Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Byt, dům, zahrada

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Byt, dům, zahrada

Srovnání výhřevnosti - uhlí, koks, dřevo, brikety, štěpka, plyn, elektřina

Email
Sobota, 14. duben 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 46740x   

vyhrevnost-cerne-hnede-uhli-koks-drevo-brikety-plyn-elektrina-LTO-spalety-cena-porovnaniMožná přemýšlíte jak ušetřit za topení v zimě. K tomu potřebujete znát nejen ceny paliv a také musíte porovnat výhřevnost. Na této stránce se dozvíte jakou mají výhřevnost hnědé uhlí, černé uhlí, koks, dřevo, dřevěné brikety, dřevěné paletky, štěpka, zemní plyn, propan-buten, LTO, elektrická akumulátorová kamna, elektrické přímotopy. 

Celý článek...
 

Jak vypěstovat ginko (gingko) bilobu, jinan dvoulaločný - postup, informace, cena jinanu

Email
Pátek, 06. duben 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 7350x   
jak-pestovat-ginko-bilobu-jinan-dvoulalocny-postup-informace-cena-jinanuJinan dvoulaločný, latinsky ginko bioloba (správně gingko) lze vcelku dobře pěstovat v České republice a stromu se i daří. Jen málokdo ví, že jinan patří mezi jehličnany. Lidé ho vysazují spíše vzácně. A je to škoda. Hodně lidí zná jeho blahodárné účinky - zlepšeje činnost nervového systému zlepšeným prokrvováním tkání, a má antioxidační účinek (chrání před rakovinou).

___
___

Celý článek...
 

Energetické štítky - pronájem, prodej bytů a rodinných domů - změny 2013, 2016, cena

Email
Úterý, 03. duben 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5751x   
energeticky-stitek-prukaz-energeticke-narocnosti-pronajem-prodej-bytu-rodinneho-domu-zmeny-2013-2016Od 1. ledna 2013 dojde k zásadním změnám při prodeji nebo pronájmu bytů nebo rodinných domů. Domu budou muset mít energetický štítek. Certifikát o energetické náročnosti budovy (tzv. průkaz energetické náročnosti budovy) může totiž vyjít až na 20.000 Kč. Důvodem vzniku této povinnosti je evropská směrnice.
___
___

Celý článek...
 

Online přihláška do pořadu Jak se staví sen Prima family

Email
Neděle, 25. březen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 48118x   
online-prihlaska-do-poradu-jak-se-stavi-sen-prima-familyLíbí se vám pořad Jak se staví sen? Zaujaly vás rekonstrukce a renovace místností v bytech a rodinných domech? Chtěli byste se do pořadu přihlásit? Zajímá vás co musíte splnit, aby byla vaše přihláška splněna. Musíte napsat něco o sobě, o své rodině a musíte pořídit několik fotografií interiérů a budovy zvenku. Veškeré informace a fotografie na závěr přiložíte do přihlášky a odešlete. Pokud vaše texty a fotografie scénáristy zaujmou, do půl roku dostanete odpověď.
___
___

Celý článek...
 

Jak si zpříjemnit a usnadnit žehlení

Email
Úterý, 31. leden 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2647x   
jak-si-zprijemnit-usnadnit-zehleni-rady-tipy-navodTy tam jsou doby, kdy kopy prádla budily hrůzu. Dnes technika pracuje téměř za vás a ušetří spoustu námahy. Žehlení budiž důkazem, jak technický pokrok usnadňuje hospodyňkám život. Navíc se z něj díky efektivnímunapařování či hladkým žehlicím plochám stává téměř oddych (vždyť až 80% spotřebitelů ho provozuje při sledování televize).
___
___

Celý článek...
 

Který odpad se nesmí pálit v kamnech, kotli

Email
Středa, 21. prosinec 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5529x   

ktere-odpady-se-nesmi-palit-v-kamnech-kotliDomácnosti jsou v znečišťování ovzduší hned za automobily. Domácí kotelny přispívají stále více k riziku vzniku rakoviny a srdečních či dýchacích onemocnění. Leckde na venkově je čistota ovzduší v zimním období stejná nebo i horší než v průmyslových oblastech. Domácí kamna, krby a kotle nelze vybavit drahou technologií pro dokonalé hoření a čištění spalin, a tak záleží na každém z nás, kolik jedů vypustíme do vzduchu.

___
___

Celý článek...
 

Praní a sušení prádla - mýty a fakta

Email
Čtvrtek, 15. prosinec 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3037x   

prani-suseni-pradla-myty-faktaPračka je už celá desetiletí jedním z nejdůležitějších pomocníků v domácnosti a v poslední době jí po boku věrně stojí i sušička. Přesto existuje řada mýtů, které je třeba uvést na pravou míru. Na mnoho otázek, které si možná pokládáte už roky odpoví následující stránka.

___
___

Celý článek...
 

Jak pečovat o nože v kuchyni aby dlouho vydržely

Email
Středa, 30. listopad 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2625x   
jak-pecovat-o-nuz-noze-ostreniBez nože byste se v kuchyni těžko obešli. Musíte však o něj obzvlášť dobře pečovat, aby vám dlouho a dobře sloužil. Jak ale nůž skladovat, je dobré ho mýt v myčce? Je lepší používat dřevěné prkénko nebo sklokeramické? A co broušení nožů? Pokud tápete a chcete, aby vám nože dlouho vydržely, čtěte dále.
___
___

Celý článek...
 

Jak vybrat mrazák, mrazničku - rady, tipy, návod, informace

Email
Středa, 22. červen 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 6037x   
jak-vybrat-mrazak-mraznicku-tipy-rady-navod.jpgVětšina menších rodin se rozhodne pro ledničku s mrazákem. Jsou ale lidé, kteří mají větší objemy potravy, které potřebují uchovat zamražené. Těm slouží chladnička a mrazničkou (2 v 1) a samostatný mražák. Na co se při výběru zaměřit a jak vybrat mrazák, mrazničku?
___
___
Celý článek...
 

Jak vyčistit spáry mezi kachličkami, obkladačkami, dlažbou, dlaždicemi v koupelně

Email
Středa, 11. srpen 2010 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 27994x   
jak-vycistit-spary-mezi-kachlickami-obkladackami-dlazbou-dlazcicemi-v-koupelne.jpgKeramické obklady a dlažba jsou nedílnou součástí našich koupelen, kuchyní i chodeb. Oceňujeme u nich nejen krásu a dlouhou životnost, ale také jednoduchou údržbu. Ale dlaždice se zpravidla neobejdou beze spár a ty vyčistit je pěkná dřina. S našimi radami a tipy to ale půjde lépe!
___
___
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Strana 3 z 7
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny