Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Testy Různé testy a výpočty online

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7308

Testy

Test spánku online zdarma - nespavost, apnoe, narkolepsie, hypersomnie

Email
Pátek, 14. červen 2013 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 11201x   

test-spanku-online-zdarma-nespavost-apnoe-narkolepsie-hypersomnieSpíte špatně? Probouzíte se v noci? Setkali jste se už někdy s pojmy insomnie (nespavost), spánková apnoe (přechodné výpadky dýchání ve spánku), narkolepsie (patologické náhlé usínání na nejrůznějších místech), hypersomnie (zvýšená spavost) aj.). Udělejte si online test vytvořený psycholožkou s letitou praxí, který rozsáhle hodnotí subjektivní i objektivní předpoklady ke zdravému spánku a hledá souvislosti případných problémů se spaním.
___
___

Celý článek...
 

Online kvíz pro inteligentní - uhádněte přísloví z vědecké definice

Email
Středa, 08. srpen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 10653x   

kviz-hadani-prislovi-z-vedecke-definiceHádání přísloví a rčení je mezi lidmi oblíbené. Je však možné zadefinovat přísloví i do složité vědecké definice. Jen opravdu trpěliví a inteligentní udělají při hádání přísloví málo chyb nebo dokonce žádnou. Jak se vyrovnáte s vědecky pojatými pořekadly? Najděte si asi 20 minut, vypněte kolem sebe na chvíli rádio, televizi a ztlumte svého partnera či partnerku a směle do toho.

___
___

Celý článek...
 

Kvíz online - poznejte 100 slavných osobností na obrázku

Email
Čtvrtek, 26. červenec 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 9690x   
kviz-online-poznej-100-slavnych-osobnosti-na-obrazkuMyslíte si, že jste zdatní v historii a že znáte také současné žijící slavné osobnosti? Na obrázku je 100 slavných osobností z celého světa. Zkuste poznat alespoň 25 z nich. Když najedete na osobnost myší, objeví se vám její jméno. Když kliknete na osobnost, přejdete do wikipedie. Hodně štěstíMrkající
___
___

Celý článek...
 

IQ test s vyhodnocením zdarma - uhádněte přísloví z piktogramu

Email
Sobota, 03. březen 2012 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 32953x   
iq-test-vyhodnoceni-zdarma-poznej-prislovi-na-piktogramu-facebookMožná jste se na internetu nebo facebooku setkali s piktogramy, u kterých se hádá přísloví. Stránka vám nabízí 17 piktogramů, u kterých si můžete vyzkoušet, jak jste chytří. Nechceme po vás žádnou placenou SMS. Vyhodnocení testu je tedy zdarma.

____
____

Celý článek...
 

Shoda podmětu s přísudkem - cvičení, testy, kvíz, diktát - flah hra na PC

Email
Neděle, 16. říjen 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 38299x   

shoda-podmetu-s-prisudkem-cviceni-test-diktat-kviz-flash-hra-na-PCMáte dítě, které by si potřebovalo procvičit shodu podmětu s přísudkem? Nebaví ho různé diktáty, kvízy nebo testy? Hraje si vaše dítě rádo? Pak se vám jistě bude hodit tato flash hra online, kde dítě přiřazuje správné výsledky přímo na počítači. Jde o dva testy s ozvučením. Je tedy vhodný např. i pro děti s ADHD syndromem (hyperaktivitou).

___
___

Celý článek...
 

Test jak dobře znáte Českou republiku, kvíz 20 otázek

Email
Sobota, 15. říjen 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 21844x   

test-znate-ceskou-republiku-kviz-vlastiveda-zemepis_copy_copyNedávno jsem byl upozorněn na jeden z kvízů, které jsou na internetu. Je o znalostech České republiky - historii, poznávání fotografií ad. Kvíz jsem si udělal, získal jsem 15 bodů z 20. Jestli chcete, můžete si ho také zkusit. Stačí kliknout na odkaz níže a dostanete se tak přímo do kvízu.

___
___

Celý článek...
 

Vyjmenovaná slova - test, kvíz, diktát - flash hra na PC

Email
Neděle, 09. říjen 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 15597x   

vyjmenovana-slova-diktat-kviz-test-pro-deti-online-zdarmaMáte dítě, které zápasi s vyjmenovanými slovy? Nebaví ho různé diktáty, kvízy nebo testy? Hraje si vaše dítě rádo? Pak se vám jistě bude hodit tato flash hra online, kde dítě doplňuje y a i přímo na počítači domova. Jde o dva testy s ozvučením. Je tedy vhodný např. i pro děti s ADHD (hyperaktivitou).

___
___

Celý článek...
 

Umíte zacházet bezpečně se svou platební nebo kreditní kartou? Zkuste test.

Email
Úterý, 02. srpen 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5062x   
bezpecnost-platebni-karty-test-znalosti.jpgVyznáte se v bezpečnosti platebních karet? Úhrada kartou je jedním z nejbezpečnějších způsobů placení. Přesto můžete svou neopatrností nahrát podvodníkům. Znalost základních bezpečnostních pravidel si otestujte v následujícím testu. U otázek 3 a 8 je možných více správných odpovědí.)

 

___

___

Celý článek...
 

Jak poznat falešného doktora, jak odhlalit lékaře podvodníka

Email
Pondělí, 25. říjen 2010 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 6382x   
falesny-doktor-lekar-podvodnik.jpgDočetl jsem se, že v jedné nejmenované nemocnici se jeden 26letý mladý muž pokusil o to, aby byl zaměstnán jako lékař s tím, že teď dostudoval a diplom bude mít až za měsíc. Až po měsíci a půl personální oddělení nemocnice po opakovaných výzvách o dodání diplomu zaměstnancem zjistilo telefonátem na lékařskou fakultu, že lékař vůbec není. Myslím si, že si mohlo personální oddělení ověřit už dávno, že není skutečně doktor. Teoreticky by ale šlo udělat malý test, kterým by se každý "nepravý" doktor mohl odhalit. Myslím, že čerstvý lékař by aspoň 10 z 12 otázek, které jsem vymyslel měl odpovědět.
___
___

Celý článek...
 

Umíte chránit data ve svém počítači? Test.

Email
Sobota, 10. duben 2010 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 5904x   
jak_ochranit_pocitac_pred_internetovymi_zlodeji.jpgMáte možnost se formou komiksu dozvědět jak chránit svá data v počítači a to na této stránce . Až se na komiks podíváte, můžete se otestovat, jestli jste všemu správně porozuměli a jestli umíte svůj počítač správně ochránit a také jaké informace a kam na internetu zadávat, aby Vám např. někdo nevybral peníze z účtu.
___
___

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Strana 1 z 6
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny