Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Kontakt Veřejná návštěvní kniha / dotazy

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7306

Vysazování Transtec náplasti - podlamování nohou, brnění rtů, pocit slabosti

Dotazy z oblasti právní problematiky prosím vkládejte
do Bezplatné právní poradny online. Děkuji za pochopení.

Vysazování Transtec náplasti - podlamování nohou, brnění rtů, pocit slabosti

Středa, 13. únor 2019 (16:59) Otevřeno: 256x
Dobrý den.
Léčím se s mnohočetným myeolomem a lepším si náplasti od bolesti.
Teď jsem začal zkracovat o jednu třetinu a cítím jak se mi podlamuji nohy, jsem nějaký blbý. Brni mi rty a jsem nějaký slabý. Je možné že by to bylo z té náplasti?
Bral jsem to jeden rok v kuse, měnil jsem co 3dny.
Transtec 35 ug.
Děkuji.
Admin Comment:  Reakce Zbyňka Mlčocha:
Dobrý den.
Ano, to je z náplasti.
Výše uvedenou informaci o symptomech při zvýšeném dávkování opiátů prosím předejte svému lékaři v centru pro léčbu bolesti daného města.
Děkuji za Váš dotaz a důvěru.

Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny