Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Kontakt Veřejná návštěvní kniha / dotazy

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Oboustranný zánět Achillových šlach se zduřením úponu - léčba Biofenac, laser

Dotazy z oblasti právní problematiky prosím vkládejte
do Bezplatné právní poradny online. Děkuji za pochopení.

Oboustranný zánět Achillových šlach se zduřením úponu - léčba Biofenac, laser

Neděle, 16. říjen 2016 (16:11) Otevřeno: 954x
Od května 2016 mám vleklé zdravotní obtíže, které vznikly po námaze a projevovaly se jako oboustranný zánět Achillových šlach se zduřením úponu. Po 2 měsících léčby (Biofenac, laser), kdy obtíže přetrvávaly a přidala se hrozná únava, byl UŽ vyšetření zánět achilovek vyloučen. Přidaly se bolesti kloubů na rukou i nohou, bolest z achilovek se přesunula i do kotníku a paty a při podrobnějším vyšetření krve byl zjištěn revmatoidní faktor RF 258. Následovala anabáze u revmatologa (Ketonal forte opět 2 měsíce), který vyloučil revmatoidní artritidu, diagnostikoval pokleslou nožní klenbu a špatné držení těla a doporučil návštěvu RHB lékaře. Chytají mě křeče do obou chodidel, bolí bedra až do kostrče, občas koleno a chůze je stále doprovázena bolesti pat, achilovek, pálením. Asi před 10 dny mě začaly obě spodní končetiny brnět, pociťují občasné mražení, chodidlem jakoby projížděl elektrický drát, který nohu stáčí do křeče. Po vyšetření u neurologa bylo doporučeno MMG vyšetření pro vyloučení polyneuropatie (tam jdu teď 19.10.) A teď to, co nikoho nezajímá, ale já si osobně myslím, že může mít souvislost s mými problémy - po celé levé straně těla od horní poloviny stehna, přes oblast kyčle, boku, až k levému prsu mám v hloubce po kůži velmi bolestivé lipomy (1 jsem si asi před 2 lety nechala na stehně odstranit kvůli bolesti při cvičení jógy), je jich čím dál víc, většina jich vyrostla letos a teď se začínají tvořit i na pravé straně těla, když mě bolí koleno, nahmatám si i podobný útvar v místě bolesti. Nad kůží nevystupují, na levém boku jsou jakoby slité do velké zbytnělé oblasti- na tom boku nemůžu vůbec ležet.
Kromě toho mě asi rok (10/2015-10/2016) velmi bolí ušní lalůčky (už dávno jsem vyndala zlaté náušnice) a nyní už bolí celé ušní boltce, i třeba když přiložím k uchu telefon nebo si lehnu na ucho.
Jsem ročník 1964, měřím 164 cm a vážím 68 kg, nekouřím. Spolu se začátkem problému je rovněž spojen konec menstruace (naposledy 04/2016) a teď normálně přišla v září 2016, uvidíme v říjnu 2016), takže samozřejmě chápu, že to všechno může souviset s klimakteriem, ale proč ten revmatoidní faktor je tak vysoký a proč už půl roku nemůžu chodit a jsem tak strašně unavená? Mam psa, byla jsem zvyklá chodit 10-12 km denně, teď s velkou bolestí ujdu 2 a pak musím ledovat celou patu.
Vždycky jsem byla plná elánu a dobré nálady, teď mě nic nebaví, kvůli únavě spím přes den.
Četla jsem na vašem webu článek o lipomatózách. Mám velkou prosbu- mohl byste mi buď doporučit nějakého odborníka na tuto problematiku, nebo se mne přímo ujmout ve vaší ordinaci a podívat se na celou věc v souvislostech? Budu vděčná i pouze za vaši reakci. Moc děkuji AČ
Admin Comment:  Reakce Zbyňka Mlčocha:
Dobrý den.
Je mi líto, ale z Vámi uvedeného netuším, jaká je příčina Vašich potíží.

Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny