Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Testy Různé testy a výpočty online Test spánku online zdarma - nespavost, apnoe, narkolepsie, hypersomnie

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Test spánku online zdarma - nespavost, apnoe, narkolepsie, hypersomnie Email
Pátek, 14. červen 2013 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 11091x

test-spanku-online-zdarma-nespavost-apnoe-narkolepsie-hypersomnieSpíte špatně? Probouzíte se v noci? Setkali jste se už někdy s pojmy insomnie (nespavost), spánková apnoe (přechodné výpadky dýchání ve spánku), narkolepsie (patologické náhlé usínání na nejrůznějších místech), hypersomnie (zvýšená spavost) aj.). Udělejte si online test vytvořený psycholožkou s letitou praxí, který rozsáhle hodnotí subjektivní i objektivní předpoklady ke zdravému spánku a hledá souvislosti případných problémů se spaním.
___
___


Čas na vyplnění testu není omezený, ale snažte se pracovat svižně a nad jednotlivými větami příliš dlouho nepřemýšlejte. To, co vás napadne jako první, je obvykle ta správná odpověď. K vyplnění testu si vyhraďte asi 15-20 min. Odpovídejte podle reality, ne podle svých přání. Výsledek testu má sloužit vám, ne naopak.

Test je určen pro dospělou populaci (od 18 let). Výsledek testu je k dispozici okamžitě, test je plně online. Vyhodnocení je velmi rozsáhlé a podrobné. Poskytuje informace o všech zjištěných skutečnostech a v případě zjištění nějakých problémů obsahuje i doporučení, jak tyto problémy řešit. SOMNI - online psychologický test spánku

Test spánku SOMNI komplexně zkoumá a hodnotí váš spánek. Zaměřuje se na nejběžnější poruchy spánku, rozsáhle hodnotí předpoklady ke zdravému spánku a hledá souvislosti případných problémů se spaním. Součástí podrobného vyhodnocení jsou i doporučení, jak řešit případně zjištěné potíže.
Rozsah testu: 70 otázek, vyhodnocení a doporučení na 2-3 strany A4


! TEST JE V DOBĚ OD ČTVRTKA 13.06.2013 DO NEDĚLE 16.06.2013 18:00 ZDARMA !

 

TEST SPÁNKU ZDE

 

test-spanku-online-zdarma-nespavost-apnoe-narkolepsie-hypersomnie-2

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny