Dobré dopoledne, dnes je sobota 13.7.2024, svátek slaví Markéta, zítra Karolína.

Vztah s holkou co miluje svobodu a společnost - co byste o ní měli vědět?

vztah-s-holkou-co-miluje-svobodu-co-byste-meli-panove-vedet-2

vztah-s-holkou-co-miluje-svobodu-co-byste-meli-panove-vedet-2
Je typ žen, které jsou tak trošku bohémky. Žijí si svým životem a ač vztah akceptují, nenechají se jím svázat a udržují si v sobě svobodu. Některého partnera to může časem odradit (nebo chronicky rozčilovat), jiný to zvládne. Jak ale takové ženy přemýšlí? Věřte, že úplně jinak než ty ostatní. Porozumět jim není jednoduché a pochopíte-li je špatně, může se stát, že o vás přestanou jevit zájem. Kdo má nebo měl tu čest, ten ví ...

___

___

Potřebujeme čas o samotě.

Jeden den trošku a další dny o trošku víc. Neznamená to, že jsme o vás ztratily zájem.


Je nám jedno, když nám nezavoláte nebo nenapíšete.

Máme to rády. Ani my vás nebudeme kontaktovat. Tím chceme říct, že pokud se zpozdíte, nenechávejte nás hádat, kdy se ukážete – uděláme si jiné plány.

 

Své vlastní problémy si řešíme samy. Nečekáme, až je napravíte.

Uklízení, pochůzky i cvičení perfektně zvládneme samy. Jestli se k nám chcete připojit, budeme rády, ale když se soustředíme, nemluvte na nás.

 

Na charitativní akce, závody i kulturní akce se zapíšeme samy. Nepotřebujeme k tomu doprovod. Posaďte nás do místnosti plné lidí a do večera si najdeme deset dobrých přátel.

 

Když u nás přespáváte, nečekejte, že se s vámi budeme celou dobu mazlit a ráno vám připravíme snídani na vidličku. Budeme chtít ve skutečnosti spát a na večeři nebo na brunch si můžeme někam zajít.

 

vztah-s-holkou-co-miluje-svobodu-co-byste-meli-panove-vedet

vztah-s-holkou-co-miluje-svobodu-co-byste-meli-panove-vedet
Pokud jdeme na party, kde budou převážně vaši přátelé, nebudeme vás potřebovat. Jsme schopné v pohodě se bavit s nekonečným počtem cizinců. A dokonce si to umíme užít. Ale budete náš nejoblíbenější člověk v místnosti – proto na nás nezapomínejte.

 

Když máme platit samy za sebe, jsme naprosto v pohodě. Nevadí nám podělit se o účet v restauraci. Ve skutečnosti nám to dodává pocit, že vám nic nedlužíme. Nikdy nečekáme, že za nás budete platit nebo nám budete kupovat dárky. Pokud zrovna nemáme narozeniny nebo výročí, vypadá to jako úplatek.

 

Nikdy vás nebudeme žádat, abyste nám půjčili peníze. Kdyby ano, cítily bychom se divně a nepohodlně, dokud vám to nevrátíme.

 

Pracujeme, protože chceme vlastní kariéru. Nespoléháme na to, že budete našimi sponzory. Nečekejte od nás, že si vezmeme volno jen proto, že se v jednu odpoledne chcete dívat na baseball. Máme své ambice a jsme pyšné na svou práci.

 

Pokud se chcete dívat na fotbal nebo jít do baru se svými přáteli, je nám to jedno. Ve skutečnosti nám to i vyhovuje, protože tak máme šanci strávit čas s našimi přáteli nebo se zabývat našimi nezávislými zájmy.


Nápad vzít si někoho zní dobře – pokud tím někým je ten pravý. Ale pokud to bude nutné, dokážeme se postarat samy o sebe. Vybraly jsme si vztah, protože vás máme rády, ne proto, že bez vás nemůžeme žít.

 

Někdy si přejeme vzít si místo romantického partnera kuchaře/uklízeče/osobního trenéra/maséra/stylistu. Pokud budete něco z uvedeného, budeme vás milovat ještě víc.

 

Obvykle si umíme věci opravit samy, a když potřebujeme něco z vysoké police, umíme si přitáhnout židli – dokonce i když jste o hodně vyšší.

 

Co se týče zvládání některých věcí, umíme být tvrdohlavé a neoblomné, a to i tehdy, máme-li co do činění s někým, kdo má více zkušeností než my. Odpusťte nám. Nechte nás nejdřív vyzkoušet si to tak, jak chceme my, i když jsou vaše úmysly dobré.

 

Velice nás frustrují potřební, závislí lidé. Můžeme díky tomu působit necitelně nebo ledově, ale je to jen proto, že chceme ty lidi vidět, jak si pomůžou sami.

 

Někdy se můžeme zdát natolik samostatné, až se sami sebe ptáte, jestli vás vůbec v našem životě potřebujeme. Potřebujeme. Jsme sebevědomé a řízené, ale milujeme, když si těchto kvalit váží, než aby se jich bál.

 

Pořád milujeme velké objetí, hodně lásky, a rády posloucháme, jak moc jsme milované. Říkejte nám, že vypadáme krásně. Nezávislost nás nezbavuje touhy cítit se obdivovány.