Nacházíte se: Zbynekmlcoch.cz Kontakt Veřejná návštěvní kniha / dotazy

Sponzorované odkazy:

  • Luštitelské časopisy

Slovník - hledej:

lékařský
cizí slova
česko-anglický
anglicko-český

Předpověď počasí

Počasí dnes Počasí zítra Počasí pozítří
Další dny...

Vyzkoušejte:

SMS ZDARMA

T-mobile
Telefonica O2

Počet stránek v systému

7307

Bolesti po herpes zoster a problémy s páteří

Dotazy z oblasti právní problematiky prosím vkládejte
do Bezplatné právní poradny online. Děkuji za pochopení.

Bolesti po herpes zoster a problémy s páteří

Pátek, 24. květen 2019 (17:30) Otevřeno: 429x
Dobrý den pane doktore, chtěla bych Vás požádat o radu. 2014 jsem prodělala pásový opar. Od dětství mám potíže s páteří, chronické bolesti. V polovině února 2019 mi vyhřezly plotýnky na pravé straně, dostala jsem Diclofenak + nějakou látku na uvolnění svalstva injekčně. Vybrala jsem cca 5 ks, neboť jsem se osypala na stehnech a šlo to od kyčle, první pravé, pak i na levé.
Brala jsem léky proti bolestem, ale moc nezabíraly. V dubnu 2019 jsem musela jít do práce, plotýnky se mi pomalu uvolnily i bolest, ale nastoupila pravostranná, v kloubech - rameno, loket, zápěstí, kyčel, koleno, kotník, taktéž se mi na pravé straně špatně polyká. Krční páteř bloklá. Nesnesitelné bolesti, brnění, těžko se mi cokoliv drželo v rukou, nic neunesu. Mezitím jsem se dostala k RHB lékaři, ten řekl, že to je od té páteře, včetně "vyrážky," že mi to jde podél nervového kořenu.
17.5.2019 jsem se dostala k neurologovi, ten mne viděl celou, "vyrážku" neřešil, poslal mne na MRI mozku + míchy, sono magistr tepen mozku + TCSS.
Pak jsem šla k obvodnímu, ten řekl, že je to vše špatně, že jsem prodělala pásový opar, vše mám z toho, neb mi napadl ty nervové kořeny a napsal mi herpesin na přeléčení, aniž by počkal na výsledky krevního obrazu.
Pravdou je, že mi bolesti pomalu ustupují, ale jsem stále ztuhlá a práva strana je stále slabá.
Tak, a teď se chci zeptat, zda tedy vše může být od pozdě zaléčeného pásového oparu, nebo to může být něco zavaznejsiho, dle neurologa.
Vlastně 2018 jsem ještě řešila abnormální únavu, stale jsem spala. dle kardio mám hraniční zbytnělé srdce a mírně nedomyká levá chlopeň. V červnu jdu na dalsi kontrolni kolečko na kardio vyšetření. Ano a jsem trombofilik, levou saphenu magnu mi chteji odstranit a pod kolenem mam take tromboticky uzel. Evidentně mám v těle kolující zánět, ale každý lékař říká něco jiného, dle své specializace. Už jsrm z toho zoufalá. Snad z toho něco vyrozumite. Moc děkuji za vyslechnutí. Hezký den. M. U.
Admin Comment:  Reakce Zbyňka Mlčocha:
Dobrý den.
Doporučuji Vám vyšetření mozkomíšního moku (buňky + sérologie). Osobně bych tipoval na autoimunitní nebo virový/bakteriální zánět. K vyloučení je také lymeská borelioza nebo jiné bakteriální onemocnění. Podle mého názoru Váš neurolog udělal hodně vyšetření a snažil se v rámci diferenciální diagnostiky, ale bez vyšetření likvoru mnou výše uvedené nelze vyloučit.
Děkuji za Váš dotaz a důvěru.

Chci se zeptat, diskutovat...
Dům bylinek
CHORVATSKO - dovolená za neuvěřitelné ceny
--------------------------------------- BIOPOTRAVINY ESHOP
---------------------------------------
Přidat odkaz
Bezplatná právní poradna

Psychotesty online

Alkoholik

Kuřákova plíce

Moje starosti

Příznaky a projevy nemocí

Bylinky pro všechny