Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Testy Různé testy a výpočty online Předmanželský test - jak otestovat partnera nebo partnerku před svatbou?

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Předmanželský test - jak otestovat partnera nebo partnerku před svatbou? Email
Pátek, 03. duben 2009 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 8998x
predmanzelsky_test_partnera_partnerky_pritele_pritelkyne.jpgDát se na stezku manželstvím nebo ne? Je partner nebo partnerka vhodným objektem, který má být po mém boku na dlouhé roky? Je těžké to zjistit. Ale stránka obsahuje pár "zátěžových" zkoušek, které vám mohou o vašem současném příteli nebo přítelkyni leccos prozradit.

 

___

___

Dovolená

Vezměte svou partnerku na dovolenou, tedy poněkud extrémní. Třeba Řecko. Ale opepřené stopem v délce cca 4500 kilometrů. To vám leccos odhalí.
Kdo nechce cestovat, nemusí. Posaďte budoucí partnerku na tři hodiny na slunce. Bez slunečníku. (Nebo do mrazu, záleží na tom, co je jí příjemnější). Dozvíte se o ní víc než za poslední tři roky.
Věříte jí? Jeďte do Itálie a na stopu ji posaďte na přední sedadlo. Už se vás někdy pokusil znásilnit exotický řidič? Oba? Dozvíte se toho spoustu…
Společné cestování zkrátka dobře ukáže, zda jste ochotni se svou partnerkou skutečně snášet dobré i zlé společně.

Rodinná sešlost

Uvědomte si, že se neženíte jen se svou ženou. Budete mít tchyni a tchána. Chcete je? TO JE velmi důležité. Vaše maminka si bude muset alespoň občas povídat s její maminkou. Váš táta si bude muset povídat s jejím otcem. PROBOHA. Jste ochoten to snášet? Před svatbou je velmi podstatné, aby se obě rodiny potkaly a mohly si povídat. Pokud zůstanou u témat jako – a když mu byly čtyři roky tak počural paní učitelce lodičky, buďte rádi. Taky by si mohli povídat o tom, čí dítě je úspěšnější.

Budování společných prostor

Tedy rekonstrukce, vybavování, eventuelně samotná stavba nového příbytku. Je nesnadné si představit, jak zátěžový tento test je. Může vás však neobyčejně stmelit. Obzvlášť, pokud si najdete stavební firmu nebo studio. Existence společného nepřítele může do vašeho vztahu přinést leccos nového a osvěžujícího. Dokážete-li se bez problémů shodnout na barvě závěsů, typu podlah, dokážete-li bez nehody vyřešit ono nejstarší dilema – zda vanu nebo sprchový kout a vůbec všechny tyhle nesnáze, je odpověď na otázku z titulku jednoznačná: určitě nikoho vhodnějšího už nikdy nepotkáte.
A nakonec test poslední a nejpodstatnější – zeptejte se své partnerky, zda si ona chce vzít vás.
Ať odpoví, co chce, vy máte po starostech. Tak mnoho štěstí.
 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny