Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Kontakt Veřejná návštěvní kniha / dotazy

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Myom dělohy, ADHD dítěte a pískání v uších, hučení v uších, tinitus, tinnitus - byliny, bylinky, léčba bez léků, babské rady

Dotazy z oblasti právní problematiky prosím vkládejte
do Bezplatné právní poradny online. Děkuji za pochopení.

Myom dělohy, ADHD dítěte a pískání v uších, hučení v uších, tinitus, tinnitus - byliny, bylinky, léčba bez léků, babské rady

Pátek, 25. červenec 2014 (15:34) Otevřeno: 731x
Dobrý den.
Všimla jsem si, že se věnujete bylinkám. Už několik let mi šumí v uších, doktoři to nehodlají řešit, myslíte, že by pomohla nějaká bylinka?
Za druhé, mám myom dělohy, jaká bylinka by mohla pomoct?
A třetí pro mě největší otázka, mám syna, který měl poruchu řeči - dysfázii a kolem toho porucha pozornosti dříve tomu říkali LMD, dnes je to ADHD. Řeč jsme dali dohromady, ale zůstala nám nepozornost, roztěkanost, velká nervozita, vztek, výbušnost, dříve jedná než přemýšlí. Je mu 13 let a nerada ho někam samotného pouštím, ve škole má potíže s kolektivem, neberou ho, šikanují ho a doma bývá hodně nepříjemný na svého mladšího bráchu. Doktoři a v pedagociko psychologické poradně mé téměř nutí, že s ním mám jít k psychiatrovi a ať mu napíšou léky. Ale já nevidím důvod proč by měl do sebe něco takového cpát. Léky nepomůžou, jen utlumí. Každá nemoc má nějakou příčinu, ale než zjistím kde ta příčina je tak bych mu ráda pomohla alespoň bylinkama, ty nemají vedlejší účinky. Vím, že na to existují různé bylinky, ale bylinkové čaje odmítá pít. Někde jsem četla, že pomůžou bylinkové koupele. Co by jste mi poradil Vy? Pomohlo by třeba masírovat bylinkovým olejíčkem? Předem moc děkuji za rady V jednom příspěvku jste zmínil, že jste byl v Konici a to mě zaujalo, bydlíme v Prostějově a v Konici má rodinu a jezdíme tama na chatu, kterou máme za Jevíčkem nad Smolenskou přehradou. Je tam moc krásně, spoustu bylinek, tak jsem se letos začala s klukama. Snažíme se je vést k přírodě, elektroniku dostávají přídělem Nějaké bylinky si chci vysadit i přímo kolem chaty, ale potřebuji zjistit, které budou pro nás užitečné Mějte se krásně, třeba se někdy potkáme na bylinkách. Děkuji.
Admin Comment:  Reakce Zbyňka Mlčocha:
Dobrý den.
Na myomy dělohy znám jen jednu bylinku a to je řebříček. Pomoci by mohl snad i kontryhel, ale nevím to určitě. Jsem teď ve službě v nemocnici, ale zítra se můžu podívat do moudrých babičkovských knih.
Tinitus je věčný problém, se kterým si západní medicína (nemocnice, lékaři) neví rady. Znám X pacientů, kteří tím roky trpí. Na tinitus jsou jen 2 bylinky - vlaštovičník a jmelí (vizte http://www.bylinkyprovsechny.cz).
Ad ADHD: zvažte kombinaci zklidňujících bylinek. Našel jsem čaj defacto dítěti na míru. Číslo je počet gramů. 30 kozlík 30 třezalka 20 meduňka 20 levandule 20 heřmánek. Dejte do 250 ml vroucí vody, vařte 15 minut + 20 min. luhujte. Čaj jednak dítě zklidní a druhak i zlepší soustředění a paměť.
Děkuji za Váš dotaz a důvěru.

Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny