha-lidi-cemu-se-muzeme-priucit

Italové jsou mistry v mnoha oborech. Mezi jiným si umějí užívat života a vychutnat přítomný okamžik. Mohli bychom se tedy u nich trochu poučit. Asi ne vše, co je pro ně běžné, se nám může podařit přenést k nám, už z objektivních příčin. Přesto však jejich vztah k mnoha jevům a věcem je nedílnou součástí skutečného „dolce vita“ – sladkého života.

___

___

 

 

Celý článek...
 

Rizika cestování autem, vlakem, letadlem a lodí - zdravotní a jiná rizika

Email
Úterý, 22. duben 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2685x   

rizika-cestovani-autem-vlakem-letadlem-a-lodi-zdravotni-a-jina-rizikaJakýkoli dopravní prostředek je uzavřený prostor, nad jehož pohybem nemáme kontrolu. Řidiči si myslí opak, ale často se mýlí. Rizika můžeme svým chováním snížit, nikoli vyloučit. Jaká rizika na nás mohou čekat v automobilu, vlaku, letadla a na lodi? Přečtěte si v následující stránce.

___

___

Celý článek...
 

Dovolená ve zdraví - pozor na cestovní průjem, nachlazení a záněty

Email
Pondělí, 21. duben 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2790x   

dovolena-ve-zdravi-pozor-na-cestovni-prujem-nachlazeni-a-zanetyLetos nám určitě vyjde! Už máme dost zkušeností, abychom se těm nejhorším zdravotním průšvihům vyhnuli, nebo je zvládli. Podle údajů pojišťoven jsou nejčastěji předmětem pojistných událostí na dovolené zažívací potíže, záněty uší a očí, kožní problémy, sluneční alergie, nachlazení a virózy.

___

___

Celý článek...
 

Dovolená bez zadlužení - jak ušetřit za dovolenou

Email
Neděle, 08. září 2013 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2661x   

dovolena-bez-zadluzeni-jak-usetrit-za-dovolenouKdo by nechtěl strávit volno podle svých představ? Ne každému to ale finanční situace umožňuje. Plánování letní dovolené je v plném proudu a cestovní kanceláře se navzájem předhánějí s lákavými nabídkami luxusních destinací v zahraničí. Mnozí si ale takový komfort z finančních důvodů dovolit nernohou. Než by však oželeli vysněné letní radovánky, raději si někde půjčí.

___

___

Celý článek...
 

Sexuální turistika - nejpopulárnější destinace na světě (článek pro ženy)

Email
Neděle, 02. září 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 9570x   
sexualni-turistika-nejpopularnejsi-destinace-na-sveteMyslíte si, že nezávazný sex je jen touha pánů? To se pořádně pletete! Za sexem s oblibou vyrážejí i ženy - mladé, starší, single, ale i ty vdané. Že lásky z dovolených mají většinou jepičí život a přežívají jen ve vzpomínkách, je známá věc. Přesto si právě z dovolených přivážíme nejeden erotický zážitek.

___
___

Celý článek...
 

Koho nebrat na dovolenou - žárlivého partnera, rodiče, opuštěnou kamarádku, milence

Email
Neděle, 22. červenec 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3433x   

koho-nebrat-na-dovolenou-zarliveho-partnera-rodice-opustenou-kamaradka-milenceZkazit si dovolenou je podstatně snazší než si pokazit obyčejný den. Možností, jak toho dosáhnout, je opravdu hodně, takže se soustřeďme jen na lidi, které je lepší s sebou "nepřibalovat". Kteří to jsou? Žárlivý partner, opuštěný kamarád nebo kamarádka, dítě puberťák, zamilovaná dvojice a rodiče.

___
___

Celý článek...
 

Na co všechno se pojistit před dovolenou?

Email
Sobota, 02. červen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3178x   
na-co-se-pojistit-pred-dovolenou-vykradeni-vandalismus-uraz-pojistka-na-blbostAť už se chystáte na dovolenou k moři nebo k českému rybníku, neměli byste podcenit žádné riziko. Nečekané onemocnění nebo úraz, vykradený byt nebo nabourané auto. To jsou nejčastější události, které vám mohou pokazit dovolenou nebo znepříjemnit návrat domů. Naštěstí je možné se proti všem těmto rizikům před cestou pojistit.
___
___

Celý článek...
 

Frankfurtská tabulka slev - slevy za ztráty radosti z dovolené

Email
Pátek, 09. září 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 8806x   

frankfurtska-tabulka-slev-nevydarena-dovolenaNení náhodou, že propracovaný a závazný nástroj pro určování odškodnění za pokažený zájezd vznikl právě v Německu, zemi s nejnadšenějšími turisty. Frankfurtská tabulka slev je užitečným nástrojem vydaným Zemským soudem ve Frankfurtu nad Mohanem již v roce 1985, který následně pronikl i do praxe jiných zemí. Lze předpokládat, že nejde o nástroj zcela neznámý ani českým soudům – obzvlášť s přihlédnutím k chystanému novému občanskému zákoníku, který počítá navíc i s kompenzací „ztráty radosti z dovolené“.

___
___

Celý článek...
 

Informace o Řecku - čas, měna, zvyky, krádeže, napětí v síti

Email
Čtvrtek, 08. září 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 8898x   

recko-informace-cas-mena-napeti-kradeze-pohrby-kombolojŘecko má některá svá specifika a zajímavosti, které jsou zcela odlišné proti České republice. Překvapující jsou např. skutečnosti, že se v Řecku toaletní papír neháže do WC mísy nebo že se v Řecku skoro vůbec nekrade. Překvapivé také může být, že zemřelé pohřívají do 24 hodin a vykopávají je po 3 letech ze země. O vlastnostech Řeků a mnoho dalších informací se dozvíte na této stránce.

___
___

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 2 z 3
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny