Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Texty Byt, dům, zahrada

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Byt, dům, zahrada

Jak se zbavit slimáků na zahradě - pivo, slepice, ježci, ptáci, sůl, vodní příkop, biozbraně

Email
Neděle, 10. srpen 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3105x   

 

jak-se-zbavit-slimaku-na-zahrade-pivo-slepice-jezci-ptaci-sul-vodni-prikop-biozbraneJak se zbavit slimáků a obecně plžů na zahradě? Také na vás ze záhonu místo zdravé zeleniny a krásných květin smutně hledí ohlodané stonky a listy jako cedníky? Táhlé lesklé slizové stopy prozrazují jasné pachatele. Plže. Malí, o to však mazanější loupežníci se jen tak něčeho nezaleknou. Co na ně platí? Poradíme vám!

___

___

Celý článek...
 

Přesazování rostlin v květináči v domácnosti - postup, rady, tipy, informace

Email
Neděle, 27. duben 2014 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 3242x   

presazovani-rostlin-v-kvetinaci-v-domacnosti-postup-rady-tipy-informaceNejen jaro, ale také čerstvá zemina a nový květináč probudí vaše rostliny do nadcházející sezony. Pokud je půda vyčerpaná, květináč plný kořenů nebo příliš malý, měli byste rostliny včas přesadit. Nyní je k tomu ideální doba. Jak postupovat? Důležité je dobře si vše připravit.

___

___

Celý článek...
 

Jak správně větrat v zimě a v létě

Email
Středa, 07. srpen 2013 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 6761x   

jak-spravne-vetrat-v-zime-a-letePřekvapivě málo lidí ví, jak správně větrat své obydlí. Vyklopit okno "jen tak na chvíli" rozhodně nestačí.  V létě či za teplého podzimu větráme jinak než v zimě. Správná technika větrání je důležitá zejména u plastových oken, která velmi dobře těsní. Aby se v místnostech nehromadila vlhkost a nevytvářely podmínky pro vznik plísní, je potřebné větrat pravidelně a vždy tak, aby se vzduch v místnostech zcela vyměnil.

___

___

Celý článek...
 

Rady, tipy, návod jak se zbavit vlhkosti v bytě, rodinném domě

Email
Neděle, 07. říjen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 16165x   

rady-tipy-navod-jak-se-zbavit-vlhkosti-v-byte-rodinnem-domeMokré a plesnivé skvrny v koupelně nebo jinde na stěnách jsou malou domácí pohromou. Poradíme vám, jak vlhko do bytu vůbec nepustit, a pokud už je vaším nevítaným návštěvníkem, jak se ho zbavit. V běžné čtyřčlenné domácnosti se během dne do vzduchu vypaří neuvěřitelných osm až patnáct litrů vody! Vlhkost, která se odpařuje při vaření, sprchování a praní, se sráží na stěnách, často se v domě usazuje a nakumulovaná pak způsobuje nepříjemnou plíseň.

___
___

Celý článek...
 

Bytové doplňky v neobyčejném stylu

Email
Čtvrtek, 20. září 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4182x   

bytove-doplnky-v-neobycejnem-stylu-4Hledáte bytový doplněk, kterým byste oživili Vaši domácnost? Ať už jste milovníci moderního stylu bytových doplňků, nebo dáváte přednost romantickému stylu francouzské Provence, či máte rádi vůni starých časů v podobě retro stylu, v internetovém obchodě Pěkný domov si jistě vyberete.

___
___

Celý článek...
 

Jak vybrat žehlicí prkno podle stability, pevnosti, složitosti skládání

Email
Čtvrtek, 19. červenec 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5871x   
jak-vybrat-zehlici-prkno-podle-stability-pevnosti-slozitosti-skladaniJeden by řekl: Prkno jako prkno. Kdepak, není prkno jako prkno. Některá jsou pro kočku. Žehlení na nich může být jako za trest. Najdou se i taková, která se při prvním použití poroučela k zemi. Co můžete v obchodě poznat, samozřejmě za předpokladu, že si necháte prkno vybalit z jeho obalu? A co naopak poznat nemůžete?
___
___

Celý článek...
 

Jaké osvětlení zvolit do pokoje, koupelny, kuchyně

Email
Sobota, 30. červen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 8094x   

jake-osvetleni-zvolit-do-pokoje-koupelny-kuchyneSebekrásnější místnost bez správného nasvícení nebude nikdy dokonalá. Nevhodné osvětlení jí dokonce může ublížit. Druh osvětlení, které do svého interiéru použijete, dokáže výrazně ovlivnit atmosféru místnosti. Má také vliv na to, jak se v daném prostoru budete cítit. Při výběru osvětlení nehrají roli jen barva, tvar a materiál.

___

___

Celý článek...
 

Příprava bazénu na léto, sezónu - informace, postup

Email
Úterý, 26. červen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4814x   
priprava-bazenu-na-leto-sezonu-informace-postupKoupili jste si nový bazén a nevíte, jak jej připravit na sezónu, tedy na léto a koupání? Jak udržet bazén a vodu v čistotě, proč je nutné co nejdříve zprovoznit filtr, jaké by mělo být pH vody v bazénu, jak se zbavit tvrdosti vody, co je to šoková dezinfekce vody? Tyto a další informace přináší tato stránka. Čtěte dál.
___
___

Celý článek...
 

Skryté vady rodinného domu - na co si dát pozor při koupi

Email
Pátek, 25. květen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 7062x   
skryte-vady-rodinneho-domu-na-co-si-dat-pozor-pri-koupiChystáte se koupit rodinný dům a neradi byste naletěli? Chtěli byste získat nějakou slevu od původního majitele? Pak musíte dobře vědět, na co se v domě zaměřit a na co se ptát. Dům totiž může mít více skrytých vad, na které můžete přijít až po delší době. Může jimi být např. skutečnost, že jsou zdi (nebo jejich část) z vepřovic, že je podlaha napadena dřevomorkou nebo že máte pod starým kobercem plíseň. To jsou ale ty menší závady. Na co se tedy při koupi rodinného domu zaměřit?
___
___

Celý článek...
 

Na jaké skryté závady si dát pozor při koupi bytu

Email
Pátek, 18. květen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 4430x   
na-jake-skryte-zavady-si-dat-pozor-pri-koupi-bytuRozhodli jste se pro koupi bytu? Ať jde o novou nebo starší nemovitost, buďte opatrní a zaměřte se na několik podstatných skutečností, které je lepší odhalit ještě před koupí, než později řešit jako skryté vady. O pomoc také můžete požádat odborníka nebo odbornou firmu, která vyhodnotí vady bytu či domu a doporučí nemovitost nekupovat nebo smluvit nějakou nezanedbatelnou slevu.
___
___

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Strana 2 z 7
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny