Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Home Spřátelené weby

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307
Weby vedené Zbyňkem Mlčochem
Počet zobrazených 
Číslo Odkaz Zobrazení
1   Link   Moje starosti - www.mojestarosti.cz
Nechte si poradit, poraďte - poradna, vzkazy lidí lidem, diskuze na aktuální témata, zkušenosti, reference, recence, názory. Web se věnuje všem oblastem - zdraví, vztahy, sex, obchody, právo, TV, celebrity, dovolená, dopravní prostředky, byt, dům, zahrada ad.
29556
2   Link   Příznaky a projevy nemocí
Příznaky a projevy nejrůznějších onemocnění lidského organismu - záněty, koliky, degenerativní onemocnění, metabolická onemocnění, rakovina ad.. Fotografie nemocných pacientů, orgánů. Prognóza a léčba onemocnění.
2141
3   Link   Bezplatná právní poradna
Bezplatná právní poradna online - občanské právo, rodinné právo, pracovní právo, obchodní právo, trestní právo, správní právo, sociální problematika.
(Web existuje od 13.2.2010).
9639
4   Link   Psychotesty online
Test paměti, IQ test, vztahový partnerský test, působení barev na psychiku, poruchy osobnosti, vlastnosti osobnosti, duševní nemoci, profesní orientace, EQ test (emoční inteligence), test mentální výkonnosti, test duševního zdraví, pracovní psychotest. Online kurzy psychologie.
3686
5   Link   Alkoholismus - alkoholik.cz
Vše o alkoholu (psychika, somatika, historie) a závislosti na alkoholu. Vlastnosti alkoholu, stupně alkoholismu, léčba alkoholismu. Stránka obsahuje i seznam odborníků věnující se závislosti na tabáku.
6750
6   Link   Kuřákova plíce
Vše o kouření cigaret, nemocích způsobených kouřením tabáku, léčba závislosti na nikotinu, tabáku, cigaretách. Informace o elektronické cigaretě. Složení cigaretového kouře - chemické látky a jejich účinek na zdraví. Stránka obsahuje i seznam odborníků věnující se závislosti na tabáku.
7739
7   Link   MUDr. Zbyněk Mlčoch - osobní web
Medicína, zdraví, mezilidské vztahy, motorová vozidla, jídlo, strava, počítače, internet, byt, dům, zahrada, finance, ekonomika, etiketa, právo a sebeobrana, děti, změna času, státní svátky, dovolená, zájezdy, byliny, rostliny, testy, psychotesty, počasí, vzory, tiskopisy.
2555
8   Link   Obezita.zbynekmlcoch.cz
- web o obezitě
2064
9   Link   Nadory.zbynekmlcoch.cz
- projevy nádorů
2132
10   Link   Hodnoty.zbynekmlcoch.cz
- laboratorní hodnoty
2725
11   Link   Prislovi.zbynekmlcoch.cz
- přísloví a pořekadla
2363
12   Link   Psychiatrie.zbynekmlcoch.cz
- psychoporadny, iq-testy, psychotesty, alkoholismus ad.
2320
13   Link   Test rychlosti připojení k internetu
1960
14   Link   www.glass-arts.cz
- sklářská výroba
2118
15   Link   www.cerebrum.cz
- neurologie, stomatologie
2696
16   Link   www.olomouc-guide.cz
- průvodce Olomoucí
2307
17   Link   www.tomhruby.cz
- obrazy
2211
18   Link   www.pasaz.prodejce.cz
- papírnické zboží, kopírování, ad.
2061
19   Link   Byliny, bylinky, babské rady
Informační web: byliny, keře, stromy, houby, ovoce, zelenina, řasy. Zpracování - sběr, sušení, uskladnění, , sušení. Čaje, oleje, tinktury, sirupy, masti, balzámy, koupele, inhalace, bylinné prášky. Nemoci léčené bylinkami. Směsi bylinek na různé nemoci.
1655
20   Link   Itálie - vše o Itálii
Vše o Itálii - cestování do Itálie a po Itálii (vlakem, autobusem, autem, na kole), dálniční poplatky v Itálii, ubytování, jídlo, pití, víno, káva, suroviny na výrobu jídel italské kuchyně, regiony Itálie, zajímavosti, nouzová telefonní čísla v Itálii, velvyslanectví ČR v Itálii, doklady pro cestování v Itálii, obchody, oblečení, chování a povaha Italů, placení platební kartou, zdravotní péče a lékárny, informační kanceláře a mapy, sportování a sporty, italská policie, italská nej, počasí v itálii v jednotlivých ročních obdobích a měsících v roce, školy a školství v Itálii, historie Itálie, pošta, charakteristika, italská vlajka a její vznik, náboženství, Italové jako řidiči motorových vozidel, zvyklosti Italů v oblasti, vztah k dětem, vztah ke gayům a lesbičkám, typický den Itala, italské obchody, slavnosti, státní svátky, základy Italštiny - školy Italštiny v Itálii, odborný slovníček pojmů ze stavebnictví a historie, italské zkratky.
930
Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny