Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Kontakt Veřejná návštěvní kniha / dotazy

Sponzorované odkazy:

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Trávicí potíže, endometrioza - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

Dotazy z oblasti právní problematiky prosím vkládejte
do Bezplatné právní poradny online. Děkuji za pochopení.

Trávicí potíže, endometrioza - byliny, bylinky, léčivé rostliny, léčba bez léků

Sobota, 05. listopad 2022 (16:13) Otevřeno: 100x
Dobrý den, pane MUDr. Mlčochu,
prosím Vás o radu, jak mohu užívat účinné kombinace bylin uvedené níže v mém dotazu. Předem děkuji za Vaši radu.
Před 2 lety jsem snědla jídlo kontaminované nějakou chemickou látkou z drogerie. Když jsem kaši vařila, přidala jsem do ní vločky, přilila mléko, potom jsem jedla a chuť se mi zdála se mi nějaká atypická, navoněná, ale byla jsem zrovna doma sama, tak jsem ji snědla a neradila s mamkou zda sníst či ne. Potom mi začlo být hrozně špatně, začalo mi tlouct srdce, měla jsem záškuby v těle, v noze, necítila jsem chvíli ruku do půlky pravé ruky, také jsem chvíli necítila 2 prsty nemohla s nimi hýbat. Volala jsem na toxikologickou linku, vzalo mi to celý kredit a nikdo mi neporadil.
Pálilo mě poté v krku, šla jsem na ORL a Dr. řekla, že mám puchýřky v krku. Měla jsem žluté bělmo očí od otravy z toho jídla a druhý den po jídle tupé píchání v pravo v břiše - dle Dr. žluč. záchvat.
Asi půl roku potom jsem šla do obchodu a měla jsem pocit, že necítím nohy, jakoby bych šla po mechu, záškuby v pravé noze, potom jsem nemohla koordinovat ruce, pocit jak kdybych s nimi mohla jen těžko hýbat, jak kdyby nebyly mé, poté neovladatelný třes rukou - dr. na neurologii mi předepsal magnosolv, občasné píchání v hlavě, potíže s močením, pálení a nutkání na močení.
Večer jsem ležela, měla jsem pocit jako když se kolem mě všechno točí, a houpe se jak když jsem na vodě, poté jsem se ráno vzbudila a viděla jsem koukala na okno a viděla jsem asi 5-10 minut dvojitě. 1x zvracení, potíže s rovnováhou, motání hlavy, zvedla jsem se od mobilu, kt. jsem nabíjela a viděla jsem hvězdičky… Jela jsem do kopce na kole a bolely mě všechny svaly a klouby v těle, také jsem měla návaly horka… Občas svědění kůže na ruce.
Je to již 2 roky, stalo se mi to v době kdy začínal Covid a nebyla jsem na tom finančně nejlépe, ale potíže mám dodnes a říkám si, že tu kaši jsem tenkrát radši neměla vůbec jíst. Pak jsem měla křeče v břiše, při běhu mě bolelo dole v pánvi, a stahy a křeče ve stehnech. Mám dodnes potíže s trávením, hrozně zpomalené trávení, mohu jíst tak 2 jídla denně, jídlo z dopoledne trávím do 16. hodiny odpoledne, občas mě pálí žáha, celkem často říhání po jídle, těžké trávení.
Dr. mi řekla podezření na polypy ve střevě, žlutá stolice, ze začátku střídání tuhé a řídké, nyní se ustáluje. Bolesti břicha i mimo cyklus, 2 dny špinění před mens. a po mens. dle dr. možná endometrioza. Od té doby jsem u ní nebyla na vyšetření, protože některé její vyšetř. postupy mi nevyhovovaly. Mám dodnes stahy v břiše a mezi stehny. Myslím, že v té kaši bylo např. vylité savo, parfém nebo " voňavý" peroxid vodíku, když jsem měla poleptaný krk. Bojím se, abych neměla rupturu střeva, poškozené orgány, rakovinu, které jak jsem se dočetla může peroxid vodíku způsobit.
Praktická Dr. řekla, že játra mám v pořádku. Před mens. teď mám ale tupé bolesti a bodání vlevo pod žebrem, potom zase vpravo pod žebrem - bojím se, aby to nebyla rakovina střev nebo slinivky nebo něco s játry, žlučníkem či odtokem žluči, štěpením. Jsem docela dost unavená.

Potřebuji poradit jak postupovat při detoxikaci od chem. látek? Zakoupila jsem si byliny od Salvia Paradise a potřebuji poradit, zda lze užívat jen 2x denně? Neboť 3x denně bych to nejspíš každý den nestíhala a nějakou účinnou kombinaci nebo jak postupně užívat jednotl. byliny.
Pan Špicl od Salvia Paradise mi poradil jen Čagu, ale tu jsem již užívala před půl rokem a příznaky nezmizely. Jinak mi moc neporadil- žádné další byliny, přitom jsem od nich objednala plno bylin. psal že si mám udělat nějaký test zda mám zánět těle. myslím, že zánět mám v těle. i bez testu…

Mohu užívat dohromady tablety Vilcacora a štětka lesní s čajem Achiote? Ty potřebuji spotřebovat nejdříve, neboť prochází.
Dále v jakých účinných kombinacích mohu užívat? : kapsle Nopál, Chanca Piedra, Marco, Muňa Muňa, Annona muricata, Chuchuasi kůra, Cola de Caballo, Maiz Morado, Gotu Cola - v prášku, čaj Manayupa, tinktura Bacopa monnieri a snad koupím i Rdesno mnohokvěté v prášku (musím vyměnit a doobjednat).

Děkuji předem za Vaši radu.
Hezký den,
Karolina
Admin Comment:  Reakce Zbyňka Mlčocha:
Dobrý den.
Bylinkové dotazy prosím vždy směřujte do poradny
http://www.BylPor.cz
Děkuji Vám.

Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny