Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Poradna Otázky a odpovědi Partnerka odmítá sex a nadává mi – jak to řešit

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Partnerka odmítá sex a nadává mi – jak to řešit Email
Pátek, 22. červenec 2011 | Vložil: MUDr. Zbyněk Mlčoch | Zobrazeno: 2530x

Mám stejně starou přítelkyni, jsme spolu už tři roky, ale v poslední době se stále častěji stává, že nemá chuť na Sex. Předtím to bylo vždycky v pohodě, milovali jsme se i několikrát denně, ale obvyklá frekvence byla zhruba třikrát týdně. Nyní ji ale vždy musím dlouze přemlouvat a stejně pak u milování vypadá znuděně a otráveně, což mi dokáže požitek úplně pokazit.

___
___

Přitom jsem, myslím, velmi šikovný a také slušně vybaven. Posledních 14 dnů už ale nemám chuť ani já, kvůli jejím neustálým urážkám, které hraničí až s psychickým týráním. Třeba kvůli prázdné skleničce zapomenuté u počítače nebo dvěma drobkům na stole po snídani, které možná ani nejsou moje. Na druhé straně dovede být milá, ráda se přijde pomazlit nebo uvaří výborné jídlo. Nechci od ní odejt, vzpomínám na staré časy a doufám, že se to všechno urovná. A ani jí nechci být nevěrný, protože i ona mi je věrná. Daniel

 

ODPOVĚĎ:

Pokud se případy uvaření dobrého jídla a pomazlení střídají s urážkami a napomínáním, musí to mít nějakou příčinu. Po třech letech společného soužití jsou občasné hádky a nedorozumění docela normálním jevem, pokud ale tyto konflikty nabývají charakteru psychického týrání, bude třeba, abyste se svou partnerkou zavedli docela vážný hovor na téma, zda  pokračování ve vašem soužití má vůbec ještě smysl.

Ten problém není totiž sexuologický, ale týká se celého vašeho partnerského vztahu. Pokud se vám nepodaří vzájemnou domluvou dosáhnout toho, aby těch chvil pohody přibývalo a naopak urážek a týrání ubývalo, zbývá ještě konzultace v poradně pro partnerství a mezilidské vztahy. Zkušený psycholog vám třeba poradí.

 

 

Odpověděl: MUDr. Radim Uzel, sexolog

 
Share on Myspace
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny